Symptómy psychického útoku

Niekedy sa človek necíti v svojej koži a nevie odhadnúť, či na neho lezie chrípka, alebo niekto práve pichá špendlíky do voodoo bábky s jeho menom. Je celkom rozumné oboznámiť sa s príznakmi psychického útoku/úderu. Na internete som našla zoznam príznakov vplyvu čiernej mágie a prítomnosti duchov, ktorý poslúži ako východisko, ale je značne “duchársky”, čiže si neodpustím komentár… Takže príznaky psychického úderu sú vraj takéto:

 • obsesívne starosti
 • depresie, strata životného cieľa
 • celková slabosť a malátnosť, apatia
 • škriepnosť
 • neplodnosť bez zjavnej lekárskej príčiny
 • náhla neprirodzená smrť v rodine
 • sústavné problémy so zmenami prostredia (napr. pri rekonštrukcii domu a pod.)
 • napriek vysokej snahe žiaden úspech
 • časté choroby a poruchy vo vývoji detí
 • duševné problémy, šialenstvo

Môj komentár: Neverte všetkému, čo sa píše na internete (vrátane tejto stránky… 😛 ). Obsesívne starosti, depresie a strata životného cieľa sú výsledkom našej zlej sebaorganizácie, pocitu menejcennosti alebo nezvládania, ale nie čiernej mágie – leda ak tej v našej hlave. Slabosť, malátnosť a apatia sú výsledkom zlej životosprávy, neprávneho stravovania a nedostatku vitamínov a pohybu. (Áno, ak chcete prekonať apatiu, musíte najprv prekonať apatiu a začať sa hýbať. Športovci sa stále hýbu a netrpia apatiou alebo výraznými depresiami.) Náhle úmrtia patria k životu a nie sú vždy výsledkom zlých síl (pokiaľ nechcete náhodu považovať za zlé sily).

Čo však považujem za veľmi pravdepodobné poukazy na možný psychický útok je neúspech napriek rozumnej a cielenej snahe, hromadenie sa negatívnych skúseností bez toho, aby bol človek depresívny, a náhle a nezdôvodniteľné choroby detí alebo domácich zvierat (sú citlivejšie na energetické vplyvy). Takisto zvýšená škriepnosť je prejavom vnútorného napätia a ak nemáme na toto napätie zjavný dôvod, potom býva často vyvolané tým, že sa nás snaží niekto psychicky manipulovať (podvedomie je citlivejšie na psychickú manipuláciu ako vedomie a preto ju signalizuje zvýšeným napätím a podráždenosťou skôr, než vedomiu “dôjde”, čo sa vlastne deje).

Z komentárov:

Miki: “ako sa da zistit, odkial vlastne ten psychicky utok prichadza, a v mojom pripade, aj ci sa mu da zabranit… jedna sa o male dievcatko, ktore uz 6 rokov trpi zvlastnou chorobou, ktora raz pride a potom zase odide. je to nevysvetlitelne, ani lekari si nevedia dat rady. jeden den je vsetko ok, den po tom, bez priciny, ochorie a trva to niekolko mesiacov kym sa z toho uplne dostane”

Psychicky citlivý človek (”médium”) vie vystopovať nitku psychického útoku až k pôvodcovi.

Ale to, čo opisujete, nemusí byť nutne psychický útok. Môže to byť aj nejaká ťažká energia, ktorá prenikla do aury dievčatka a usadila sa tam – a teraz potrebujete, aby ju odtiaľ niekto dostal. Toto je typický šamanský alebo liečiteľský problém, podľa toho, či ide o ťažkú energiu, nadobudnutú v tomto živote, alebo o pozostatok z minulých životov. V tom druhom prípade potrebujete rozhodne šamana alebo psychológa, ktorý sa regresiami zaoberá, pretože prírodný liečiteľ nepôjde až na úroveň primárneho poranenia.

