Kúzlo na ochranu pred ohrdnutým partnerom

Toto kúzlo používame, keď si chceme udržať niekdajšieho partnera “na dištanc”. Budeme na to potrebovať papier, nožnice a pero.

Postupujeme nasledovne:

  • z papiera vystrihneme srdce
  • do jednej polovičky vpíšeme svoje meno a do druhej partnerovo
  • srdce najprv zložíme a potom v strede roztrhneme, takže zostanú dve polovice – jedna s naším menom a druhá s partnerovým
  • polovičku so svojím menom si odložíme na bezpečné miesto
  • druhú polovičku srdca s partnerovým menom buď zahrabeme pri krížnych cestách (musia viesť od nás), alebo ju pošleme partnerovi poštou (bez spiatočnej adresy, prosím 😛 )

Následne by mal partner stratiť o nás záujem. Pomôžeme tomu, ak sa mu budeme týždeň-dva vyhýbať (napríklad odcestujeme na dovolenku).

Z diskusie:

Maličká: “Ak chcem toto kúzlo urobiť pre druhého človeka. Tak ten čo má odísť má byť zahrabaný, a ten komu chcem pomôcť má ostať ukrytý u mňa, alebo niekde inde?”

Je lepšie, ak to meno osoby, ktorej chcete pomôcť, zostane ukryté u tejto osoby. A to si súčasne vyžaduje získať vopred jej súhlas pre bosorovanie v jej mene!

Vladimíra: “Neviem co to znamena tie krizne cesty a kedy vedu od nas.”

“Krížne cesty” (och, ja to tak rada hovorííííím -) ) sú hocijaké pretínajúce sa cestičky, niekedy ani nie cestičky, stačí, ak sú to umelé línie (napríklad brázdy na kraji polí a podobne). Keď ani jedna z nich nie je nasmerovaná na náš príbytok, tak vedú od nás. Vtedy zvyšková energia z kúzla nemá šancu vrátiť sa k nám a pôsobiť nám nočné mory a podobné podrazy.