Vytvárame PSÍ-guľu

psiball.jpgNie, nejde o huňatých havkáčov! “PSÍ-blesk” alebo “PSÍ-guľa” (AJ: psi ball) je energetická guľa pozostávajúca z energie psí. Ešte nejde o telekinézu, ale podobne ako relaxácia, koncentácia a meditácia je to užitočná príprava na telekinézu. PSÍ-guľa sa vytvára z energie len použitím mysle. Ako na to?

Myseľ dokáže meniť hocičo. Vlastne všetko vo vesmíre, nielen tom fyzickom, ale celom vesmíre vrátane fyzického je inteligentná, vedomá energia, formovaná duchom (každý nech si pod tým predstaví toho “ducha”, ktorého považuje za prapočiatok všetkých vecí).

A pretože náš duch je akoby kópiou toho prapôvodného, má podobné schopnosti. Mnohí z nás si to ešte neuvedomujú a tak, hoci podvedomie “tvoria”, keď sa na veci sústredia, považujú to nie za zákonitosť, ale za šťastie či náhodu. Až keď si svoje “tvorivé” schopnosti uvedomíme, dokážeme si vedome privodiť situácie, ktoré budú náš život viesť želaným smerom a vnesú doňho to, čo si prajeme a po čom túžime.

Schopnosť tvorenia

Naša schopnosť tvoriť sa nevzťahuje len na neživé objekty. Prakticky sa týka všetkého, čo si dokážeme predstaviť – napríklad dokážeme tvoriť živé, inteligentné bytosti, ktoré môžu samostatne konať a rozhodovať sa. Tieto bytosti sa nazývajú elementári, ak ich vytvárame na astrálnej rovine, a elementáli, ak ich vytvárame na mentálnej rovine.

Elementálov alebo elementárov môžeme dokonca vytvoriť nevedome, keď sa sústredíme na to, čo považujeme za fyzickú bytosť. Ak sa napríklad sústredíme na hrdinu z komiksov natoľko, že ho začneme považovať za živú bytosť (a deti často považujú svojich obľúbených filmových hrdinov za živé bytosti), kolektívna sila tejto predstavy skutočne vytvorí na astrálnej rovine túto bytosť. Bytosť bude mať všetky vlastnosti komiksového hrdinu a bude mať svoj vlastný, nezávislý život – teda vytvorili sme “život”. Takáto bytosť bude existovať, kým sa na ňu budú ľudia sústreďovať, a zanikne, keď už komiksy nebude nik čítať.

Bosoráci poznajú tieto možnosti tvorenia a dokážu si v astrálnej rovine vytvoriť bytosti so špecifickým účelom. Hovorieva sa im “servitori”, služobníci, a môžu mať pozotívny cieľ existencie (napríklad varujú pred psychickým úderom), ale aj negatívny cieľ (sú určené samy na psychický útok) . My sme zatiaľ na týchto stránkach mali len jediného elementála, a ten bol určený na požieranie negativity.

Ovládanie energie

Ale aj mnoho iných typov energie je produktom mysle. Napríklad niektoré bojové umenia používajú energiu na vytvorenie ochranného štítu alebo zbrane (stačí spomenúť si na umenie šaolinských mníchov). Špeciálne v Tibete mávajú mnísi taký stupeň kontroly nad vnútornou energiou, že dokážu sedieť hodiny či dni v snehu v teplotách hlboko pod bodom mrazu, a pritom nielenže prežijú, ale sa dokonca cítia pohodlne teplo. Vlastne keď chcú, vedia roztopiť sneh okolo seba, ale aj na väčšiu vzdialenosť, pričom energiu kontrolujú len svojou mysľou.

Takže máme neuveriteľné schopnosti ovplyvňovať energiu, keď vieme, ako ich využívať. Vytváranie PSÍ-gulí je na to výborné cvičenie. Učíme sa pri ňom, ako energia funguje a ako ju kontrolovať, čo spolu s relaxáciou a koncentráciou sú dôležité mentálne podmienky pre telekinézu. Zvládnutie PSÍ-gulí nám totiž dodá potrebné presvedčenie, že vieme energiu ovládať a že dokážeme aj telekinézu.

Tvoríme PSÍ-guľu

Keď chceme tvoriť PSÍ-gule, musíme použiť tie isté postupy ako pri každej inej energetickej práci. Musíme byť absolútne uvoľnení, v správnom duševnom rozpoložení a všetky naše myšlienky sa musia sústrediť výlučne na to, čo práve ideme urobiť. Najmenšie vyrušenie alebo nesústredenosť privodí neúspech.

Ak chceme mať s PSÍ-guľami úspech, mali by sme praktizovať relaxačné, koncentračné a meditačné cvičenia, aby sme boli schopní na pokyn sa úplne uvoľniť a skoncentrovať. Čím rýchlejšie sa vieme dostať do tohto „magického“ stavu, tým rýchlejšie dokážeme prejsť k samotnému vrhaniu blesku.

Začíname tým, že sa v svojom obvyklom výlučne osobnom kútiku usadíme, zavrieme oči, hĺbkovo relaxujeme a vybudujeme v sebe bielu žiariacu energetickú guľu, ktorú postupne zdvihneme do hlavy a silou vôle ju udržiavame na vrcholku hlavy.

Predstavíme si, ako sa táto žiarivá biela guľa začína spúšťať späť nadol naším telom: cez krk do pliec, kde sa rozdelí na dvojo – jedna guľa zíde do pravej a druhá do ľavej ruky. Obe postupujú dole ramenami, cez lakte až do oboch zápästí.

Keď dosiahnu zápästia, na okamih sa zastavíme a vnímame, aké mocné, žiarivé a jasné toto svetlo je. Cítime energiu gulí tak, ako slnko v najhorúcejšom lete. Cítime silu tohto žiarivého svetla a nemáme najmenšie pochybnosti, že nás bude poslúchať na povel.

