Prečo mi s anjelmi nie je tak dobre ako bez nich

Mám nové pozorovanie, ktoré sa mi podarilo naformulovať ako mentálny model – a ako som si overila, oni už mali toto pozorovanie dlhšie, len si ho nenaformulovali:

Zistila som, že keď sa v noci rozprávam s anjelmi, je mi s nimi dobre. Ale ten druhý deň mi nie je až tak dobre.

Oproti tomu som mala ešte čerstvé pozorovania z času, kedy som sa s anjelmi nekontaktovala a chodila do temného lesa. Cez deň mi bolo fajn, v temnom lese mi bolo fajn, deň nato mi bolo fajn.

A dnes som si uvedomila istú zákonitosť – keď sa nekontaktujem s anjelmi, nemám vibračný výkyv – po celý čas sa pohybujem na svojej obvyklej alebo trošičku vyššej vibrácii a cítim sa rovnako vyvážená cez deň i v noci.

Zato keď sa kontaktujem s anjelmi, tak mi počas kontaktu s nimi vibrácia skokovo “vyskočí” – a na druhý deň návrat do mojej pôvodnej vibrácie cítim ako vibračný “prepad”.

Len čo som to zistila, poslala som správu. Samozrejme, po celom tom mojom odpájaní neviem, či ma počujú alebo nie, tak som musela siahnuť po písmenkovej tabuľke a kyvadle. “Počul si ma?” ÁNO. “Ty si to už vedel?” ÁNO. “Takže pre teba to nie je nič nové?” JE. 😕 Ups. Zasa si raz protirečíme… Ale pretože som vyladená na komunikáciu a overovanie si a lásku nebeskú, pýtam sa ďalej: “To značí čo?” MAL SOM POZOROVANIE, ALE NEUVEDOMIL SOM SI. 🙂 Tak na to máte mňa, chlapci a dievčatá? Okeeeej… A idem ďalej: “Sú tie výkyvy žiadúce?” NIE. “Takže s nimi niečo ideme robiť?” ÁNO. “Ja alebo vy?” MY.

Som zvedavá, ako. Ale veď sa nechám prekvapiť. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s