Hmatateľné veci v nehmatateľnom svete

second-rainbowDnes len stručne, pretože som celkom “mimo”: po bláznivom týždni som bola cez víkend na ďalšom kurze čchi kungu. Tentokrát sme sa učili znova “stáť ako strom”, ale v inej variácii 😀 … A kto si myslíte, že je to len šialenstvo, tak pozor! Prichádza moje poznanie zo včerajška…

Na kurz čchi kung ma dostali anjeli pomocou Snakebite. Už predtým som cvičila žam žung, ten som si vybrala sama (alebo si aspoň nie som vedomá, že ma manipulovali, keď som si knihu kúpila 😕 ) a s cvičeniami som začala hlavne preto, že po chemoterapii bola moja energia v pivnici a z tela pri chodení pomaly odpadávali skrutky 😛 … (=Som fanúšik Terminátora I.) Nohy, ruky i chrbát som mala celkom nefunkčné. Nohy a ruky sa postupom času dali do poriadku, ale chrbát zostal boľavým (doslova) miestom. Aby som ho začala trénovať, začala som “stáť ako strom”.

Najprv to bolo žam žung. Stála som podľa knihy a na krk mi dýchal Gabriel a vrčal “podsaď pánvu”, “vyrovnaj chrbát”, “nenakláňaj sa dopredu”… Bola to zábava, ale dostávala som od neho veľmi presné inštrukcie, čo mám ako robiť, takže sa mi čoskoro začalo dariť stáť potrebných 20 minút.

Potom ma Snakebite zavolala na čchi kung a ja som sa naučila stáť “jednotkový strom” (viac informácií o tom, o čom hovorím, nájdete tu). Ale ako som ho stála, tak to nič nerobilo, a keďže som stelesnenie trpezlivosti 😛 , vrátila som sa k žam žungu.

Aby som vydržala stáť denne 50 minút a viac, začala som používať nahrávky od Nialla. (Jednu ukážku nájdete aj tu.) Hlavne hlboké tóny mi rozvibrovali meridiány a začala som silno cítiť, kadiaľ tečie energia. Postupne som si vedela pri hudbe upraviť postoj tak, aby bol “prietok” čo najsilnejší a išiel nahor.

Po čase ma Snakebite volala na opakované cvičenie jednotkového stromu. Chcela som ísť, ale aby som nevyzerala ako totálny debil, tak som ho začala týždeň pred cvičením znova trénovať. A viete čo? Odrazu som cítila príliv energie… Žam žung pripravil moje telo tak, že uvoľnil energetické cesty, a strom ich začal nabíjať… Odvtedy som cvičila oboje až do dňa, kedy som dostala ľadvinový záchvat.

Prvé dva dni po záchvate som necvičila vôbec. Potom som sa podujala znova s tým začať, ale pre istotu som sa pýtala Gabriela, či môžem. Povedal mi, že kým neprestanem mať bolesti, nemám cvičiť žam žung, ale strom stáť môžem. Ešte keď som bola v nemocnici so záchvatom, hovoril lekár niečo o operácii. Po dvoch dňoch cvičenia začali moje bolesti miznúť. Nakoniec som asi po týždni začala znova stáť aj žam žung.

Pýtala som sa Gabriela, či ten ľadvinový záchvat bol len náhoda, alebo sa mi lámala nejaká bariéra. Odpovedal, že sa mi práve prerazila bariéra v solárnom plexe. Pri cvičení som začala cítiť, ako mi energia vyráža až nahor pod kľúčne kosti. Pár dní laborovala okolo môjho srdca (to je celkom iná story), ale potom vyrazila nahor do hrdla a v omnoho slabšom prúde cez hlavu až do koruny. Vedela som, že najbližšia bariéra je hrdlo.

