Čo ak…?

V sobotu robila Sue Morterová webkonferenciu s mnohými zaujímavými rečníkmi. Minule som písala o Nealovi Donaldovi Walschovi. Dnes je čas na Jennifer McLeanovú. Priznávam, počas jej vystúpenia som robila milión iných vecí, ale dostali ma dva momenty – raz, keď jej uprostred reči vyskočila na stôl nádherná Siamka celkom ako moja Misty. Druhýkrát som spozornela, keď dala cvičenie na rýchle preladenie sa z nevhodnej vibrácie na vhodnejšiu. A to teraz posuniem aj vám:

Cvičenie sa volá “Čo ak…?” Návod je nasledovný: Keď sa nachádzate v nejakej situácii, ktorá vás ničí (napríklad máte pocit, že vás nikto nemá rád), spýtajte sa sami seba “Čo ak by to bolo celkom naopak? Čo ak by ma mali radi – len ja si to práve nevšímam?”

Istú verziu tohto cvičenia som použila niekedy v roku 2010, keď som sa potrebovala vysporiadať s tou schizofréniou, keď mi Gabriel hovoril veci, ktoré som vnímala naopak, a nedokázala som mu uveriť. Keď už to bolo skutočne  na Pezinok, rozhodla som sa “čokoľvek mi Gabriel povie, je tak – nezávisle od toho, ako to vidím ja”.

U mňa to spôsobilo vibračný skok vpred, pretože som odrazu bola schopná odložiť sústavnú kontrolu a prestala som sa pokúšať natláčať Univerzum do podoby, v ktorej som ho potrebovala mať, aby mi v ňom bolo dobre… a začala som sa učiť prispôsobovať toku energie.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s