Nie si tu na to, aby sa druhí vďaka tebe cítili v pohode

Správa z našej channelovacej skupiny, tentokrát od Paulette:

Obávaš sa, že budeš nepochopená – či už svojimi slovami alebo konaním? Dovoľ nám, sfére anjelov, aby sme y teba zmyli tieto strachy, aby sme ti pomohli zbaviť sa ich. Sú to strachy vyvolávané konvenčnosťou. Strachy z mnohých rokov, kedy si bola programovaná spoločnosťou, ako byť akceptovaná; ako byť milovaná; ako byť začlenená do svojho prostredia. Tie strachy nie sú ty a nie sú ani tvoje najlepšie a najvyššie ja. Naučila si sa, ako druhým vyhovieť, ako dosiahnuť, aby sa cítili pri tebe v pohode, ale to ešte nutne neznamená, že sa vtedy cítiš v pohode aj ty.

Nie si tu na to, aby sa druhí vďaka tebe cítili v pohode. Nie; si tu na to, aby si pozdvihla seba a kolektívne vedomie bez ohľadu na to, aké nepohodlné to prichodí tebe alebo iným. Si v tejto skupine [hovoria o našej channelovacej skupine], pretože sa snažíš byť to najlepšie, čím sa môžeš stať. Snažíš sa slúžiť celku. Aby si to však mohla urobiť, potrebuješ opustiť svoju zónu komfortu, pohnúť sa od učení iných ľudí a ponoriť sa do vlastného vnútra a nájsť si novú zónu komfortu – takú, čo poslúži tvojmu kreatívnemu procesu, tvojmu rastu a pochopeniu princípov veľkého Univerza.

Ako sa na to podujmeš, začne tvoja dôvera narastať. Nájdeš odmeny lepšie, než aké si si kedy mohla predstaviť. Tvoj život bude ako pieseň, krásny a lyrický, ako sa tvoje telo, myseľ a duša začnú hýbať jeho rytmom.

🙂 No nie je to krásne a plné zástoja?

Ak vás teraz trhá 😉 a chceli by ste si takéto správy sťahovať z Univerza aj vy, pripravujem pre vás kurz channelingu, ktorý začína koncom septembra. Informácia, o čom bude a ako bude prebiehať, sa objaví v utorok.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s