Útes pomáha vlnám trieštiť sa

utes v pribojiDávam sem niečo, čo som dostala ako veľmi pekný a poetický obraz od Gaie a odvtedy mi nejde z hlavy 🙂 . Z denníka:

Včera večer som sa pokúšala o spojenie – bezúspešne. Dnes ráno presne to isté. Najprv som mala vôbec problém vyladiť sa, nakoniec (keď prestalo hrať rádio) som pocítila, že mám napojenie. Volala som Gabriela – nič. Volala som Otca – nič. Nakoniec mi napadlo zavolať Gaiu – a vtedy som dostala kontakt.

Myslím, že som bola dosť rozhodená. Viem, že sme sedeli pri mojom pníku, opierali sa oň chrbtami, ja som sa jej stúlila na lone a objala jej kolená a ona sa smiala, že jej nemám polámať nohy. Bavili sme sa o všeličom, takže skúsim len zhrnúť:

Prečo mi teraz nejde kontaktovať ich: Povedala, že som ich celý rok nekontaktovala, tak som sa naježila, či je to teda niečo ako trest, no už pri hovorení som vnímala, aký nezmysel zo seba púšťam. Nesmierne ju to rozveselilo. Povedala, že žiadny trest, len mi chýbajú rutiny. A potom dodala niečo, čo som si už medzitým odinterpretovala a tak neviem naisto, či to tak bolo myslené – že som s nimi bola celý rok v intenzívnom kontakte a moja vibrácia sa im prispôsobovala a preto teraz 1. moje doterajšie rutiny kontaktu nevyhovujú a 2. neviem rozpoznať ich vibráciu, pretože som sa jej priveľmi prispôsobila a nevnímam ju už ako “cudziu”. Ju že vnímam, lebo som s ňou rok nehovorila. A to je pravda. 😳

Homosexualita: Nejako sme sa dostali aj sem. Mám ešte stále problémy s ľuďmi “naopak” a pýtala som sa, čím to je, pretože ich sexuálna orientácia mi je úplne fuk, pokiaľ ju nepremietajú do mňa. Pospomínala som si na všetkých, čo boli homo alebo bi a o ktorých som to vedela – a fakt som mala problém aj s tými, o ktorých som to pôvodne netušila a došla na to až neskôr. Prišlo vysvetlenie, ktorému celkom nerozumiem. Hovorila mi, že to cítim energeticky. Napríklad ak je niekto bi alebo žena-muž, tak “vedie”. Ženy samotné “nasledujú” a sem patrím aj ja (vtedy sa mi v hlave spustila automaticky pesnička I follow rivers a to, ako mi úžasne sadla – ale tá, ktorú spieva chlap; čo to o mne vypovedá?). Žena-žena v lesbickom vzťahu je “uzatvorená” pre iných (asi to myslela energeticky; čo ja viem). Mužov-homosexuálov sme nejako nerozoberali; naučila som sa ich odtolerovať a energeticky od nich možno neočakávam kompatibilitu. (Poznámka o deň neskôr: Až do dneška. Dnes som v telke videla takého homosexuála, že som musela prestať pozerať. To sa proste nedalo. Samé ši-ši a špülenie püsinky. 😕 Takže toľko k mojej tolerancii.)

Čo sme vôbec neprebrali, sú Zwitter, hermafroditi. Tých nemôžem vôbec nijako. Cítim strašný súcit a súčasne strašnú chuť zožrať ich.

Sex: Nejako sme sa dostali k “sexu s anjelmi” a ona zahlásila, že vlastne sex s nimi prebieha ustavične – že každá myšlienka, každý dotyk, každý kontakt od nás smerom k nim je pre ich svet to, čo je sex pre hmotu.

Melike: Nejako sme sa bavili o tom, že Gabriel je veľa ľudí. V tom aj ja. Gaia mi povedala, že za posledný rok som čoraz viac Gabriel, že sa k nemu približujem. Zostalo mi z toho dobre. Idem hľadať iných Gabrielov. Vlastne, nejdem – oni sa prihlásia aj sami. Rozpoznám ich. 🙂 (Interpretácia v čase písania: Nie je to princíp, ktorý dualita nazýva “duálna duša/twin flame”?)

Od toho sme sa dostali na Melike. Pýtala som sa, ako to je s XY a Melike – či sa aj ona vyvíja a približuje. Povedala, že nie, že má inú funkciu – a potom povedala čosi krásne a poetické: “útes pomáha vlnám trieštiť sa”. To, čo by vlna nedokázala sama zo svojho vnútorného stavu, dokáže vďaka Melike. A necíti sa to dobre – ale výsledok je dobrý. Výrok od Gaie, interpretácia moja. 🙂

7 thoughts on “Útes pomáha vlnám trieštiť sa

 1. K tomu sexu s anjelmi- čítala som čosi o Giordanovi Brunovi (kurník, alebo to bol Galileo?- sorry za moju nedovzdelanosť), ale on nazýval styk s nehmotnými svetmi “kopulácia” – a tiež to mal od nich. 🙂

  Páči sa mi

 2. Som na tom podobne… prekvapuje ma, ako ľahko dokážem s nimi komunikovať, až si niekedy myslím, že je to možno iba môj prelud 😀 Lenže veľa znamení dokazuje, že to tak nie je. Vždy po rozhovore sa spustí lavína synchronicity a tak viem, že je všetko tak, ako má byť.

  Páči sa mi

  • Mno, tak toto ma mätie už cca. 3 mesiace stále do kola…mám ich na dráte, alebo si to vymýšľam….ale kyvadlo vraví, že až na isté dochýlky (väčšie, či menšie), čo sú mojou interpretáciou deformované, tak podstata sedí. Aj teraz mám Gaiu “na dráte” a len tak tam sedí a usmieva sa na mňa, ako mama na 5 r. syna, ktorý ničomu nerozumie a ona ho ukľudňuje, “že všetko je v poriadku” :), ale keď cítim v srdci také veľké teplo a zvláštny pocit, ako keby to tam prekypovalo, tak viem, že si to nevymýšľam 🙂 ….a zase to srdce…..potom, že sa furt okolo neho motám 😀

   Páči sa mi

 3. Ja k tomu homosexualovi – mozno som tiez mala predsudky, kym som nespoznala jedneho, na ktorom to ad1 vobec nie je vidiet a ad2 je to jeden z najlepsich (najbezchybnejsich) ludi, ktorych poznam, uz roky. Velmi si ho vazim, aj jeho vztah k jeho partnerovi (su manzelia, lebo su obaja Cesi). Su spolu nejakych 15 rokov a stale zamilovani 🙂 keby bolo viac takych heterosexualov, bola by som stastna… vzdy mu hovorim, ako ho mam velmi rada, to viem tazsie povedat hetero chlapovi, ktory to bohvieako odo mna zoberie 😉

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s