Priblížime ruky dlaňami k sebe na vzdialenosť asi 7 cm a zľahka ich preliačime, takže majú miskovitý tvar, akoby sme držali neviditeľnú loptu. Predstavíme si, ako obe svetelné gule schádzajú zo zápästí do našich dlaní a vytvárajú žiarivú guľu bieleho svetla medzi rukami. Sústredíme sa na túto guľu: cítime energiu, ktorá z nej vychádza. Cítime, ako stúpa jej teplota až do bodu, keď už sa cíti horúco. Cítime pulzujúcu energiu tejto gule a chvíľu sa na ňu sústreďujeme a vieme, že má nekonečné možnosti a bude sa riadiť naším želaním, pretože sme ju vytvorili.

Pomaly začíname ruky približovať. Cítime, ako energia medzi dlaňami hustne a vytvára väčší a väčší odpor. Čím viac ruky približujeme, tým väčší odpor energia vydáva, pretože ju stláčame.

Práve sme vytvorili svoju prvú PSÍ-guľu.

Čo s PSÍ-guľou?

Niekedy PSÍ-guľu môžeme aj vidieť, ale nebýva to pravidlom. Je to totiž čistá energia a tá je fyzickému zraku neprístupná, vidia ju hlavne jasnozriví ľudia. Pretože však nad svojimi výtvormi máme absolútnu kontrolu, keď si budeme priať PSÍ-guľu vidieť, uvidíme ju. Stačí oči zavrieť, ale držať upreté na svoje dlane. Takto ju začneme vidieť. Postupne pootvoríme oči na malú štrbinku, sústredení len na plochu medzi dlaňami. Uvidíme PSÍ-guľu ako žiarivú bielu alebo belasú svetelnú guľu.

Teraz môžeme začať PSÍ-guľu formovať do rôznych tvarov. Môžeme to robiť rukami, ale v skutočnosti reaguje energia PSÍ na naše myšlienky, a tak to môžeme robiť aj celkom bez rúk.

Keď sme sa s PSÍ-guľou dostatočne pohrali, jednoducho vyrovnáme dlane, otočíme ich nahor a necháme nazbieranú energiu rozplynúť sa do priestoru. Ale ešte predtým môžeme napríklad naprogramovať PSÍ-guľu myšlienkami na to, aby splnila nejaký účel, napríklad aby liečila alebo nás chránila pres psychickým útokom.

Nakoniec otvoríme oči a chvíľku si dáme na zorientovanie sa vo fyzickom svete. Vnútorne poďakujeme univerzu, že nás obdarilo silou urobiť PSÍ-guľu, a skloníme sa pred jeho silou.

Od PSÍ-gule k telekinéze

Aj keď vytvorenie PSÍ-gule nemá nijakú inú hodnotu len zvládnutie práce s energiou, je to nevyhnutná podmienka pre rozvoj ostatných schopností, napríklad telekinézy. A tak, ako s ostatnými schopnosťami, aj tu platí – tie skutočne dobré nepoznajú skratky, ale len poctivý tréning…

123 thoughts on “Vytvárame PSÍ-guľu

 1. To je celkom zaujimave, ze pokial povazujeme nejaku komiksovu postavu za zivu bytost tak sa vytvori jej astralna predloha… Ja som celkom dost pracoval s tvorbou roznych energetickych objektov. A taktiez aj elementalov i ked som na to nepouzival tento vyraz. Zaujimalo by ma nakolko zive zostavaju tieto objekty, ci staci len nemyslenie a vlastne energeticke nenabijanie tychto bytosti na to aby sa rozpustili? Lebo pokial vnimanie takejto bytosti prejde na podvedomu uroven tak moze byt naviazany na tvorcu pomerne dlhu dobu… Mne islo lahsie tvorit tieto utvary nez ich rozpustat. Zamyslal som sa nad jednou vecou a to ze ked by povedzme nejaky clovek bol v niektorom zivote skusenym magom a povedzme nestihol odstavit svoje energeticke vytvory pri necakanej smrti alebo skratka nejakej chybe. Tak ci by sa tieto bytosti opat neaktivovali v zivote dalsom pokial by si uvedomil cim v minulosti bol…

  Like

 2. Snake,

  existujú (hlavne pri tvorbe elementálov) dva spôsoby: jeden je podvedomý a existencia elementála trvá len tak dlho, kým o ňom vieme, druhý je vedomý a hovorí sa mu programovanie. Vyberiete si celkom vedome energiu, z ktorej ho urobíte (ide do toho aj vaša vlastná energia, takže pozor!), naprogramujete elementála na nejaký cieľ a obvykle mu dávate podmienky fungovania: “budeš robiť to-a-to dovtedy, kým…” Po uplynutí tejto doby sa elementál sám zruší.

  Ak to neurobíte, elementál zostane na vás “prichytený” ako kliešť (pretože časť energie má z vás) a zanikne až vtedy, keď sa rozpustí vaša vlastná energia (pri vašej smrti). Ale potom sa aj energia elementála správa rovnako ako každá iná energia – zhmotňuje sa do nových životov. A ak jeden z nových životov pochytí priveľa z energie elementála, môže sa správať ako oživený elementál.

  Ak máte na sebe nejakého elementála prichyteného, použite čakrovú očistu na to, aby ste sa jeho energie zbavili. Inak vo vás môže vyvolať chorobu.

  Like

 3. Dakujem za info:). Islo u mna len o potvrdenie si svojich poznatkov o danej problematike a taktiez o potvrdenie si predpokladu prezivania elementalov pokial nie su rozpusteny. Lebo ked som si to jasnovidne pozeral u inych tak mi to tak vychadzalo. Cakrovu ocistu robim kazdodenne takze sa snazim zbavovat toho co som pochytal na seba pocas dna. Takze este raz dik a mate zaujimavu stranku.

