Dáme si spoločný Valentínsky toning pre planétu?

Spomínate si, ako sme kedysi meditovali v prospech Gaie/panéty? Odvtedy sme nič podobné nerobili… Ale dnes som dostala nápad. Jonathan Goldman rozposlal informáciu, že budú 14. 2. 2019 o 12:00 ich východného času (čo je 18:00 nášho času v ten istý deň) “čistiť planétu”. Vyrobil na to nahrávku; stiahla som si ju. Pozostáva z mini vedenej meditácie a toningu cez srdcovú čakru zvukom AH. I dostala som nápad 😉 :

Čo by ste povedali, keby sme toho 14. 2. (čo je Valentín) znova urobili niečo pre seba i pre planétu? Nahrávka posilňuje našu srdcovú čakru a cez ňu vysiela energiu prostredie a planéte ako takej. Ak sa nájdu záujemcovia, prerobím nahrávku tak, aby bola v slovenčine (s originálnym toningom od Jonathana Goldmana – možno mi pošle originálny súbor bez hovoreného slova) a na Valentína by sme ju mohli zbehnúť hneď dvakrát – na pravé poludnie pre nás a Slovensko a večer o šiestej sa pripojiť k celosvetovému toningu.

Čo vy na to? S kým môžem rátať?

Ak sa nás skupinka nazbiera, vyrobím slovenskú verziu nahrávky a postnem ju ako “Valentínsky toning”. Tak týždeň času mi na to dajte…

11 thoughts on “Dáme si spoločný Valentínsky toning pre planétu?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s