Naše vibračné vyladenie

Pýtali sa Bashara: Nastane v našom živote vôbec niekedy doba, kedy sa naučíme prelaďovať svoje frekvencie rovnako, ako prelaďujeme rádio?

A Bashar odpovedal: “Už predsa máte istých učiteľov a majstrov, ktorí majú tento stupeň kontroly, nie? Šamanov a podobne… Takže áno, tento potenciál existuje v každom z vás a tajomstvo je – robíte to totiž sústavne – že sa to nemusíte učiť robiť, len si potrebujete začať uvedomovať skutočnosť, že to už robíte.”

To, čo vnímame, vnímame preto, že sme vyladení na jeho frekvenciu (alebo po mojom: vibráciu). Keď sa preladíme vibračne (napríklad tým, že sa prestaneme nad vecami zavzdušňovať a miesto toho v nich budeme hľadať to dobré), budeme vnímať odlišnú realitu. Pritom realita sa nezmenila – zmenilo sa len naše vibračné vyladenie (“frekvencie”) a to nám poskladalo odlišný obraz toho istého.

Robíme to každým okamihom. Každým okamihom sa – najčastejšie nevedomky – rozhodujeme, akú realitu budeme vnímať. ( =”Ktorú vibračnú vrstvu z reality.”)

To je aj moja momentálna výzva – prejsť od “život sa proti mne spikol” do “život je tu pre mňa a je na mne, aby som ladila svoj prijímač tak dlho, až to pochopím”.

Čo vám budem hovoriť – nejde to ľahko. 😉

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s