  Like

 4. zaujimalo by ma, keď elementál sa prevtelí do živej bytosti, môže to byť aj človek? ak, tak mí všetky tie vlastnosti elementála a podobá sa naň aj po fyzickej stránke?

  Like

 5. Alexandra,

  oboje je možné. V mojom poňatí všetci sme “zhmotnení” z istej zásobárne energie, kam sa odkladá nespotrebovaná energia predchádzajúcich generácií. Do tej vojde aj energia elementála. Potom pri zrode novej bytosti záleží od toho, koľko energie z jedného predošlého zdroja preberie. Ak málo energie z mnohých zdrojov, nepamätá si minulé životy a nemá charakteristiky, ktoré by sa podobali niektorej z minulých bytostí. Ak veľa z jedného zdroja, tak si môže pamätať svoje minulé životy (najčastejšie nás mátajú v snoch alebo ako podvedomé strachy) a môže mať fyzické alebo povahové črty danej predošlej bytosti, po ktorej “zdedila” priveľa energie.

  Neviem, či som to napísala dosť zrozumiteľne. Ja si napríklad pamätám časy, keď som bola lovec, voda a mačka. A cez šamanské putovanie som si zistila ešte zopár spomienok, ktoré nie sú moje ale nejakej energie, ktorú som pri narodení “podedila”. Niektoré boli dokonca hodne traumatizujúce a musela som sa o ne postarať, lebo ma ťahali ku dnu.

  Takže je možné, že niečo z toho, čo dnes podvedome robíme, je výsledkom toho, že časť našej energie bola na to zvyknutá a dobre jej to fungovalo v minulých životoch. Nie vždy to však funguje aj v tomto.

  Like

 6. 2readen2,

  je tam ešte jedna ukážka, síce s nejakými anglickými úvodmi, ale potom je to už len video presne toho, čo treba robiť – takže tu je linka: http://www.youtube.com/watch?v=fK_Svl5jlYk

  Potom ešte viac, ale samý anglický text: http://www.youtube.com/watch?v=chhCUDpzJgo&mode=related&search=, je tam toho aj viac, ale už to vyzerá na triky, lebo všetci psí energiu ukazujú, pričom psí energiu nebýva vidno. Ale našla som tam aj ukážku telekinézy 😛 http://www.youtube.com/watch?v=2bAjA8_IKxg&mode=related&search=

  Like

 7. Chcem sa spytat ci psi-gula moze byt viditelna ci sa da napriklad hodit a ake moze mat ucinky napr. leceni ran , alebo ked do niekoho hodite to mu to moze spravit a ked som dostatocne trenovany za aky cas sa da vytvorit?

  Like

 8. no nevim co s timto delal sem psi-gulu no prvni krat nic tak sem to skousil podruhé a cítil som hmotu a ked som daval ruky blizsie tak ma to nejak odpudzovalo ruky tahalo do opacnej strany ale nic sem nevide a po treti krat se delo to ze sem citil sice mensi hmotu ale nejak ked som ju drzal nevim mne sa zdalo 5 minut zacala sa ako keby rozsirovat sama sa tahala a moje ruky sa rozsirovali a este k tomu sa zacali trepat jako myslim chvet. myslite ze to uz bola psi-gula lebo ja nevim tak strasne sem ju chtel videt ale videl som v jedne chvili ako ked je velke teplo ten taky vzduch zvlneny myslite ze to bolo ono??? diki.

  Like

 9. psí guľa je niečo ako základ k energetickým guliam iných druhov nie lebo keď ju naprogramujeme aby blížila tak tu máme fireball nie?! alebo nejaký iný druh en. gule stačí len pridať tie správne veci k sústredeniu nie. napíšte mi na mail čo myslíte lordallien@azet.sk

  Like

 10. Host,

  …ci psi-gula moze byt viditelna … Psí-guľa nebýva obvykle viditeľná; vidieť ju dokážu len osoby s mimozmyslovým videním, teda také, ktoré vidia aj auru a mimofyzický svet (napr. šamani). Psí-guľa je jednoducho zhustnutie energie medzi dlaňami.
  … ci sa da napriklad hodit … Trénované osoby vedia psí-guľou vrhať ako každou inou guľou, pričom vôbec nemusia robiť “vrhací” pohyb. Pohyb psí-gule sa správa podľa tých istých zákonitostí ako pohyb energie pri telekinéze.
  … ake moze mat ucinky napr. leceni ran… Liečenie pokladaním rúk bežne využíva zhustenú energiu ako liečebný nástroj (napr. reiki, quantový dotyk). Bežne sa pomocou psychickej energie neliečia ani tak otvorené rany, ako vnútorné nerovnováhy organizmu.
  … alebo ked do niekoho hodite to mu to moze spravit … Závisí od typu energie a hustoty aury toho dotyčného. Ak na niekoho s nerozvinutou aurou hodíte psí-guľu, môže to zvýšiť energiu v jeho aure a zapríčiniť mu tak napríklad motáka alebo búšenie srdca alebo dočasný problém s dýchaním. Ak naňho hodíte negatívnu energiu, môže sa v jeho aure zachytiť a pôsobiť mu tak dlhodobé problémy ako každá ťažká energie v našom svetelnom tele. Ak máte proti sebe niekoho s dostatočne intenzívnou aurou, môže vaša psí-guľa po jeho aure skĺznuť – ak je pozitívna, vstrabá sa bez vedľajších účinkov, ak je negatívna, rozptýli sa do priestoru a buď sa neutralizuje, alebo napadne niekoho “slaboaurového” nablízku.
  … a ked som dostatocne trenovany za aky cas sa da vytvorit… Takmer okamžite. Stačí tak 10-30 sekúnd koncentrácie.

