Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manZvláštny deň. Ako som sa odpojila, už zasa sa zvyšuje tlak na mňa, nech s tým prestanem… ale ja sa len snažím zistiť, čo z toho všetkého je len moja chorá hlava a čo je mimo mojej chorej hlavy. Konečne som v stave, kedy som schopná uniesť aj zistenie, že všetko to je len moja chorá hlava. Tak ešte pár dní budem sedieť a čakať, čo z toho vylezie. Včera mi Gabriel odmietol diktovať prechod na ďalší týždeň s tým, že mi ho možno povie cez víkend – a ak nebude chcieť, tak ho spravím sama, bez neho. Je to jedno.

Vďačná za reakciu jednej čitateľky. V utorok mi písala, že dostala moje knižky, dnes mi napísala, že už ich má takmer dočítané a páčia sa jej… 🙂 Toto sú okamihy, ktoré mi padnú nesmierne dobre.

Dnes sa objavil aj druhý z článkov, čo som robila, a aj tam niekto napísal, že sa mu to páči. Tiež mi to padlo dobre. Na rozdiel od tých knižiek viem, že tie články písala len moja hlava. 🙂 Nie že by na tom záležalo. Ale niekedy aspoň na chvíľku záleží.

Vďačná za návštevu kámošky, ktorú som pár rokov nevidela. Príjemne sme skecli, ukázala mi svoje kamienky a uvedomila som si, ako strašne som už vypadla z praxe určovania, čo je čo… Nevadí. Dá sa to obnoviť. Keď som to zvládla raz, zvládnem to znova. 🙂

A vďačná za Ňusíka, ktorý sa dnes šiel zblázniť, ako sa šmajchlil. Návšteva ho trochu vyplašila a keď zistil, že sa nič hrozné neudialo (=nebol to veterinár Jožko 😉 ), tak predvádzal kožúšok, obhrýzal mi prsty a vliezol mi do taniera s večerou… Trochu sa domestikuje. Musím mu niekde vytvoriť kút, ktorý by bol len “jeho”.

Vďačná za kožúšky, ktoré dnes dostali mlsinku a predvádzali pred návštevou, ako vedia pekne žerky. A vďačná za darček, čo dostala blondínečka – za šalátovú uhorku. 😀 Bude uhorkový šalát! Mňam!

Trochu som otrasená reťazou udičiek, ktoré prichádzajú a ja neviem určiť pôvodcu – ich alebo mňa. Jedna známa, s ktorou si ani nepíšeme, mi napríklad dnes z ničoho-nič poslala pesničku Gabriel. Zatiaľ nič, čo vyzerá ako udička, nemienim za udičku považovať. Chcem vedieť, nakoľko som silná aj sama. Obávam sa, že silnejšia ako treba.

🙂 Hehe, už dávno som nemala takúto krízu identity. Nevadí. Minulé krízy som prežívala na plné pecky; rozhodla som sa, že túto jednu budem len pozorovať.

Reklamy

One thought on “Vďačnosť každý deň

  1. …každopádne rok od posledného očkovania už takmer ubehol, takže možno by si mala pomaly začať Ňusovi ukazovať moje fotky 🙂 🙂 🙂

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.