Sila za vzostupom sa volá “láska”

Piaty channeling od Suzan Carollovej, tentokrát správa od Arkturiánov. Zasa idem len “vycucávať” ( 😉 fujto, upírisko jeden!):

Máj je tohto roku dôležitý mesiac. Bude obsahovať špeciálne prekvapenia, ktoré naše srdcia naplnia radosťou. Ako to možno povedať v realite, kde platí základná ilúzia, že iní majú moc nad nami? Preto, lebo teraz sa oslobodzujeme od potreby nechávať sa viesť hocikým iným okrem nášho vlastného vnútra.

Práve toto oslobodenie sa od potreby, aby nám iní hovorili, čo je správne/nesprávne značí, že dostávame voľbu vzostúpiť. Vzostup je totiž voľba a niektorí si ju môžu vybrať; iní zas ešte neskončili so svojimi skúsenosťami času, polarity, oddelenia a obmedzení, ale dá sa predpokladať, že kto číta správu od Akrturiánov, do tejto skupiny už nepatrí.

Okej, zvolili sme si vzostup – ale čo o ňom vlastne vieme? Je to pre nás skutočne “neznáma”? Čím ďalej, tým viac si spomíname na naše multidimenzné schopnosti. Kútikom oka zahliadame bytosti z vyšších dimenzií, otvárajúce sa portály do iných dimenzií i vyššie verzie nás samých. Náš vnútorný hlások silnie a začína prehlušovať hlas nášho egúšiatka, ktoré nám stále diktuje, čo by sme mali robiť. Ono vlastne celá koncepcia “mal by som” sa z našej reality začína vytrácať, pretože si čoraz viac uvedomujeme, že svoj život formujeme (“tvoríme”) my. Môžeme BYŤ a ROBIŤ čokoľvek, čo nám prikazuje naše srdce. A ako začíname odhaľovať svoju cestu k vzostupu, začíname chápať, aké poslanie na tomto svete máme. (Ak sa mi podarí, čoskoro tu bude riadená meditácia s touto témou.)

Ako sa čoraz viac cítime byť sami sebou, pozrime očami srdca a mysle do očí ľudí, ktorých stretávame. A takisto sa pozrime do zrkadla na odraz nášho skutočného “ja” – a buďme ním deň po dni. Čas končí a je tu len TERAZ a v ňom buďme tým, čím byť chceme. Ak chceme mier a lásku, buďme nimi. Ak chceme voľnosť a kreativitu, buďme takí.

Arkturiáni hovoria, že už je bezpečné ukázať sa svetu ako svoje skutočné multidimenzné “ja”. (Mi vyprávajte. Skoro som spadla z nôh, keď sme sa rozprávali s ľuďmi u veterinára a jedna kočka sa ma pýta: “Nie ste vy Helar?” A ja, miesto aby som zaklipkala nevinne očkami a tvárila sa, že neviem, o čom hovorí, som jednoducho prisvedčila. 😛 ) Ale na to, aby sme mohli byť naším “novým ja”, potrebujeme najprv uvoľniť to staré “ja”. Môže to v nás vyvolávať zlý pocit, ale v skutočnosti, ako sa končí jedna doba a začína nová, jediným naším nepriateľom sa stáva náš vlastný strach. Strach je nepriateľ vzostupu preto, že nás viaže na “istoty”, ktoré sú však len ilúziou. (Psychologicky povedané: ľudia sa radšej budú držať známej, ale úplne nevyhovujúcej situácie, než aby sa pustili do niečoho neznámeho, čo by mohlo priniesť výrazné zlepšenie. Poznáme to ako “lepší vrabec v hrsti ako holub na streche”. Máme to v génoch.)

