Gabrielov prechod 16. – 22. 5. 2022: dostaví sa záblesk poznania

Po období, kedy sme boli preťažení možnosťami a mali sme problém odhadnúť ich a rozhodnúť sa pre niektorú z nich, dochádza v tomto období k zmene energie – z nejasnosti sa stáva jasnosť. Nie preto, že by sa možnosti zmenšili alebo zmenili, ale v našej duši dôjde k záblesku poznania. Vyjasní sa nám, čo je v súlade s poslaním našej duše a čo nie. Odrazu začnú byť veci jasné a prehľadné a budeme vedieť úderne konať, pretože už vieme, do čoho treba vložiť úsilie a pozornosť.

Tieto záblesky poznania môžu mať rôzne podoby – náhla spomienka, nečakaná asociácia alebo stretnutie, kde niekto povie niečo, čo nám dá veci do novej perspektívy. Zostávajme otvorení voči signálom Univerza. Preťaženie a únava opadnú, len čo sa dostaví poznanie a s ním aj sila znova vzlietnuť.

Odrazu dostanú veci nový význam a zmysel a nám sa obrovsky uľaví. Aj mnohé z našej minulosti začne náhle zapadať do seba ako kúsky skladačky, ktoré sa poskladali do uceleného obrazu. Možno niektoré miesta zostávajú ešte prázdne, ale to, čo dnes vidíme a čo v tých prázdnych miestach tušíme, nás napĺňa radostným očakávaním…

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s