  Rabl,

  už po druhýkrát to bola psí-guľa. Psí-guľu nevidno, len ju cítite. Rozhodne druhý a tretí raz išlo o psí-guľu. Zdá sa, že viete energiu koncentrovať veľmi ľahko. Trénujte!

  Like

 11. ja som to skusal niekolko krat za den. zakazdym ked sa sustredim behom 1minuty-2ju citim hustu energiu ale co s nou mam robit??,akonahle sa pohnem myslym postavim sa tak ju uz necitim . ale v tu poskytnutých videách boli tie gule viditelne da sa to nejako docielit???

  Like

  • mno ja som sa was chcela opitat ze ako tu psi ball ucitim??mno ja ked som to po tom videu robila tak som citila len take prhlenie v rukach ale newem co to znamena.mno proste ako zistim ze tam je?

   Like

 12. Rabl,

  vo veku filmových trikov sa ma nepýtajte, prečo tú guľu vo videách vidno… Spomeňte si na Jurský park, tam sa tiež preháňali dinosaury a neboli skutočné. Proste keď to nevidno, dá sa to ťažko predať – a málokto to závidí… 🙂 Myslím, že sa tomu (ešte stále) hovorí “machrovanie”.

  Liked by 1 person

 13. Host,

  vo filme určite. V reáli by sa tiež dal nejaký vyčariť, len by to chcelo trochu špekulovania. Ale rozhodne to nie je prirodzená forma energie. Normálna energia nie je viditeľná a tie blesky, ktoré vidíme pri búrkach, viete, koľko tie majú voltov? To normálny smrteľník bez triku nedokáže. Ale s trikom… to by šlo. Viem, že čínski “nesmrteľní” dokázali všelijaké veci, ktoré by som nepovažovala za možné, takže nechcem povedať “nie”.

  Like

 14. prosim zistite mi nejak ako by sa dala vytvorit pockam aj pol roka a ak by ste to nahodou nasli prosim napiste to sem alebo engine@centrum.sk prosim zistite mi nieco o fire ball alebo ak existuje co myslim ze som o tom pocul aj o freeze ball ak by ste mali nike info o tychto dvoch alebo hociakych “energetickych balloch” prosim napiste

  Like

 15. Host,

  tak termín “freeze ball” už rozhodne patrí do sci-fi a do počítačových hier.

  Athena,

  veľkosť psí-gule určuje vzdialenosť medzi dlaňami, keď medzi nimi zhusťujete energiu (a tým aj schopnosť bosoráka zhusťovať energiu). Farbu neurčuje nič – psí-guľa je normálnym okom neviditeľná a šamanským videním je žiarivo biela.

  Like

 16. Myseľ dokáže meniť hocičo. Vlastne všetko vo vesmíre, nielen tom fyzickom, ale celom vesmíre vrátane fyzického je inteligentná, vedomá energia, formovaná duchom (každý nech si pod tým predstaví toho “ducha”, ktorého považuje za prapočiatok všetkých vecí). – tuste napisali ze sa da zmenit hocico tak myslim ze by sa uz podla vasych slov mala dat vytvorit (inac by si to odporovalo)-pravdepodobne neprisli na to ako sa len tvorí . ale to je jedno prosim este raz o zistenie info o fire ball co nejvice……diki…. 🙂

  Like

 17. Helar, ja som niekde čítala, že sa dá vidieť a má mať farbu aury ale nezvyknem veriť hneď prvej informácii ktorú prečítam tak som sa pýtala aj tu. No a mne sa postupne niečo začínalo zobrazovať a bolo to modré ako moja aura..

  Like

 18. Host,

  nie som arbiter, neviem povedať, kto má pravdu. Ja psí-guľu nevidím a nepočula som o tom, že by ju niekto videl (skôr naopak), ale to neznamená, že teraz je to pravda svätá! To len znamená, že ja som o tom nepočula.

  Podľa toho, čo viem o bosorovaní, sa mi to nezdá pravdepodobné – ale to je zas len môj názor.

  Like

 19. no keď si to tak zoberiete, tak psí ball je energia, tak ako aj aura, a keď je aura viditeľná tak to nie je asi úplný blud…. 🙂 ale tak tiež sa nehádam, možno mám len rozvinutú fantáziu 🙂

  Like

 20. ahoj Helar, skúsila som aj ja vytvoriť psíguľu. Myslím si, že sa mi to podarilo, len som zabudla návod tak som si robila, len tak podľa seba a dopadlo to takto. Za maľú chvíľku sústredenia 2 – 3 min som zacítila v dlaniach mravčanie, ako by v nich niečo bolo. Skúsila som si ju prekladať z jednej ruky do druhej a cítila som niečo také, akoby som naozaj niečo prelievala z jednej ruky do druhej – ako váha niečoho (energie). Keď som ale chcela stlačiť ruky bližšie necítila som nejaký veľký odpor ako si písala. Mohlo ísť o vytvorenie psí-gule? Potom som myslela na to prečo som ju vytvorila a poslala ju tomu človeku tak, že som si ho predstavila aj to ako k nemu guľa príde a pomôže mu vtedy keď to bude potrebovať, keď nastane tá situácia pre ktorú som ju vytvorila. Konala som správne, alebo je na to iný spôsob? Ďakujem

  Like

 21. Nany,

  vyzerá to ako psí guľa, aj keď sa to necítili “husto”. To môže byť spôsobené tým, že ešte nemáš veľa energie, ktorú do toho môžeš vložiť. Bolo by dobré začať pracovať s čakrami, čistiť a nabíjať ich.

  To, že si postupovala intuitívne, vôbec neprekáža. Dôležité je, aby podvedomie vedelo, čo robí a prečo to robí. Čiže aj to poslanie psí gule inému človeku je správny postup. Iná možnosť by bola nabiť energiou nejaký amulet a dať ho tomu človeku, alebo ho mať pri nás a dotknúť sa ho nabitými rukami.

