Gabrielov prechod 8. – 14. 2. 2021: čas pre to podstatné

Stáva sa aj vám, že v slzách a kŕči bojujete za nejaký svoj sen len nato, aby ste ho dosiahli a odrazu zistili, že ani neviete, prečo bol pre vás taký dôležitý? To preto, že sa často nechávame viesť zástupnými symbolmi, ktoré nám zastierajú podstatu toho, čo chceme – cítiť sa istým spôsobom. Drahé auto ako zástupný symbol za obdiv okolia a uznanie, že sme to zvládli. Perfektný partner ako zástupný symbol, ktorý má skryť náš pocit, že sami nevyhovujeme. Zahraničné exotické cesty ako zástupný symbol za to, že sa chceme konečne niekde cítiť “doma”.

Nastáva čas, kedy by sme mali presunúť svoju pozornosť zo zástupných symbolov na to, aký pocit si od nich sľubujeme získať. Miesto obálky začať pracovať na obsahu. Koncentrovať svoju energiu na ten bod, ktorý nám prinesie najväčšie naplnenie a spokojnosť.

Ak ostaneme otvorení hlasu našej duše a nenecháme sa zaslepiť povrchovou pozlátkou, máme teraz jedinečnú šancu bez veľkej námahy a úporného snaženia dostať do života to, čo v ňom chceme a potrebujeme mať!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s