Ak nemáte možnosť zháňať teraz ránhojičov, pokúste sa očistiť jej auru (cez čakry) a potom ju zapečatiť. Ak sa choroba nebude opakovať, tak netreba robiť viac; ak sa napriek tomu bude opakovať, ide o ťažkú energiu z minulosti a pri tom budete potrebovať pomoc.

Miki: “To co popisujete vy, mi povedala jedna posledna pani, ktora jej skusala cistit cakry, ale nepodarilo sa jej to. Sama zostala velmi prekvapena, pretoze podla jej slov, sa este nikdy s niecim podobnym nestretla. Popisala mi to asi tak, ze mala ma v sebe 4 rozne druhy energie, velmi silne, ale kazda si robi svoje a nespolupracuju navzajom. V strede medzi nimi sa nachadza akoby velka diera, ktora to vsetko rozdeluje, ale bohuzial, ona ju nevedela uzavriet , ani spojit tie energie. Podla jej slov, vraj je to velky strach, ktory pochadza z minulosti.”

Nie je to celkom bežné (bežné bývajú 1-2 cudzie druhy energie), ale je to v podstate len viac toho istého. Spojte sa s tou pani, čo jej čistila čakry, nech vám povie, na ktorú čakru sú naviazané. Možno budú dve na tej istej čakre, možno budú všetky štyri na tej istej čakre (ale skôr si myslím, že budú naviazané niekde na spodnú čakru a potom buď na čakry tesne nad ňou, alebo s najväčšou pravdepodobnosťou na hrdelnú čakru a srdcovú čakru. Ak je zasiahnutá hrdelná čakra, treba ju uvoľniť ako prvú alebo druhú (ak je zasiahnutá koreňová alebo sakrálna, musia sa čistiť najprv tieto dve). Používam slovo “čistiť”, ale treba tú energiu “vytiahnuť” z aury von, nie snažiť sa zlúčiť, lebo ešte zosilnejú negatívne prejavy! Tá čierna rozdeľujúca diera je teraz vlastne vaša šanca na úspech.

Ivana: “viem je veľa sposobov ako takýmto utokom sa braniť aj ja sama niekolko poznám ( od svetenej vody na zárubniach domu až po soľ alebo vlasy pod prahom dverý alebo bobkove listy ) a dosť často aj praktizujem rozne ritualy na ochranu ale skôr ako prevencia. velmi by ma zaujimalo ako sa braniť takýmto utokom či už cieleným alebo nevedomím ( nevedomim preto lebo si myslim že vela ludi može sposobiť zle a ani o tom nemusia vedieť stači na to zavisť alebo nevraživosť – ale to je len moj nazor ) receptov je vela ale chcela by so vedieť ten váš osvedčený. a mam na vás ešte jednu prosbu viem že sa da spraviť ochrana nad iným človekom ale neviem akým sposobom teoreticky by sa mal dať spraviť akýsi ochranný kruh ale prakticky neviem ako by to mohlo fungovať( helar poznam vela bosorackych receptov a netuším odkial a problem je ten že neviem či funguju a posledne na čo mam chuť je experimentovať a niekomu tým ublížiť, som človek ktorý verí že sila je všemohuca a zlo sa vždy vracia znásobene a ak mam mať ten dar tak si ho chcem zaslužiť nie zneužívať)”

Skúsila by som urobiť pre danú osobu amulet, nabiť ho energiou (najlepšie za prítomnosti tejto osoby, aby vedela, čo sa hovorilo v zaklínadle a na čo bude amulet slúžiť) a potom by som ju zaviazala, aby ho stále nosila alebo v noci mala pod vankúšom.

Na amulet sa vynikajúco hodia kamene. Najlepší je číry kryštál, ktorý sa ľahko programuje. Najprv si ho treba “očistiť” (popísané v Rituál na odbosorovanie) od pôvodného programu, potom si treba zostaviť zaklínadlo, ktoré hovorí, ako a koho má chrániť, a pri jeho odriekaní vizualizovať danú osobu v bubline belasého svetla, cez ktoré neprenikne žiadne zlo.

