Gabrielov prechod 1. – 7. 11. 2021: vyššia moc ťahá nitky v náš prospech

Niekedy v živote dosahujeme sami svojou osobnou silou, inokedy naša osobná sila nestačí a potrebujeme sa spoľahnúť, že ten energetický “zvyšok z nás” odvedie svoju prácu a podrží nám chrbát. Teraz nastáva také obdobie, kedy potrebujeme pustiť opraty z rúk a spoľahnúť sa, že naše snaženie bolo dostatočné a veci už dobehnú v zákulisí silou, ktorú sme vyvolali a rozhýbali.

Prečo to tak je? Pretože niekedy nami naše emócie mávajú rýchlejšie, než je prirodzený tok vecí. Potom sa stane, že vyštartujeme tú správnu vec, ale emócie rýchlo poklesnú a my sa jej vzdáme a nejdeme za ňou, hoci v zákulisí je všetko rozbehnuté na úspech, kozmická dodávková služba nám ide doručiť balíček a keď zazvoní pri dverách, už tam nikoho nenájde… Takto troskotá väčšina snov. Keď si to uvedomíme, nezabudneme do nášho života zabudovať aj obdobia, kedy sa zdanlivo venujeme iným veciam – ale neodchádzame z domu, lebo čakáme na kuriéra…

Takže najbližšie, čo potrebujeme na svojej strane urobiť, je zrušiť nutkavý diktát netrpezlivosti. Veci majú svoje vlastné načasovanie, ktoré býva iné ako naša predstava. Do vývoja vchádzajú totiž predstavy a očakávania oveľa väčšieho počtu ľudí, ako si náš mozoček dokáže predstaviť… Takže nám nezostáva nič iné, len sa spoľahnúť, že veci sa dejú v náš prospech, a vyhliadať drobné potvrdenia, že to presne takto je… Keď obsedíme dostatočne dlho, naša energia prelomí neprajné nastavenie situácie a umožní nám vyliezť z nej von, do novej verzie seba a svojho života.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s