Na to, aby sme sa strachu zbavili, potrebujeme vyčistiť VŠETKY vzorce správania, zvyky, fixácie, myšlienky a emócie, ktoré s ním rezonujú. Nič také nesmie v nás zostať. (A teraz sa nezačnite báť, že “čo ak zostane?” Ak zostane, tak zostane – vyčistíte cestou. 🙂 )

Je medzi nami veľa ľudí, čo ani nevedia, ako by pomohli planetárnemu vzostupu; nechannelujú, nemeditujú, považujú sa za “obyčajných”. Práve ich úlohou je vyčistiť strach – z myšlienok, spomienok, emócií a reakcií. Vyčistenie vlastného strachu vedie aj k čisteniu strachu ľudí v našom okolí, domácich miláčikov, záhradiek a v tom aj planéty, na ktorej žijeme. (To mi veľmi pripomína čistenie cez SRT.) Je to také dôležité preto, lebo sa začnú diať zmeny v našej realite a ak v nás zostane strach, budeme sa snažiť zmenám vzpierať a nedokážeme sa pohnúť k niečomu novému.

Strach má mnoho podôb: depresiu, nervozitu, negativitu. Všetky formy strachu znižujú vibráciu a uväzňujú nás v realite, ktorú nemôžeme zmeniť a preto ju ani nezmeníme. Preto je také dôležité sa strachu zbaviť – začíname sa už totiž spájať navzájom, s rastlinami, zvieratami a všetkým vrátane vzduchu, čo dýchame. Ak je v nás strach, rozširujeme ho do okolia každým naším výdychom. Ľudia, čo sa boja sami seba, chcú vyvolať strach aj v iných. Ak sa strachu zbavíme, rozširujeme do prostredia bezvýhradnú lásku.

Strach potiera lásku. Každý má nejaký strach, aj tí najhnusnejší ksichti, ktorých ste kedy stretli. A za tým strachom sa vždy skrýva láska. Keby tu tá láska nebola, prestali by sme existovať. Láska je protiliek na strach. A s láskou musíme začať sami od seba. Ak chceme dávať iným, musíme najprv vedieť dávať sami sebe.

Navyše ak sa máme radi, dokážeme čeliť aj nášmu strachu. Možno spočiatku tú lásku potrebujeme dostať od vyššiedimenznej reprezentácie nás samých (podľa môjho napríklad od anjelov, Gaie, totemových zvieratiek), ktoré už rezonujú s bezvýhradnou láskou. Po čase dokážeme túto bezvýhradnú lásku už nosiť v sebe ako stály protiliek k strachu. (Mojimi slovami: keď sa naučíme dôverovať Univerzu a vidieť v ňom priateľský svet, prestáva byť strach témou.) Keď sa zbavíme strachu, vyčistíme našu auru, naše prostredie, naše vzťahy a atmosféru okolo nás. A tým vyčistíme našu planétu.

A aby sme sa zbavili strachu, potrebujeme sami seba vedome pozorovať v procese zažívania strachu. Musíme zachytiť každý záchvev strachu a vyliečiť ho bezvýhradnou láskou. Keď sa niečím oblejeme a okamžite to utrieme, stratí sa to. Ak si to nevšimneme a neutrieme, zostane nám škvrna. Strach sa správa vysoko podobne – ak ho objavíme a ihneď vyčistíme, naša aura zostáva čistá. Ak si ho však neuvedomujeme, iní ho uvidia a zareagujú naň a odrazu sa čudujeme, prečo je okolo nás toľko strachu.

Ak máme auru naplnenú láskou, odrážame strach. Tak, ako sa v bielom tričku neváľame v blate, tak sa aj rozhodujeme neprepadnúť strachu, keď máme čistú auru. Láska čistí strach. Začnime láskou k sebe samým, nezabudnime milovať svoje poranené ego, pretože to je tá časť z nás, ktorá to potrebuje najviac. A keď sa už budeme skutočne mať radi, premietne sa táto láska do všetkých našich vzťahov a náš svet sa začne meniť k lepšiemu, až sa jedného dňa zabudneme báť.