Je jedno, aké kadidlo použijeme, najlepšie bude Univerzálne kadidlo (hneď ho hodím na stránku).

Alebo môžeme miesto kameňa použiť sigil zo strieborného drôtu, ale chce to trošku zručnosti vytvarovať ho tak, aby netrhal šaty. Takýto sigil sa nosieva POD oblečením.

Monika: “hladam niekoho kto by pomohol mojej sesterka ma velku depresiu a lekari jej nevedia pomôcť. CHodi k jednej liecitelke ale sesterka neciti žiadnu zmenu”

Tak najprv by bolo dobré vedieť, z čoho tá depresia je. Niektoré depresie bývajú z toho, že máme strach z nečakaných zvratov, snažíme sa dostať pod kontrolu svoje prostredie a nedarí sa nám to. Iné depresie bývajú dané bezvýchodiskovou perspektívou – zdá sa nám, že už dnes vieme povedať, ako sa budú dni odvíjať až do našej smrti. Ešte ďalšie depresie bývajú spôsobené komplexom menejcennosti, pričom aj krásna žena môže mať komplex menejcennosti, keď sama so sebou nie je s niečím spokojná. No a potom je tu ešte jeden druh depresií, ktoré súvisia s chémiou v mozgu. Ide o nedostatok serotonínu alebo nedostatok receptorov v mozgu, ktoré serotonín vychytávajú. (Vidno, že som si svoje depresie už preskákala -P .)

Tak, a teraz od konca. Na chemickú nerovnováhu v mozgu pomáhajú lieky (treba ísť k psychiatrovi alebo neurológovi), špecificky veľmi dobrý je Seroxat (toto je bezplatná reklama!). Ďalší “ľudový” liek sú banány. Už po pár banánoch sa zdeprimovaný mozog začne cítiť uvoľnenejšie.

Ostatné depresie treba liečiť pri ich koreni. Ak ide o komplex menejcennosti alebo nelásky, mám cvičenie: rozdeliť papier na dve polovičky. Napravo písať svoje dobré vlastnosti alebo dobré počiny daného dňa, naľavo svoje zlé počiny alebo vlastnosti, ktoré sa cez deň ukázali. Vtip je v tom, že jednu zlú vlastnosť smiem napísať až vtedy, keď nájdem päť dobrých. Stačia maličkosti – ale musí ich byť päť.

Ďalšie dobré cvičenie sú pozitívne afirmácie, ktoré si ráno povieme a večer hľadáme z celého dňa dôkazy, kde sme ich prejavili. A tak ďalej dookola.

Tie ostatné sú na dlho a treba postupovať vždy v závislosti od osoby. Ale moje hlboké presvedčenie je, že našu depresiu zvládneme len my sami – nikto to nemôže urobiť miesto nás. S výnimkou tej chemicky zapríčinenej depresie – ale aj tu musíme my sami byť ochotní s tým niečo robiť.

Striedať liečiteľov nemá veľký význam. Skôr odporúčam postaviť pred seba zrkadlo a pýtať sa sama seba, čo je príčinou mojej depresie, prečo sa tak cítim a čo dokážem s tým urobiť A. bezprostredne a B. z dlhodobého hľadiska.

Na rýchlu úľavu odporúčam modrý alebo zelený apatit a pozerať doňho – dlho a vytrvalo.

One thought on “Symptómy psychického útoku

 1. Ja pridávam ďalšie symptómy:( s vlastnej skúsenosti)

  – Náhly pocit závrate pretrvávajúci aj po posadení sa.
  – ,,hlava ako na vode” pretrváva to velmi dlho.
  – pocit pichania alebo tlacenia na hlavu
  – dezorientovanosť bezdôvodná.
  – náhla slabosť bez vysvetlenia.

  – i keď aj ja sa môžem mýliť ale ak by ste si už mysleli že vás ozaj niekto napadol. zamyslite sa kto to tak asi môže byť.. a hlavne s akého dôvodu.

  Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.