Myslela som, že dostanem angínu či čo, ale obišlo sa to len malým chrchlaním a kašľom. Odrazu sa mi otvorilo aj hrdlo. Zistila som to tak, že som začala hovoriť to, čo si myslím. Dovtedy som si radšej dvakrát zahryzla do jazyka – ale odteraz už nie. Diplomat už zo mňa nikdy nebude… 😦

To sa stalo začiatkom tohto týždňa. A v sobotu a nedeľu bol načasovaný ďalší tréning čchi kung – tentokrát trojkový strom (dvojkový som preskočila, ale ako sa ukázalo, plne ho nahradil žam žung). Trojkový strom sa stojí s rukami vo výške čela. Celý čas som cítila, ako sa mi uvoľňujú všetky tvárové a hlavové dutiny a ako to v nich vibruje… Potom prišla obedná prestávka a ja som si pustila do slúchadiel Nialla a relaxovala som.

Keď som skončila a vrátil sa lektor (mimochodom, Ukrajinec hovoriaci po anglicky a tlmočený do slovenčiny), zložila som slúchadlá, ale ešte stále som bola v takom tom zvláštnom uvoľnenom stave. A ako lektor začal hovoriť, zistila som, že viem, čo povie, tesne pred tým, ako to povedal… Channelovala som jeho myslenie!

Netrvalo to dlho: nejakých 15 minút, potom to prestalo. Ale pre mňa to bol zážitok ako hrom – konečný dôkaz, že tá ezoterika nie je výmysel, ale že funguje!

Tak som vám to musela hneď napísať… 😛

29 thoughts on “Hmatateľné veci v nehmatateľnom svete

 1. 🙂 Pripomína mi to včerajšok:

  X: ,, je mi zle, najradšej by som umrel, nič ma nebaví, chcem umrieť!
  Aurík: ,, počkaj sekundu ,,

  ***

  Vyššie ja, čo má všetko X na sebe? 5 démonov a diablov, diskarnáti..
  Prosím očisti to, ďakujem.

  Aurík: ,, ako sa cítiš X? ,,
  X: ,, je to lepšie ale bolí ma hlava a ešte nikdy ma nebolela! ,,

  Tak som jednoducho začal točiť kyvadlom nad postihnutými oblasťami a preciťoval všetko do bodky čo on. Enormne vo mne a v okolí narástla teplota, až som sa varil.

  Aurík: ,, cítil si .. ,,
  x: ,, ty vole, ako si to mohol zistiť? ,,
  Aurík: ,, ako sa cítiš?,,
  X: ,, pokoj a láska v srdci,,
  Aurík: ,, a divíš sa? sám som ti ju tam vkladal 😀 ,,

  Tak niečo hovor o funkčnosti 😀 😀 . Som rád že sa ti darí.

  Like

 2. Heh Helar Gratulujem 🙂 sranda nejaký anjel mi dačo hučal do ucha tým ich vysokím hlasom, že neni rozumieť… A zachvíľu som dostal chuť sa tu ísť kuknúť a AHA NOVÍ ČLÁNOK :D.

  Like

 3. Tak musím byť trpezlivá. Ja om začala s tým cvičním žam žungu. Stojím ešte len 15 minút 3. týždeň a už sa mi nohy trasú, ako keby som mala Parkinsona. Som strašne zvedavá či ustojím 20 minút a potom samozrejme pridávať tie jednotlivé cvičenia. Už som to aj chcela vzdať, ale niečo mi vraví, že treba vydržať. 😛 Popri tom samozrejme nezabúdam na tibeťanov a pozdrav slnku moje obľúbené.

  Like

 4. Helar
  svojho času boli dávali takéto cviky aj vo Vitalite,skúšala som to,reku toto je ľahké,to by som mohla,ale čerta starého.Po chvíli sa mi začali triasť nohy,parádne ma rozbolel chrbát a bolo po snahe.Obdivujem tvoju vóľu,si šikuľka,ono takéto dókazy úžasne motivujú pokračovať,prajem ti to.