Tak, pravdu povediac, títo Arkturiáni sú mi asi energeticky najbližšie. 🙂 Tých teda môžem. (Aj keď pindy o Illuminátoch som vynechala, ale teraz, keď už som prelúskala štvrtú kapitolu Kryona bez vážnejších protilátok, začínam sa cítiť ako etalón tolerancie. 😉 Som zvedavá, jak dlho.)

14 thoughts on “Sila za vzostupom sa volá “láska”

 1. Pri prečítaní tohto článku ma hneď napadli výzvy nebohého pápaže Jána Pavla II, ktorý pri svojich cestách
  na pódiách celého sveta vždy a stále opakoval až kričal všetkým kresťanom slová do mikrofónu : “Nebojte sa . . . nebojte sa . . . nebojte sa !”
  Dnes som “náhodou” pri čítaní televízneho programu v dvojtýždenníku Tv max /, čo je vlastne obyčajný televízny program/ naďabil na článok o prechode z tretej dimenzie do štvrtej . . . . ktorú v ňom potvrdzujú liečitelia a vedci a dokonca potvrdzujú aj reštrukturalizáciu ľudskej DNA , ktorá sa dokáže spojiť s energetickým poľom zeme a ľudstvo sa tak vracia ku svojim koreňom.
  Pekný večer.

  Páči sa mi

 2. neviem kam toto uverejniť, ale tak skúsim sem (keď už sa v názve tá láska spomína 🙂