  Like

 22. Peter,

  prečo chcete silou vôle niekomu kradnúť psí-guľu? Ak máte takú silnú vôľu, tak potom si psí-guľu môžete vytvoriť aj sám!

  Čo sa týka psí-blesku, pokiaľ ja viem, ide o to isté.

  Like

 23. Peter,

  momentálne pracujem na ucelenom programe “cesty k bosorákovi”. Tam by ste sa mali naučiť s energiou pracovať. Ale potrvá ešte hodne, než bude kompletný. Až už bude pokope aspoň prvá časť, zjaví sa na tejto stránke naň podobná grafická linka ako na Kamene.

  Ak nechcete dovtedy čakať, odporúčam knihu Théuna Maresa Návrat bojovníkov.

  Like

 24. Meriem,môžeme napríklad naprogramovať PSÍ-guľu myšlienkami na to, aby splnila nejaký účel, napríklad aby liečila alebo nás chránila pres psychickým útokom.To som skopirovala z tohto textu…Mala by si Meriem podrobnejsie citat(omnoho viac sa dozvies) ,nie pretoze by si sa nemohla pytat,podla mna je pytat sa uuplne v poriadku,ale skus vzdy riadne “preskumat teren” a budes omnoho mudrejsia 🙂 Ahoj

  Like

 25. Ellie,

  malý zdvihnutý prst 😛 … Načo poslúži Meriem informácia, že by mala “podrobnejšie čítať” a potom by bola “omnoho múdrejšia”? Obe sú hodnotiace vyjadrenia, v ktorých Ellie hovorí o Meriem, že nečíta tak podrobne, ako by sa od nej očakávalo, a nie je dostatočne múdra… Pochybujem, že ste to tak mysleli, ale pre citlivé ucho to môže presne tak vyzerať 😕 …

  Komentujem to preto, lebo včera tu vládli slovné prestrelky. Stačí, ak jej napíšete, že je to v článku – ona už pochopí, že ho nečítala dostatočne podrobne a nebude cítiť potrebu odpovedať na niečo, čo u citlivejšej osoby vyzerá ako osobný útok (poučovanie).

  Nechcem vás tým znechutiť, ani nikoho iného. Naopak, som veľmi rada, že tá vaša spústa otázok sa už začína oplácať 😛 a hlavne, že ste sa toho za ten čas, čo sa poznáme, toľko naučili. Toto je možno tá posledná “čerešnička” na šľahačke, ktorú nás obvykle v školách neučia – začať zvažovať dopad toho, ako používame slová. Takže, Ellie, nejde o kritiku a ďakujem za príležitosť, že som sa k téme výberu slov mohla vyjadriť – náhodou prišla od vás 😛 …

  Like

 26. Helar,velmi dobre som to pochopila,dakujem.Aj ked Meriem nepoznam je mi jasne,ze urcite nie je “hlupa”….!!!Urcite je to velmi sikovne dievca popr.zena,ako koniec koncov vsetci na tejto stranke…Dufam,ze sa na mna nenahneva 🙂 Nabuduce budem vazit slova 2-krat tak 😀 Dakujem a Meriem prosim prepac,nemyslela som to zle,ale verim ze si to pochopila 😛

  Like

 27. je mozne nejako dokazat jej existenciu? lebo vsak vseobecne je energia neviditelna a mozme vidiet iba jej nasledky, dufam ze rozmyslam spravne… da sa aj nejako pouzit v materialnom svete? hadam chapes ako to myslim…

  Like

 28. Kepingen,

  čiastočne pravda, čiastočne nie… 🙂 Energia nie je viditeľná normálnym zrakom, ale dá sa natrénovať jej videnie – tak, ako u aury, len musí byť dokonalejšie, pretože nevieme povedať, kde presne energia bude prechádzať. Pri psí guli je to vlastne rovnocenné s videním aury, takže už začiatočník vie skontrolovať, či niečo “vytvára”. Len nesmiete hľadať niečo svetielkujúce alebo ohraničené – skôr sa pozerajte medzi ruky a skúste hľadať nepravidelnosti na pozadí. Vždy pri tejto príležitosti pripomínam film Predátor so Schwarzeneggerom – keď bol Predátor “neviditeľný”, tiež ste ho mohli vidieť iba cez zmeny pozadia…

  Psí energia sa vo fyzickom svete používa napríklad na liečenie (a niekedy sa jej hovorí potom “reiki” alebo “čchi”).

  Like

 29. No ľudia ja neviem ale ja som zase cital ze psi gula moze aj ublizit dokonca je aj silnejsia ako rana pestou usudzujem ze to co som tu cital su vymislene blosti lebo psi gula je modra ako energia a da sa zmenit jej farba

  Like

 30. ja som sedela pred compom a len som to citala a rozhodla som sa to skusit len tak bez sustredenia zo standy a myslim ze sa mi to podarilo ale neviem citila som ako keby sa mi v rukach tocil vzduch a oddaloval mi ich
  DIVNE

  Like

 31. Nechcem sa pytat na kazdu vec lebo je toho taka spusta ze by ta to asi aj zacalo obtazovat a otravoval by som aj ostatnych (ughh). Inak zaujimava skupinka ludi.

  Like

 32. mne sa podariklo vytvorit nieco ako ked dame dva magnety suhlasnymi polmi k sebe a oni sa odpudzuju,no len ked mam zavrete oci.Ked ich otvorim,obraz tej gule nevidim jasne a nakoniec sa strati uplne.a nedari sa mi ani tak vytvorit gulu ako nejaku plaacku alebo nieco take menej gulate ako sosovka.

  Like

 33. Kuko,

  to, že sa tomu hovorí “guľa” ešte stále neznamená, že to musí byť guľa. Anglicky sa hovorí “ball”, čo je “lopta” – no a rugbyová lopta by mohla mať probližne ten tvar, čo popisujete… 😛

  Like

 34. ja som skusala tu psi-gulu ale newiem na druhy krat sa mi zdalo akoby nieco bolo medzi mojimi rukami a tazko sa mi priblizovali ale ked som otvorila oci nic som nevidela mohlo to byt ono?

