Platíte správne, aby sa vám peniaze vracali? ;-)

credit-suisse-151103151047_bigVďaka fejsbúku som našla jeden článok, ktorý ma rozveselil – neviem, či mu verím (1. či vôbec alebo ak áno, tak 2. nakoľko), ale povedala som si, že skúšanie je lepšie ako rozjímanie a tak sa budem teórie chvíľku držať… teda, pokiaľ nebudem platiť kreditkou, čo robievam takmer vždy 😉 .

Tu je ten článok s názvom NÁVOD: Jak správně platit penězi, aby se Vám vracely zpátky:

Nedávno jsem byla v Rakousku na takovém hodně speciálním setkání. Něco jsem se potřebovala dozvědět já, pak nějak vyšlo najevo co jsem zač, tak se zase dozvěděli něco ostatní, a takhle jsme sdíleli vědomosti o mnoha tématech, která se vlastně ani netýkala toho, proč jsme se sjeli dohromady.A o jednu věc z tohoto setkání bych se s vámi chtěla podělit, protože je podle mého názoru velice důležitá, praktická a přeji vám všem, kteří mě máte rádi a podporujete mě s láskou v tom co dělám, abyste měli v životě dostatek a byli spokojení.Je to pro mne nová znalost a hodlám se jí teď taky řídit…. Smysl celé věci vysvětlím svými slovy, protože veškerá komunikace se odehrávala v němčině, takže citovat slovo od slova by mi asi moc nešlo.

Placení peněz je rituál.
Vezměte si Eura nebo České koruny a podívejte se na tu bankovku. Každá bankovka má v sobě symbolicky schovaná určitá znamení. Mají to jak všechna Eura, tak České koruny. Měna je zakodovaná po celém světě stejně, stále stejnou symbolikou. Pokud člověk pozná symboliku, vždy je tam nějak najde. Na některých je to vidět okamžitě, na jiných se to hledá opravdu hodně těžce, ale rituál je platný ve všech případech. I když neznáte symboliku obou stran bankovek kterými platíte, jejich neznalost vás nijak neomlouvá a rituál, který zacházením s penězi nevědomě provádíte, na vás má plnohodnotný účinek.

Schovaná symbolika na bankovkách.
Peníze jsou elitami navrženy tak, aby sloužily jim a ne lidem. Abyste vy s nimi neuměli správně zacházet, měli s nimi problémy a trápili se chudobou, zatímco elitáři u korýtek se na záchodě můžou utírat pětitisícovkama. Samozřejmě, že důvodů k tomuto nepoměru je mnoho, ale symbolika schovaná za penězmi, tomu napomáhá. Máte ale možnost, naučit se ji používat tak, aby pracovala pro vás a ne proti vám.

Bylo mi vysvětleno (člověkem pohybujícím se v oboru), že přední strana bankovky ,,hlava” obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano.

Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Buď je to vyloženě most, nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro vás platný most. Takto byly peníze zakodovány.

Namalovala jsem vám pár příkladů na bankovky, na kterých je to dobře vidět. Dívejte se: Vepředu je hlava (někdy) s dírou (vždy), vzadu je most, nebo linie naznačující, či připomínající most:

Pět euro je bankovka, kde je to všechno vidět opravdu perfektně a most je jasně ukázaný.

p1

100 euro také krásně zdůrazňuje bezednou díru. Je zajímavé, že zrovna eurobankovky mají tak mimořádně obrovské, ozdobené a výrazné díry. (že by proto, že celá EU je jedna velká černá díra?) Na stoeurovce mě mimo jiné zaujaly dvě postavy, které díru hlídají (náhražka hlavy) a jedna hvězda, která je jako na potvoru ,,náhodou” přímo umístěna do díry. Hvězda stojící takto, je symbol člověka. Na této bankovce padá do díry s penězma snad i celý člověk? – Jajks!

p2

200 euro – Zde je také most výjimečně jasně ukázaný. Věřte, že to skutečně není náhoda:

p3

Česká koruna to přiznává. Výborně to jde vidět na dvoustovce, kde J.A. Komenský hlídá bezednou šestihrannou díru, naznačenou na pozadí. Na druhé straně bankovky vidíte spojené ruce, což je symbolické vyjádření mostu.

