Gabrielov prechod 23. – 29. 8. 2021: otvárajú sa možnosti

V živote sú rôzne obdobia. Niekedy potrebujeme nechať si všetky šance otvorené a dať veciam priestor a šancu vyvíjať sa po svojom, ale keď už to chvíľku trvá, potrebujeme začať robiť rozhodnutia, lebo inak stratíme orientáciu a motiváciu a spadneme do nečinnosti. Momentálne je presne také obdobie, kedy nám už neprospeje vyčkávať, snívať s otvorenými očami a voľkať si v predstavách. Nastáva doba, kedy je energia taká vysoká, že nám pomôže prelomiť bariéry – ak ju využijeme.

Nie všetky rozhodnutia sú jednoduché. Nie všetky si možno vopred odmodelovať. Ak ste na vážkach, skúste si predstaviť rôzne možnosti a to, ako by sa vyvíjali a ako by ste sa pri nich cítili. Vyberte si možnosť, ktorá vám je najpríjemnejšia. Nemusí byť tá najsprávnejšia; v živote neraz jedna cesta vedie k inej a tá vedie k inej, až nakoniec jedna z nich povedie do cieľa. Dôležité je neprestať sa hýbať a napredovať.

Takže sa nebojme, že si vyberieme nesprávne a o niečo prídeme… V živote sa k nám dostávajú veci, ktoré máme silu obslúžiť. A ak tú silu nemáme dnes, tak sa príležitosť vráti neskôr, keď ju budeme mať. Nikto o nič nezostane ukrátený. Ak ste si možnosť všimli, značí to, že niekde v sebe na ňu máte – dnes, zajtra, pozajtra. Na čase nezáleží.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s