  Like

 35. ahoj helar neviem ale mam taky pocit akoby som mal v sebe obrovske mnozstvo energie a chcem sa tomuto zacat aj venovat aby som sa naucil ovládat svoju misel a velmi ma zaújmajú všetky spichické schopnocti podla mna sú to perfektné veci prosimta mohla by byt aura aj taká silná ze na ju bolo vydiet???

  Like

 36. Mám otázočku: Vždy keď cvičim napr. s pierkom mam ho na dlani a snažím sa s ním pohnúť vytvorim PSÍ ,,guľu´´. Ja cítim ,,energiu´´ pierka, ale ,,neviem, nedokažem´´ ju ovladať. Málo sa sústredím, alebo kde je chyba???

  Má už niekto niake vačšie skúsenosti s telekinézou?

  Like

 37. Myslím, že už Psí-guľu ovládam dokonale a dokážem ju behom pár sekúnd vytvoriť jednou rukou (a dokážem ju už aj vidieť a presne rovnako ako to bolo už v jednom komentári, ten zvlnený vzduch v horúcom dni 🙂 ). Potom sa s ňou hrám a nakoniec ju aj rozkrútim (každý kto videl naruta tu spozná rasengan 😀 ) a preto sa cchem spýtať že či by sa s ňou dalo aj fyzicky ublížiť (nie že by som to chcel 🙂 )

  Like

 38. Tomáš,

  Zo psí guľami sa hrávam i ja už asi 3 mesiace,no ešte som ich nevidel lebo mám pauzu.
  Naruta mám pozretého celého:-)
  ______________________
  či áno či nie nato ti odpovedať neviem ale zato viem že všetko čo spravíš sa ti vráti.Takže ak si ty vytvoríš ,,rasengan” a hodíš ho po matikárke so slovami ,,nažer sa ty p***” tak v budúcnosti očakávaj že ten resengan dosiahne tretiu úroveň a vráti sa ti ako odama rasengan a vráti ti to čo si urobil.
  ______________
  Ako dlho trvalo kým si uvidel náš ,,rasengan”? ja cvičím auru a minule som mal možnosť nahliadnuť na ňu na jednom človeku.Bol som šokovaný pretože všetky farby na toho človeka 100% sedeli.
  ______________
  ak máš icq tak daj,môžme pokecať a naučiť sa navzájom nejakú schopnosť 🙂

  Like

 39. Tomáš,

  nie, nekopírovala som to – “vycucla” som to vlastnomozgovo z amerického newsletteru Adriana Coopera (tým “Cooper” si nie som istá, ale tým “Adrian” rozhodne a považujem ho za svojho učiteľa, aj keď on o tom možno ani nevie… 😛 )

  Viem o tom, že články z mojich blogov sa veselo kopírujú na rôznych iných blogoch (kúzla, ezoterika, liečivé kamene, šamanizmus…). To je kliatba internetu. Ale, koniec-koncov, tie informácie sú tu na to, aby sme zmúdrievali – a je jedno, cez ktorý blog sa k nim ľudia dostanú. Bolo by mi príjemnejšie, keby tam bola linka na stránku, z ktorej text pochádza, ale keď nie je, tiež sa nič svetoborné nestalo… Nemyslím, že existuje patent na múdrosť 😀 .

  Like

 40. to hej ja si myslim ze by tam mohli dat aspon ten link ze odkial to skopirovali. a tiez si myslim ze by si mohla dat pod tie clanky ze: vsetky prava vyhradene. 😀 a tiez by tam mohlo byt ze kopirovanie bez suhlasu sa povazuje za trestny cin 😀

  Like

 41. Ja vytvorim psi gulu hned ako si zavriem oci ale mam 2 problemi, hned ako ich otvorim tak sa psi gula strati a este ze ked ma oprete ruky tak psi gulu nespravim. A chcem sa spytat ako sa mi podaril vidiet tu psi gulu vopred dakujem za odpoved

  Like

 42. Tak táto PSI guľa… to je niečo fakt skvelé, pretože to môžem aj cítiť… Najprv sa mi to nechcelo podariť, ale zistil som, ze ked mam pred zavretymi ocami svietiace svetlo, lepsie sa viem koncentrovat a najidealnejsie je to na nejakej pohodlnej stolicke… Najprv si dam ruky oproti sebe na vacsiu vzdialenost a zacinam si predstavovat, ze vysielaju nejaku ziaru, ktora sa da iba citit, nie vidiet, potom citim akoby mierne napatie a zacnem ruky priblizovat, a od vzdialenosti priblizne 25 centimetrov zacinam citit, akoby som mal medzi rukami balon, taky mensi odpor, ktory zacne vyvijat tlak na moje ruky. Vizualne si to vobec nepredstavujem, ja to iba citim a stale ma to naplna pohodou a je to aj dobra forma relaxu, teda aspon zaciatok… potom ma zacne boliet trochu hlava a o 1 minutu to prestane…. 😉

  Like

 43. Môžem sa niečo opýtať? Na koniec (keď rozptýlime PSÍ energiu do priestoru) tak “nepritiahneme” týmto krokom nejaké neželané bytosti, ktoré sa živia energiou? Vopred ďakujem za odpovede:))

  Like

 44. uz len tym ze ju robis tak pritahujes na seba pozornost. nato sluzia amulety kamene mantry sigily mandaly jantry na ochranu:-)

  Like

 45. Aha…no dobre:)a ak nemám nič z napísaného tak “stačí” kruh? (pochopiteľne ochranný kruh:)). Myslím len taký provizórny:) ďakujem za odpoveď:)

  Like

 46. prosim ako tu gulu(rasengan u mna povedane)ucitim??ja ked som to video videla aspon 3 krat tak som to skusila ale ucitila som len velke prhlenie.v rukach.je to ono?

