Na čo sa sústreďujete viac?

1393918_319744514831579_1022587252_nĎalší Mark Cloudfoot:

Vedomé bytosti sú zvláštne v tom, že u nich nikdy nič nie je ukončené. Evolúcia je stála a tajomstvo nekonečné. Dokážu sa aj degradovať, ak sa dajú na veci, ktoré sú menej ako ich skutočný potenciál. Sústreďujú sa viac na obvyklé, než na neobvyklé a mimoriadne. Sústreďujú sa viac na intelekt než na predstavivosť. Sústreďujú sa viac na city ako na cielenú existenciu. Uzatvárajú sa vo väzení svojej vlastnej mysle a emócií, ktoré sú oboje v skutočnosti duchovia, miesto toho, aby sa snažili vyriešiť energetický hlavolam a doviesť svoju Cestu so Srdcom do oblasti väčšej slobody. Robia svoje mysle a emócie reálnejšími a ducha  a možnosť slobody menia na tiene.

(Sentient beings are special because nothing is ever finished with them. Evolution is continuous and the mystery is neverending. They also downgrade themselves by involving themselves in enterprises less than their potential. They focus more on the ordinary than they do on the non-ordinary or extraordinary. They focus more on the intellect than they do on the imagination. They focus more on feelings than they focus on a more willful existence. They enclose themselves in the prisons of their own mind and emotions that are veritable ghosts than in trying to solve the riddle of energy to see their Path with Heart to a more free place. They make their minds and emotions more real and they make the spirit and the possibility of Freedom a ghost.)

4 thoughts on “Na čo sa sústreďujete viac?

 1. Nevedomé bytosti sa teda viac zameriavajú na ducha a slobodu, alebo som to len zle pochopil?
  Nesedí mi tam na začiatku to “vedomé bytosti”. Je možné, že to “Sentient beings” myslel MC nejako ináč?
  Som z toho jeleň 😀

  Páči sa mi

  • A. Neviem, ako to myslel MC. To vie len on sám. 🙂
   B. Vedomé bytosti… môžu degradovať… a to vyzerá tak, že sa zameriavajú… Takto by to už malo byť jasnejšie. 🙂 Nechcela som sa príliš odchýliť od originálu, ale toto je zmysel, ktorý som v tom našla ja. 🙂 No a MC sa musíš spýtať sám, jelenčok môj parôžkatý dlhonôžkatý. 🙂

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s