Pozvoľná premena

Dnes je tu nádherný článok od Elle Ambrose z našej anglickej channelovacej skupiny, kde popisuje jednu z najmenej podchytiteľných foriem channelingu – obrazy (ona to nazýva “myšlienková bublina”). Tento typ channelingu prebieha hlavne u kinesteticky orientovaných ľudí:

Metamorfóza zdráhavého majstra

Väčšiu časť svojho života som zúfalo túžila “channelovať”, dostávať božie správy, ktoré by doložili, že som mimoriadna a hodná lásky a mám na svete istú hodnotu.

Na začiatku Sárinho kurzu som bola zastrašená a sústavne som sa porovnávala s každým iným a obvykle som z toho vychádzala ako “menej než”.

Ale takto sa dnes už necítim.

Počas meditácia som sa pred pár dňami znova spýtala: “Prečo nedostávam správy, o ktoré by som sa mohla podeliť? Je tam vôbec niekto? Čo chce moje božské ja, aby som sa dozvedela?”

Nedostala som slová, ktoré by som mohla premeniť na vety. Miesto toho som zažila na zlomok sekundy kompletnú holografickú “myšlienkovú bublinu” a naplno som pochopila, prečo som sa blokovala – alebo som bola blokovaná – od dostávania správ spôsobom, ktorý som považovala za “ten správny”.

Toľko Elle. Ja som tiež kinesteticky orientovaná a toto je hlavný spôsob, akým so mnou anjeli hovorili, takže pre mňa bolo najjednoduchšie channelovať pomocou šamanských ciest, kedy sa aj tak všetka energia premieňa na “obraz”.

A súčasne to má jedno špecifikum – ak píšeme, na konci channelingu vieme, čo sme napísali. Ak počujeme, na konci channelingu vieme, čo kto povedal. Ale ak máme obraz alebo hudobný vnem (čo je čistá energia), tak máme mnohovrstvovú informáciu, z ktorej si pamätáme väčšinou len úzky výsek. Ale na disku sa nám točí a keď vznikne nová situácia, pristupujeme k nej už múdrejší, pretože počas kontaktu sme sa dozvedeli viac, než si uvedomujeme

Ja napríklad ešte stále netuším, čo všetko viem. Potrebujem otázky na neznámo, aby som zistila, aké útržky predstáv k tomu viem vypotiť a aký obraz mi poskladajú. 🙂

A pre nerozhodnutých upozorňujem, že do kurzu channelingu sa ešte stále dá prihlásiť, aj keď už len s odretými ušami…

Nový kurz channelingu začína 18. 1. 2022! Posledná možnosť naskočiť na vlak!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s