  Like

 47. LOL prestaň to vnímať ako naruta ale vnímaj to ako reálny svet (nesnažím sa nič vnucovať ale ak to budeš vnímať ako naruta veľa vecí neni takých istých a keď sa na šetko budeš pozerať ako v narutovi tak ďaleko nezájdeš.) 🙂

  Like

 48. Ja som to zo začiatku tiež vnímal ako z naruta ten Psi-Ball, lenže rasengan sa iba krúti a nič viac, lenže s Psi-Ballom môžeš oveľa, oveľa viac.
  mne sa ho podarilo nedávno tak zhustiť, že som nemohol ani trochu zohnúť prsty na ruke a to som s tým ešte viac experimentoval a pridal som tam aj nejakú tú elektrinu tak si nechcite predstaviť čo by sa stalo keby že som naštvaný :D.
  Každopádne s Psi-Ballom máš (takmer) neobmedzené možnosti ale nie že s tým niekomu ublížiš, vráti sa ti to a dvojnásobne.
  A na koniec ešte jeden môj zážitok čo sa mi stal: Skúsil som očistiť izbu od negatívnej energie a tak som Psi-Ball premenil na magnet zlej energie a kupodivu to fungovalo viac ako som očakával- vysal som asi všetku zlú energiu a zistil som to tak, že mi oťažela ruka a navyše som ju mal o dosť chladnejšiu ako moju druhú ruku. Nakoniec som Psi-Ball vyhodil do vesmíru, pripadalo mi to ako najlepšia voľba :).

  Like

 49. ja som to teraz skusala….a je to nieco neuveritelne co som zazila….nevidela som ju,ale uplne som citila horuco a ked som sa ju pokusala stlacit alebo zavriet ju medzi dlane nepustilo mi…horuco som necitila vzdy,len ked som ju mala v ruke….ale ked som ju mala nad hlavou aj na vlasoch som citila nie….

  Like

 50. Ja psí gule využívam tiež na liečenie a tak,
  Keď vytvorím Psi gulu a zavesím si ju v izbe a dám jej pokyn aby sa tam len pohybovala, vlastne ona tam zostane na furt že?
  Lebo o trvácnosti psí gule som ešte nepočul nič

  Like

 51. pise aurik : ,, zlatino, naco by si liecila psi gulou alebo pod, sprav si reiki alebo daco podobne. Da sa aj tym ale ak sa ti chce minat si svoju zivotnu energiu.. rob ak chces 🙂 ,,

  Like

 52. Ja by som sa chcel spýtat ze keby som vytvoril PSI-ball a nazhromazdil by som vela energie a zhustil ju dalo by sa s nou nieco znicit alebo naopak vyliecit,napriklad porezanie?dakujem

  Like

 53. hm tak jak to tu citam mnoho ludi nevie citat ked sa pytaju na to iste 😀 ale nevadi (je to zvyk z jedneho fora kde travim x hodin a tam vse funguje ako hodinky – duplicitna otazka je hned zrusena 😀 ) ale spat k psi guliam… Ak spravne chapem psi gula je taka silna, kolko energie do nej vlozime… Teda ak mam vela energie popripade som skuseny v tvorbe psi guli a energiu dokazem cerpat aj z inych veci – psi gula moze mat velku silu… Da sa tato sila vyuzit aj na podporenie mojej psychickej sily napr. mozem zvysovat svoju odvahu odhodlanie cielavedomost a podobne? Alebo da sa vyuzit psychicka sila mojej aury tak ze ju podvedome dajme tomu okoloiduci ludia budu citit a napr. im to zlepsi naladu? Predpokladam ze na to treba vela energie ale bol by to podvedomy kontakt s fyzickym svetom co by sa mi pacilo 🙂 … Inak kolkokrat denne mozem cvicit tvorbu gule? Ja som dnes tuto stranku objavil a tvorbu psi gule som skusal raz… No nic prevratne sa nestalo dostal som sa k bodu kedy ma silne palilo v zapastiach ale tlak medzi rukami som zatial necitil… Potrebujem este nacvicit hlbkovu relaxaciu a meditaciu. A samozrejme psi gulu budem cvicit hrozne ma to zaujima. Mimochodom moja 11 mesacna sestra si dnes rano pri sedeni na nocniku pritiahla silou vole drevene koliesko z vlacika na vzdialenost pol metra. Ako je to mozne? Nemohol som tomu uverit aj ked som uz o parapsychologii cital… Ale ona nevie ani rozpravat sice energie ma velmi vela to je fakt… Tato udalost ma prinutila patrat na nete. Take nieco chcem vediet aj ja a tato stranka je skvela dufam ze sa mi podari zvladnut telekinezu… Inak k tym fireballom a freezeballom… Mozno vas uspokoji nieco podobne – pyrokineza a kryokineza… Niekde som to tu cital ze aj take nieco existuje… No predpokladam ze ide skor o vynimocnu schopnost.

  Like

 54. no ja sa doserinkám!, konečne normálny komentár po dlhej dobe k takejto téme :-O vidno, že pracuješ na wArEz-E prípadne niekde inde.

  psí gule by som zo začiatku trénoval maximálne 20 minút.

  deti sú silný mágovia a tvoja sestra zjavne patrí medzi nich. gratulujem. staraj sa o ňu a hlavne sa nechvastaj tým čo dokáže, z vlastnej skúsenosti. Niektoré veci je proste lepšie držať v tajnosti.

