Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manV noci sa mi snívalo, že som dostala Alzheimera – a postupoval rýchlosťou Formule. Bola som niekde s Matrioshkou, chystali sme sa von, normálne sme sa bavili, obúvala som si čižmy (také overknee biele, šnurovacie, s čiernym jazykom), ale ako som jej ich ukazovala, nejako sme sa zakecali, odrazu som nevedela nájsť druhú, potom som nevedela nájsť kabelku, kľúč, potom som chodila po dome a nič som nespoznávala a uvedomovala som si, ako sa psychicky rozpadám a nemám to ako zastaviť… a potom som sa, našťastie, zobudila.

No, hnusný sen. Triasla som sa a aby som ho aspoň nejako spracovala, tak som sa zmierila s Alzheimerom. 😦 Neviem, čo mal znamenať… alebo možno aj viem, ale nechcem rozumieť.

Vďačná za deň, kedy sa mi darilo. Pozbierala som hovienka na koprológiu, kolega bol ochotný a odviezol ma k vetke. Lenže kolegyňa medzičasom už so vzorkami išla, tak vetka volala, že ešte niečo donesieme a nech na nás čakajú… Vysvetlila mi, kam treba ísť, a blondínečka to (takmer) našla. 😀 To je predsa úspech, nie?

A vďačná aj za to, že výsledky boli negatívne a netreba odčervovať. Kožúšky maličké, aspoň trochu chémie im ušetrím. 🙂

Kožúšky maličké, ktorým ušetrujem aspoň trochu chémie, však tým pádom mali na obedík len granule a teraz na mňa gánia. Okrem toho robím non-stop, celý deň som zatvorená v pracovni, čo sa im tiež nepáči. Ryšinko hudie večne pod dverami, že chce dovnútra, ale vovnútri potom do mňa v kuse drgá a skúste robiť grafiku, keď vám mačka loví myš!

V noci som spala bez nich a síce som sa vyspala, ale keď vezmeme ten sen, myslím, že radšej budem ležať pod hordou vrniacich a bijúcich sa cicúchov, ako by som mala mať takéto sny. 🙂

Vďačná, že sa mi práca zatiaľ darí tak, ako sa mi darí. Možno to stihnem bez veľkých nervov a ponocovania. 🙂

 

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.