Ako sa používajú sigily?

Naše podvedomie je mocné, ale nedá sa s ním komunikovať. Pozná len symboly, ktoré mu pošle naše vedomie. Sigily sú takéto kombinácie písmen z nášho úmyslu.

Najčastejšie sa sigily používajú tak, že o nich meditujeme a potom ich spálime, zahrabeme alebo inak fyzicky zničíme. Takýmto spôsobom prejdú z nášho vedomia do nášho podvedomia. To rozoberie sigil na inštrukciu, ktorú sme doň zakódovali, a postupuje podľa nej.

Iný spôsob použitia sigilu je vyvesiť ho na očiach a potom ho zabudnúť (v zmysle nevenovať mu pozornosť a nezapodievať sa myšlienkou na jeho pôvodný účel). Ale vždy, keď ideme okolo, naše podvedomie sigil vidí a pripomína si ho. (Toto mám oskúšané. Kedysi pred nejakými 20 rokmi som v robote mala pred sebou plagát s citátmi z rôznych piesní, ktoré mali kondicionovať moje podvedomie na zmenu povahy. Ešte dnes sa nimi podvedome riadim.)

4 thoughts on “Ako sa používajú sigily?

 1. Helar,
  prosim ta, uz dlho rozmyslam nad nazvom pre jednu obchodnu znacku. napadlo ma teda, zeby som skusila urobit sigil, zeby ten nazov bol zmeska pismen, podla navodu na ten dom v Bohacoviciach :D.

  Len mam nejasnost v tom, ze ak ho aj zaktivujem, kedze s nim budem potom aktivne pracovat, ci sa nebude spravat ako nezaktivovany. Teda, ci kedze sa bude stale pouzivat, ci si moje podvedomie nebude mysliet, ze este nie je dokoncene, este nekonat.

  dakujem

  Páči sa mi

  • Tak to urob tak, že tam do toho sigilu dáš výpoveď, ktorá ťa nadchne už tým, ako je postavená. Napríklad “úspech” alebo “vrece peňazí”. To stačí podvedomiu na to, aby vedelo, ktorým smerom má ťahať nitky.

   Páči sa mi

 2. Dakujem, Helar,

  ale prepac, stale mi to nie je celkom jasne. ak teda spravne rozumiem tvojej odpovedi, tak ak by sa nazov firmy volal napriklad Vidlicka, aj keby sa samotna firma zaoberala ja neviem koziarstvom, tak zo slova Vidlicka spravim sigil a zakodujem do neho informaciu o uspechu alebo tak podobne. chapem to spravne?

  lenze moj problem je v tom, ze sa mi ako rozmnyslam, tak rozmyslam a stale sa mi nedari vymysliet nazov, ktory by odrazal predmet podnikania vies? tak som rozmyslala, ze z klucovych slov, ako napriklad cojaviem uspech, spolupraca a vsetko dalsie, co je pre mna v tompodnikani dolezite, zostavim sigil, ktory ak bude zniet dobre, sa stane zaroven aj menom firmy. a toto meno potom zaktivujem. a ked potom budem toto meno, cize priamu kombinaciu pismen denne pouzivat, nevadi to? raz zaktivovane, bude fungovat?

  dakujem este raz

  Páči sa mi

 3. Dobrý deň Helar!
  Milujem vaše stránky, keď som tu zavítala po prvý krát ostala som v nemom úžase..odvtedy tu chodím pravidelne. patrí ti moje veľké uznanie. A preto sa chcem spýtať prečo už od 1.6. nebude fungovať?
  A ďalšia vec ktorá ma trápy a neviem si rady chcela by som sa spýtať: keď si spravím sigil do ako dlhej doby môže účinkovať? je možné aby zabral aj po dvoch či troch mesiacoch?..ďakujem za odpoveď veľmi mi tým pomôžete

  Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.