  Ale áno existuje aj pyrokinéza aj kryokinéza, ale nie v takej podobe ako máš wowko 🙂 . Najviac čo sa mi podarilo, bolo doslova rozpáliť miestnosť o priemere bežnej izby pri zasväcovaní. cítilo to tam mnoho ľudí a bola to naozaj zábava 🙂 takže ide to:).

  ak to budeš trénovať, nezabúdaj, že sa to má využívať v prospech, nie na škodu iných, ináč sa ti to vráti bez ohľadu nato či veríš na karmu alebo nie.
  Taktiež vlastná skúsenosť ktorá ma skoro vyšla veľmi draho.. 🙂

  Sem tam napíš ako sa darí.
  Normálne si mi zlepšil náladu, maj sa.

  Like

 55. tak ja som vcera este raz skusal tu psi gulu vecer – uplna tma maximalne ticho pred druhym pokusom aj hlbkova relaxacia – vysledok? Genialny! Palenie v zapastiach som necitil ale zacitil som prhlenie v prstoch prijemny chlad na rukach (co mi prislo v rozpore s tym horucim letnym slnkom ale uz logicky je jasne ze nie kazdy to citi uplne rovnako) a bolo to ako vediet co sa dopredu stane – silny akoby vyslovene energeticky pulz a magneticky tlak medzi rukami. Tak silny zazitok som uz davno nezazil – bolo to ako ked som si kupil inteligentnu plastelinu 😀 hral som sa s psiball asi 15 minut (neviem presne cas som nevnimal) a mal som z toho radost jak na vianoce 😀 zaroven ale potrebujem koncentracne cvicenia – od malicka mam problem sustredit sa na jednu vec a to ma brzdi – akykolvek ruch ma vyrusi a psiball zoslabne stoji ma dost sil vybudovat ho znovu. Ale nevadi zapracujem na tom. Nakoniec po myslienke na ochranu pred psychickym utokom a vypusteni energie do okolia som podakoval univerzu dal si par sekund na usporiadanie mysle a otvoril oci. To co som pocitil bolo ako dat si poldeci na slnku 😀 mensie tocaky pri zmene sed-lah tiez. Viem ze to bolo namahanim mysle a tesilo ma to – co sa namaha to silnie (ako sval) takze odteraz to bude moj vazny vecerny konicek a vdaka vam vsetkym.

  Hm dobre vediet co presne terminy pyrokineza a kryokineza znamenaju

  Neboj netrenujem na skodu inych som mierumilovny typ cloveka. Nepotrebujem robit z psiball rasengan a hadzat ho po matikarke 😀 to radsej vyuzijem energiu na to aby mi to z matiky lepsie palilo 😀 … Moj ciel je dosiahnut telekinezu podobne ako sa to podarilo segre… Uz davno som cital o ohybani lyziciek a pohybe predmetov bez dotyku ale myslel som si ze je to domena “vyvolenych” netusil som ze sa to da naucit. Takze este raz by som vam chcel podakovat budem na sebe pracovat (skoda ze ma cakaju matury mam pomenej casu ale na to co chcem si najdem cas aj keby traktory padali 😀 ).

  A co sa tyka toho fora > neni to w@rez ale forum o mobiloch (mobily su moj big hobby 😀 – aj teraz pisem z mobilu) takze uz som natrenovany 😉 a neboj – otravovat zbytocnymi otazkami budem teraz casto 😀 takze ma tu uvidite viac

  Like

 56. ahoj skusil som si vytvorit psi gulu a mysliim ze my to vyslo… ako sa da gula pouziivat ? co vsetko s nou mozem robit ? mladsieho brata bolii ruka(udrel sa) mozem mu nejak pomoct?? ako nato? dakujem 🙂

  Like

 57. ja by som bol sa chcel opítať,že či je dobrý znak ked napríklad cítim ako mi bije srce až v prstoch a potom ma začnú trochu bolieť..

  Like

 58. kolko moze trvat take vytvorenie ballu ? lebo ja sa neviem dlho sustredovat na jednu vec. neviete nejaky zrychlovak alebo nieco co by mi pomohlo si lepsie predstavit ako mam dostat energiu do ruk ?

  Like

 59. Ahojky, napadol ma taký urýchľovák že si predstavím ruky ako misku, do ktorej sa má “niečo zgúľať” 😀 a ťažiť. Neskúšala som to, ale veď samy uvidíte

  Like

 60. Na prvy krat to vyslo. Citil som v rukach teplo a telo mi zalial prijemny pocit. Tento pocit som mal asi az dve hodiny. Ked sa pocit pominul skusil som to este raz a nic. Bolo mi to divne. Teraz som to skusil este raz no na inom mieste a pri sviecke a stale nic. Da sa to iba raz za den? Alebo na to ma vliv zmena miesta? Prvy raz som to skusil na koberci pri stene izby. Chcem sa este spitat, po prvom pokuse som chcek skusit telekinezu a nic. Ako to spravne urobit? Staci iba to trenovat? Ake su postupy pri a daju sa tym ohybat lyzice? Dakujem za odpovede

  Like

 61. Dobrý deň , trochu som pátral a zaujalo ma vytvorenie psí ball, skúšal aom to a ku podivu na prvý krát sa mi to podarilo.
  Padlo tu jedno vyjadrenie že môžem privolať nejaké bytosti ktoré hltajú energiu, môžete mi ozrejmiť o čo ide a či mi to môže ublížiť a kedy sa vyskytujú?
  Ďakujem

  Like

 62. a to ako dlho uz funguje tato metoda?neviem ci by ma ochranili ohnive ruky a imaginarna lopticka pred psychickym utokom…tak jedine ze by ostala ta moja hlava chladna a nad vecou…relax je fajn,resetovat sa treba ale nie predstavami o loptickam a este psich…ked uz tak aspon PSY.

  Like

 63. Sasena,

  tak už si položila otázku, odpovedala si si a pekne si sa porozprávala sama so sebou. No a vďaka tej konverzácii “sama so sebou” ťa začínam považovať za spamera a dávam ťa na moderovanie. 🙂

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.