p4

Pět tisíc zase hlídá hlava T.G. Masaryka, nalevo od něj je krásná velká díra, kam padají vaše peníze, když touto dírou platíte. Symbolika mostu je vzadu naznačená mírně pouhými liniemi:
U dolarů bývá hlava dokonce přímo vsazena do bezedné díry. Elitář si ji hlídá přímo, ani se na díru nedívá, jako na České koruně, ale přímo si vleze do ní. Myslím, že i to dost vypovídá…

p5

Záleží, kterou stranu bankovky použijete při placení. Podle toho pracuje symbolika pro vás, nebo proti vám. Laicky by se dalo říct, že platit penězmi hlavou a dírou nahoru, je pro chudý plebs. Platit penězi mostem nahoru, to je pro elity, nebo lidi, kteří vědí, co se za tím skrývá. Přeučte se brát peníze jako: hlava je přední strana, orel je zadní strana. Myslete na to, že nesmíte platit dírou, ale mostem. Ať už jste nebo nejste schopni na bankovce díru a most vidět, vždy plaťte tak, aby hlava byla otočena dolů.

Zatímco díra vám peníze krade a nevydá, most vám je vrátí zpátky, protože vždy spojuje jednu stranu s druhou. Když někomu dáte peníze po mostě, mostem se vám zase vrátí zpátky. Oproti tomu díra je jednosměrka, kterou se vám nic vracet nebude.

Každým odevzdáváním bankovky provádíte rituál. Buď uzavřete rituál chudoby, nebo uzavřete rituál hojnosti.Neustálé uzavírání rituálu chudoby vám může bránit zbohatnout, rozvíjet se, vydělávat více. Když budete posílat peníze po mostě, přestane vás energie peněz brzdit a rituál se vám přestane plést do života, naopak vás začne podporovat a začne pro vás pracovat.

….. Přeji vám všem hojnost, abyste vždy byli správně ohodnocemi jak zasloužíte, abyste měli k penězům dobrý vztah a aby byly zdrojem vašeho potěšení, ne smutku a starostí. Přeji vám všem, aby vám osvojení tohoto nového rituálu přineslo co největší užitek a radost.

Zdroj: Alue K. Loskotová http://karolinaloskotova.blog.cz/1503/navod-jak-spravne-platit-penezi-aby-se-vam-vracely-zpatky?hc_location=ufi

4 thoughts on “Platíte správne, aby sa vám peniaze vracali? ;-)

 1. Jo, to jsem u ní kdysi četla. Ale ještě jsem se tím nezačala řídit, takže bohužel nemohu sloužit jako příklad náhlého zbohatnutí 🙂 Ale tak kdo ví, dokud člověk nezkusí, nemůže kritizovat… 🙂

  Páči sa mi

 2. tie “elity” si furt idu dobu kesu?na dolezite obchodne transakcie chodia s furikom penazi a kazdu bankovku podavaju mostom hore? tak to sa dost narobia, ked kupuju napriklad nejaku firmu. Ci to maju brigadnikov co im chodia spravne obracat? tento clanok by som asi skor zaradila do rubriky najdi chybu.

  Liked by 1 person

  • Na druhej strane, ak odhliadneš od hodne kostrbatého vysvetlenia a sprisahaneckých teórií, na ktoré ani ja nemám nervy 😉 , programovanie podvedomia funguje cez celkom jednoduché signály. Ak pre teba “hľadaj most a plať mostom, potom sa ti peniaze vrátia” bude signál, tvoje podvedomie naň zareaguje. 🙂 Toľko teória. Je to ako s mantrami. Nie je dôležité, čo kecáš, pokiaľ ty vieš, prečo to kecáš a kecáš to dostatočne dlho na to, aby ten mimohmotný zvyšok z teba pochopil, že to myslíš smrteľne vážne. 🙂

   Páči sa mi

 3. A este k tym elitam….uvedomuju si ludia na Slovensku, ze ked sa pozrieme na ludi na celom svete, tak to my sme tie elity? Vacsine ludi na svete sa ani nesniva o tom mat tolko bohatstva ako ma priemerny Slovak. Citite sa ako elita? Lebo realne ste. Aku elitu este hladate?Ako elita pouzivate tieto sprisahanecke metody?alebo ako ste sa zasluzili o to ze prave vy mate vsetko, kym vacsina ludi na svete nic. Ovela primeranejsie by mi prislo uvedomit si, ze mame naozaj dost a byt vdacni. A nie konspirovat o kadeakych zlych elitach co nam beru, aby sme nemohli mat este viac.

  Liked by 4 people

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s