Gabrielov prechod 12. – 18. 12. 2022: otvorme sa signálom

V najbližšom období je dôležité sústrediť sa na optimálne fungovanie – zapodievať sa procesom, ale nestrácať cieľ z očí. Ak sú ciele náročné, môžu nás desiť. Strach im uberie to, že sa sústredíme vždy na najbližší možný krok. A ak aj ten je náročný a vyvoláva v nás obavu, rozdrobíme ho ešte na menšie kroky, na ktoré si trúfame hravo.

Keď fungujeme takýmto spôsobom, kombinujeme to najlepšie zo seba s tým najlepším, čo nám práve Univerzum môže poskytnúť. Vieme, čo chceme, a každá situácia v sebe obsahuje nejakú možnosť dostať sa k tomu bližšie. Potrebujeme si len optiku nastaviť tak, aby nám tieto možnosti vyhľadávala. Nečakáme, že nám Univerzum vyzametá cestičku, pretože sami nevieme, či niekde neexistuje nejaká iná a ľahšia, čo nás dovedie presne tam, kde chceme byť… Takže sa sústredíme na to, že z našej strany ustavične konáme a využívame všetky momentálne možnosti, ktoré nám Univerzum ponúka. K nášmu tlaku sa pridáva ťah Univerza – ťah na správnu bránku.

Najbližšie obdobie bude doba kontaktov. Možno nás budú vyčerpávať, ale naučme sa ľuďom načúvať – náhodná poznámka alebo slovo nám dokáže odhaliť šancu, ktorú sme doteraz neregistrovali. Buď budeme postupovať po starom a snažiť sa všetko predvídať a pretlačiť podľa našej predstavy, alebo sa otvoríme udičkám, čo nám energetické toky núkajú, a necháme sa niesť na vlne energie bez námahy a rýchlosťou, ktorej by sme sami neboli schopní.

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s