Od zimy do jari: deň 82

Otázky na zamyslenie:

  1. V akých situáciách sa u vás dostavuje vnútorné napätie? Ako to v týchto situáciách vyzerá s vašimi predstavami/prianiami a skutočným konaním? Kryjú sa – alebo konáte tak, aby ste si nepohnevali prostredie?
  2. Kde v sebe nosíte pocit, že nevyhovujete? Ako znejú predpoklady o tom, akí by ste mali byť – a nakoľko sa zakladajú na vašej reálnej skúsenosti?
  3. Kde, naopak, máte pocit, že ste v poriadku a dobrí? Aké predpoklady a zážitky za tým stoja?
  4. Ako by ste mohli nevhodné a prevzaté predpoklady preformulovať tak, aby pre vás vytvorili priestor, v ktorom budete sami so sebou spokojní?

One thought on “Od zimy do jari: deň 82

  1. Kamosova mama v nemocnici. Ze ideme navstivit (3,5 hodiny autom). Uz pocas rozhovoru puska k hlave- kedy pridete zas? Kamos sa bezprostredne zasmial, ze on ani nevie co bude zajtra a nieto rozmyslat dalej. Takto ju milo zastavil a islo by sa dalej. Mne to ale nedalo a ako ‘dobracka’ mi okamzite a bezmozgovo nabehla vovychovavana potreba zachranovat situaciu a vysvetlovat, ze ako a kedy asi prideme (hoci som bola rada, ze coskoro mame mame za sebou 😉 ) az som sa cela domotala a zenu doviedla k slziam. Well done alang. Pritom stacilo len prikyvnut alebo aj vobec nic 🙂

    Liked by 2 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s