Gabrielov prechod 10. – 16. 4. 2017: všetko je možné a na dosah

Keď máme priania, málokedy vidíme skutočne to, čo je. Väčšinou vidíme len povrch vecí, ale naplnenie priania je vovnútri. Dávame mu istú podobu a ženieme sa za ňou, ale naše prianie je v konečnom dôsledku pocit – a jeho naplnenie môže mať hocijakú podobu!

Nastal týždeň, kedy si toto potrebujeme uvedomiť. Vidíme viacero možností, viacero ciest, ale nie všetky nám dávajú rovnakú spokojnosť. Pustime sa tou, ktorá nám poskytne maximálnu spokojnosť, aj keby nevyzerala najpríťažlivejšie… Ľudská optika sa pod vplyvom dobrého vnútorného pocitu začne meniť. Teraz sa práve nachádzame v bode, kedy je všetko možné a všetko je na dosah. Stačí natiahnuť ruku tým správnym smerom… a zotrvať.

Pripomeňme si, že to, čomu venujeme pozornosť, posilňujeme. Pozorne skúmajme naše možnosti a hľadajme v nich dobrý pocit.

Gabriel pridal ešte jednu radu: Broď sa láskou. Vysvetľujem si to tak, že presne to, čo chceme do svojho života dostať, máme v tomto týždni v ňom zosilnene vytvárať. Ak chcete lásku, pozerajte slaďáky. Čítajte slaďáky. Choďte na svadbu. Ak chcete peniaze, podajte si lós. Obzerajte si reprezentačné sídla a drahé hotely v zámorí. Voľkajte si vo vnútorných obrazoch a viďte sa na miestach, kde by sa vám vaše sny napĺňali. Hovorí sa tomu “vibračne sa nastavovať na cieľ”.:-) Sme ako riadená strela. Vibrácia nám povie, kde máme udrieť, a život sa postará o situácie, ktoré nás tam dovedú. 🙂

Dovoľte svojmu vnútornému dieťaťu bez obmedzení snívať. 🙂

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.