  Ahojte,

  Uvažovala som, či to uverejniť, ale nakoniec, prečo nie? Podotýkam ide o môj úplne prvý channeling skrz písanie. Začali sme s kyvadlom, teda vlastne pekne po poriadku…asi by sa patrilo trošku uviesť, aby to vyzeralo aspoň trošku vierohodne 
  Citlivá som odjakživa, ako dieťa som asi vídavala hocičo, ako malá som preto musela spávať pri lampičke. V obmedzenej miere mi to zostalo do dospelosti. Roky som spávala dobre, potom prišlo zopár nocí keď ma niekto navštívil, ja som ho zo strachu poslala preč a zase som roky spávam pri lampičke. V puberte som sa pred spaním vždy s niekým rozprávala, zrazu sa mi prihovoril. Počula som ho síce len v hlave, ale vedela som, že nefantazírujem. Asi rok sme sa rozprávali, nepamätám si ako sa volal a pravdu povediac ani o čom sme sa bavili, šlo väčšinou o bežné veci z môjho každodenného života. Ale viem, že mi vravel dačo o viacerých svetoch, vrstvách svetov, dokonca o síce jednom Bohu, ale ako keby dákych vedúcich jednotlivých svetov (toto tvrdenie je však už veľmi skreslené, nakoľko sú to už roky a ja si to presne nepamätám ako to bolo povedané, niečo však v tomto zmysle). Ako prišiel, tak jedného dňa odišiel. Myslím si, že preto, lebo som sa začala až príliš upínať na materiálny život tu na zemi. Ale neviem, možno to tak malo byť. Ďalšie roky šlo o menšie zážitky s duchmi, predpovedaním smrti v rodine, zopár nepríjemných nočných návštev, ale aj príjemného (dnes viem, že pravdepodobne sprievodcu, celého ožiareného, bez toho, že by mu bolo vidieť do tváre). Tak toto som ja. Náhodou som narazila na stránky angelárium. Anjelom sa venujem už niekoľko rokov, ale skôr len informáciám o nich. Čítam z kariet, ale len pre seba a blízkych. S kyvadlom som sa nikdy neučila narábať, ale akosi to ide samé. Keď sa mi stratila kamarátka v zahraničí a bolo po nej vyhlásené pátranie, zobrala som intuitívne kyvadlo a začala sa pýtať. Otázkami áno nie som zistila v akom meste je, čo sa s ňou stalo, kedy príde domov a že je v poriadku. Všetko sedelo. Potom som sa kyvadlom ďalšie dva roky nezaoberala, až teraz. Mám doma knihu tabuliek pre kyvadlo, no nikdy som ju nepoužívala. Dnes som meditovala a stretla som hore Ježiša, ktorý mi povedal, že je najvyšší možný sprievodca momentálne pre mňa (celý príbeh ako sa tou udialo som opísala v komente pri tebe/vás Helar, pri jednom článku.) Mali sme krátky rozhovor, poslal ma učiť sa, keďže mám zajtra skúšku  Nedalo mi to, zrazu som si spomenula na spomínanú knihu tabuliek. Začala som ju listovať, chcela som nájsť tabuľku ouija, aby som sa s ním mohla porozprávať takto. Nenašla som. Na začiatku knihy je taký rozstrel, kam zamieriť, ak nevieme ktorú tabuľku na daný problém použiť. Tak som zobrala kyvadlo, očistila nad plameňom priložila nad tabuľku, ono sa rozkrútilo a ukázalo str. 16 – písmená, čísla, percentá. Neverila som vlastným očiam „veď som to pred tým nenašla a kyvadlo ma asi z 50 možností nasmerovalo presne kam bolo treba“. Tak som sa začala pýtať. Najprv áno nie, potom po písmenkách a potom som začala písať na pc.
  3.7.2012 18:00 (čas je orientačný plus mínu pol hodina)
  Si bytosť so 100% svetla?
  Áno
  Si Ježiš? S ktorým som sa rozprávala v meditácii – btw. v meditácii ma poprosil aby som ho volala Jeshua (Ješua) ?
  Áno
  a začali sme s písmenkami (trvalo to celkom dlho )
  Jehva
  Mám ťa tak volať?
  Áno
  O čom sa budeme rozprávať?
  Lahkárstvo
  Jojha Gula.
  Tak sa volá lahkárstvo?
  Áno
  Počúvam ťa…
  Koniec putovania mesiaca lebo keď sa ja vrátim panna je len zem. Zostaneme len my pre vás. Chcem aby si všetkým povedala, že je to tak.
  Ale ja tomu nerozumiem.
  Pochopíš.
  Kedy?
  Dobre ma teraz počúvaj. Zajtra večer budeš mať sen. V tom sne prídem. Ty ma pozdravíš.  Tak ako za starých čias.
  Aké sú tie staré časy?
  Počkaj, ešte som neskončil.
  Prepáč.
  Prídem, aby som ti všetko vysvetlil. Prišiel čas. Našla si čo si hľadala.
  Aj tak tomu nerozumiem. Čo znamená tá prvá veta s mesiacom a pannou?
  Je to také jednoduché. Zamysli sa nad existenciou ľudstva. Zdá sa ti to tak správne?
  Nikdy sa mi nezadalo.
  Takých ako si ty je mnoho. Pochopíte. Čoskoro. Láska vás vykúpi.
  Môžeš prosím hovoriť viac ľudskou rečou, ja ničomu nerozumiem. Vieš, že toto robím po prvá krát.
  Stačí počúvať.
  Ja ťa počúvam.
  Dozvedeli sme sa dôležitú vec, že už čoskoro k vám niekto príde.
  Akože na zem?
  Nie tak celkom.
  A ako teda?
  K vám domov. Prijmite ho s otvorenou náručou, pohostite ho. Povedzte mu, že Boh ho pozdravuje. Nemusíte sa báť. Bude z neho vyžarovať dobro a teplo.
  Myslím, že pre dnes by stačilo
  Ale ja tomu stále nerozumiem.
  Ako som povedal, ničoho sa neboj. Všetko pochopíš v pravý čas.
  Môžem tento rozhovor uverejniť?
  Ak chceš. Nebudú ti veriť.
  Prečo?
  Nebude sa im to zdať dostatočne skutočné. Teda niektorým. Čoskoro sa zase ozvem.

