Test osobnosti: Je muž vnútri alebo vonku?

Je libo 😛 malý testík? Vyhrabala som na webe:

Tento unikátní test osobnosti prozradí, co se skrývá uvnitř Vás. Jeho výsledek nebude ani dobrý ani špatný – prostě budete takoví, jakými jste. A nyní k samotnému testu. Podívejte se velmi krátce na obrázek a bez rozmýšlení odpovězte – je muž uvnitř domu anebo venku? Teď, když odpověď znáte, můžete v pokračování článku najít sami sebe.

Pokud je muž uvnitř

Znamená to, že jste člověkem, který pokud může, tak se vyhýbá konfliktům. Jste typ, který vždy bude hledat způsoby, jak se ze všeho dostat. A přitom se nevybíráte strany, protože nevěříte, že jakýkoliv boj může něco vyřešit.

Vaše povaha je poměrně složitá, většina lidí do Vás vůbec nevidí, takže má velké potíže Vás jakkoliv pochopit. To je i důvodem, proč se někdy cítíte jakoby mimo, což může vyvolávat i občasné potíže v komunikaci.

Upřednostňujete klid před jakoukoliv nesmyslnou bouří. Díky své plachosti se někdy projevujete jako velmi laskaví, aniž byste si to uvědomovali. Mnoho lidí, kteří k Vám mají blízko, vědí, že umíte dobře naslouchat a pomoci s jejich problémy. Zkrátka víte, jak si poradit s nepříznivými okolnostmi osudu. Nikdy se uvnitř necítíte poraženi, i když se věci sebevíce zhoršují.

Pokud je muž venku

Pokud naopak vidíte našeho protagonistu venku, znamená to, že jste člověkem, který za každou cenu ctí poctivost a upřímnost. Je to pro Vás priorita, kterou si uchováváte stůj co stůj bez ohledu na to, co si myslí ostatní. To však může vyvolávat i problémy, protože pravda z Vašich úst může také ublížit, což je důvodem, proč máte jak přátele, tak i nepřátele.

Díky své upřímnosti dobře víte, jak sdělovat své názory, nápady a pocity ostatním, aniž byste čelili svému vnitřnímu cenzorovi, protože je pro Vás krajně důležité, aby Vám lidé bez problémů rozuměli. Nechcete být na nikom závislí, takže aby vše fungovalo tak, jak má, raději si mnoho věcí uděláte sami. Ačkoliv to nyní může znít paradoxně, stále dáváte přednost týmové práci, abyste dosáhli společných cílů v jakékoli oblasti. Pokud vytrváte, dosáhnete toho, po čem Vaše srdce touží.

Pokud je muž uvnitř i venku

Jste velmi originální a kreativní bytost. Vaše představivost nezná mezí, což vyžadujete rovněž od svých přátel. Smysl pro humor je Vám zcela vlastní, protože vtip z Vašich úst často pobaví ostatní už jen tím, jak nabourává často absurdní stereotypy života. Dokonce i když se na Vás lidé rozhněvají, stále se budete smát, protože je to dar, se kterým jste se narodili. A každý to ví.

Dalo by se rovněž říci, že máte velmi ostrý zrak ve smyslu vnímání reality, kterou tak vidíte takovou, jaká ve skutečnosti je. Malé detaily jsou pro Vás v každodenní rutině zásadní, takže se někdy může zdát, že pro ostatní je to až příliš.

Je proto nutné, abyste našli svůj klid a vnitřní harmonii. Empatie je také Vaší silnou stránkou, takže chápete své blízké už jen tím, že jste schopni vidět svět z jejich pohledu. Ačkoli nejste zvyklí se příliš otevírat, Vaši opravdoví přátelé vás milují a ve všem na Vás spoléhají.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s