  Like

 5. mila Helar,

  uprimne sa tesim Vasmu dalsiemu skoku 😉 … k tomu hovoreniu, co si clovek mysli … to sa uz tesim na tie skvele otvorene reakcie na komenty a pod 🙂 … uspesny tyzden , i dnesny den 🙂

  Like

 6. Helar
  všetko funguje a funguje dobre,len my akosi málo veríme.
  Mne dnes dal takýto dókaz anjelik strážny.Bola som v meste a autobus domov som nemala,tak som musela pešo,to je asi 3O minút,s dvoma nabalenými ťažkými sieťkami.Tak som si v duchu pomyslela: Anjelik mój strážny,veľmi by ma potešilo,keby išiel teraz mój syn na aute. Ani nie za dve minúty išiel mój syn na aute-opačným smerom a ani ma nezbadal.Až bytostne som cítila,ako sa mi anjelik chechce.Tak som sa poctivo dopeľhala domov,asi 3O metrov pred domom ma predbehol mój syn na aute.Takže ono všetko skutočne funguje,len to treba robiť správnym spósobom.Keby som bola presne formulovala prosbu,mohla som ísť domov posediačky 😀

  Like

   • pšššššššššt ešte mu urazíš egúšika a potom to bude stŕmy pád :D.(Pusti sa radšej domňa konečne somnou hovoril michael jupíííí :D).

    Like

   • Najprv povedal, že to takto už ďalej nejde :D, že ho musím počúvať na slovo (lalala :D) potom som sa spítal čím sa budeme v ezoterike zaoberať povedal, že posilňovať kanál a potom sa vidáme za drakmi (by ma zaujímalo čo s nimi zase chce :D) cez kocky som sa spítal kedy za nimi pôjdeme napadlo mi v myšlienkach na jar a aj v kockách to višlo :D.No a mám si v sebe a aj v priestore okolo mňa upratať :D.

    Like

   • to ti dal teda riadny zoznam… a mne tvrdil, ze prilis nestekal 🙂

    ale som rada, ze si sa k nemu znovu prepracoval… drzim pasticky, aby to bolo dlhodobejsie. inak naozaj by si si mal zvyknut posluchat na slovo – to ber ako priatelsku ucitelsku radu 🙂 (toto nepocul, tak to na mna neprezrad 🙂 )

    Like

   • heh ďakujem a tak ono svojím úsilím som sa k nemu nevedel prepracovať cez týždeň až mi prišla udička aspoň som to pochopil ako udičku na mojom blogu bola reč o mape andělských znamení a tak reku keď mi nejde nijako inak kontakt skúsim ho cez túto mapu ktorá mi ho naštartovala a vždy obnovila.A išiel tak som poprosil Azraela ktorí tam má nastarosti áno/nie či by mi nemohol zavolať michaela spítal som sa či to urobí a že asi áno no a už to išlo :D.A zistil som aj v čom bol problém cez tú mapu, že som málo veril a aurík mi nato povie, že ste to vedeli už dávno a čakali kým nato prídem sám :D.Neviem či si medzi tých čo to vedeli patrila aj ty :D.

    Like

   • ja som v tom nevinne… ale tak trochu som to vedela aj ja 🙂

    myslis, ze “objektivita” bola len o tej dievcine? 🙂 ved ty sam si sa na to hned prihlasil… 🙂

    Like

   • No toto si zapamätám!!!! 😀 Toľko času by ste mi ušetrili keby ste mi to povedali 😀 Ale zase radosť by neboal taká silná :D.Hnevám sa 😀 (už ma to prešlo :P).

    Like

   • som rada 🙂 vies, mohli sme ti to povedat, ale ked si to vydries sam, tak si to naozaj viac vazis 🙂 a mozno by si ani hned neuveril 🙂

    Like

   • Nj ale aj teraz mám stále problém s komunikáciou skúsil som to okolo pol druhej ráno pred spaním a nešlo mi to.Musím sa do toho dostať :D.

    Like

 7. Ahojte, prosim Vas pravdepodobne mam problem…prosim Vas o pomoc. Vie z Vas niekto vycitit na dialku demonicku silu? Ma niekto z Vas s niecim takym skusenosti? Prosim vie mi niekto poradit co robit? Dakujem…

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.