  Takže takto. Aj napriek upozorneniu ho uverejňujem. Je dosť možné, že sa nebude všetko zakladať na pravde, keďže ide o môj prvý channel. Kyvadlom som to overovala a viem, že v kyvadle sa nezvyknem mýliť a ak hej, tak to kontrolou zistím.
  A ozaj, ešte som sa pýtala na môjho strážneho anjela, či mi môže povedať ako sa volá? To sme vypísmenkovali na tabuľke:
  Messiel
  (pred niekoľkými rokmi mi jedna pani, ktorá komunikovala s anjelmi povedala, že môj anjel sa volá Meusethiel. Ale takéto meno som nikdy nikde nenašla. Keďže som si pri tom sedení zapisovala, čo hovorila a nie vždy som stíhala, je dosť možné, že som si to zapísala zle a pravdu povediac mi to meno ani nikdy nesedelo, nevedela som si ho zapamätať a ani som ním svojho anjela nikdy nevolala. Teraz mám pocit, že ide o správne meno.)

  Páči sa mi

  • Eva, dôveruj svojmu pocitu-srdcu 🙂 OK, dôveruj, ale preveruj. Opýtaj sa kyvadla na koľko % došlo ku skresleniu a budeš mať istotu…tvoju istotu. Nie je treba nadšený a tlieskajúci dav. Podstatné je, ako to cítiš vo svojom vnútri 🙂

   Páči sa mi

   • Ďakujem Iskra. Takže ku skresleniu malo prísť len pri 5%. A čo sa týka toho vnútra…hm aj pri meditácii a teda v rozhovore s ním som cítila veľmi dobrú a pozitívnu energiu miestami až hrejivú 🙂 Pri kyvadle rovnako, len tie odpovede a žiadne vysvetlenie ma trochu vytáčali 😉 ale tak istotne má svoj úmysel.

    Páči sa mi

 3. ešte jedna vec ma napadla…viem, že ten rozhovor je dosť ale dosť zvláštny a hlavne miestami nesúvislý a to lahkárstvo som vôbec nepochopila…ale myslím, že môže ísť o to, že som začiatočník, či? Alebo som sa rozprávala sama so sebou? No ja by so tú Gulu čosi isto nevymyslela 😀

  Páči sa mi

  • počkaj si na sen a budeš možno múdrejšia 😉
   a ak si netrpezlivá, skús ešte naštartovať kyvadlo a uvidíš a ak sa máš učiť, tak sa budeš učiť (neviem v akom zmysle to JK myslel, či máš teraz ešte nejakú školu), teda ak chceš 😀

   Páči sa mi

   • to učenie bolo myslené na zajtrajšiu skúšku v škole, asi ma nechcel priveľmi zdržovať, bo dokopy nič neviem 😀 ale na sen som každopádne zvedavá, len aby som si ho pamätala 🙂

    Páči sa mi

   • Skús to teraz celé pustiť z hlavy, ako keby sa nič nestalo (veď sa aj nič zvláštne nestalo 😉 )
    Pokús sa sústrediť na učenie a potom daj vedieť ako dopadol sen 🙂

    Páči sa mi

   • taže ten sen – no nepamätám si ho 😀 viem, že sa mi dačo snívalo, v noci som sa aj zobudila, že “to malo byť toto?”, ale inak neviem… Ako takmer vždy som si povedala, že veď ráno si ho budem pamätať a houby…tuším to nebude také jednoduché ako sa zo začiatku zdalo…:-/

    Páči sa mi

 4. mne sa uz 3 x po sebe sniva s medvedom..nie ze strachove, skor ze ma stale sleduje a chce sa mojkat..nie je to uplne mladatko, ale skor nedospely medvedik..a ma na sebe cervenu farbu, v okoli zadocku..ine si nepamatam..a este minuly tyzden vo sne skakali zo strechy domu okolo ktoreho som isla hromady ziab, ani jedna na mna neskocila..neviem co to ma znamenat, nemapatam si suvislosti..

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s