Ešte jeden valentínsky :-)

horoskopNa webe som našla popis, prečo sú obľúbené jednotlivé znamenia zverokruhu:

Beran je milován pro svoji vášnivost

Nezávislí a impulsivní Berani zpravidla vyžadují život v ustavičném pohybu. Pouze ve spojení s pohybem nalézají klid. Proto než se rozhodnete žít s Beranem, zamyslete se, zda jste schopni vydržet jeho tempo. Jinak to dopadne žalostně.

Býk bývá milován pro svůj úspěch

Býky milujeme pro jejich vytrvalost a proto, že jsou kdykoli připraveni být vůdci v jakémkoli odvětví, v jakékoli oblasti života. Při všech svých velkých výkonech jsou skromní a někdy i sentimentální. Být ve společnosti Býka znamená jistotu, že jste ve spolehlivých rukou.

Býci umějí hýčkat nejen sami sebe, ale také svoje blízké, obklopují sebe i je krásnými věcmi a příjemnými událostmi. Říkává se o nich, že umějí vydělávat i utrácet. Máme je rádi pro jejich důkladnost a přesnost.

Blíženci jsou milováni pro svou moudrost

Potřebujete-li vedle sebe člověka, který umí promluvit, poohlédněte se mezi Blíženci. Jsou to dokonalí vypravěči. Ovšem nejsou to žádné klepny. Prostě umějí krásně vypravovat poutavé historky ze života.

Jednají vždycky bez předsudků a váží si prchavosti života. Celý jejich život je krásný a určitě i veselý příběh.

Raci jsou milováni pro svou nepředvídatelnost

Nejvýstižněji Raky popíše výraz „předvídatelná nepředvídatelnost“. Nikdy nevíte jistě, co od nich můžete čekat, co od nich můžete získat.

Lidé zrození v tomto znamení vynikají nezávislým myšlením a zdůrazněnou individualitou.

Lvi mají rádi pro jejich kouzlo

Lvi vyzařují energii a sympatie. Jsou jako přírodní magnety. Proto se tak snadno seznamují. Přidejte ještě další vlastnost lidí zrozených v tomto znamení – jejich ego, vyžadující ustavičně nové a nové „velké činy“.

Lvi jsou závislí na pozornosti okolí a občas jsou ochotni udělat cokoli, jen aby ji získali. Přesto však jsou okouzlující. Milujte svého Lva, nezapomínejte na jeho choutky a potřeby a on vám odpoví ohňostrojem vášně, lásky a velkoleposti.

Panny jsou milovány pro svůj intelekt

Pokud se na svou hlavu nemůžete tak docela spolehnout, upřete svou pozornost na Panny. Bývají to skvělí psychologové a ti nejmoudřejší přátelé, které vůbec můžete najít. Jsou schopny vyřešit jakýkoli problém, jakýkoli úkol vyžadující intelektuální úsilí. Mají obrovskou zásobu znalostí a moudrosti, jsou logické a mají představivost.

K řešení svých i vašich problémů přistupují Panny rozumně. Vždycky jsou ochotny vysoukat si rukávy a pustit se bez fňukání do práce. Lidé zrození v tomto znamení jsou obvykle vytrvalí, tvrdohlaví a nebojí se žádné výzvy. Jsou přitom věrní a loajální a dokážou bojovat za ty, které milují.

Váhy jsou milovány pro svou citlivost

Hledáte-li člověka, který vás bude chápat do hloubi duše, hledejte někoho, kdo se narodil ve znamení Vah. Váhy jsou velmi citlivé. Nelitují času nutného k tomu, aby vás dokonale poznaly. Někdy je to až nepříjemné. Jsou velmi vnímavé. Těžko před nimi cokoli skryjete.

Budou vždy ochotné pomoci a posoudit s vámi jakýkoli filosofický nebo citový problém.

Štír je milován pro svou záhadnost

Tito lidé jsou obvykle milováni pro „temnou stránku“ své osobnosti. Žár jejich kouzla vás spálí rychleji, než si uvědomíte, co se stalo. Jsou to ideální partneři pro ty, kdo hledají spletité vztahy plné dramat, vzletů a pádů. Život na hraně, podobný chůzi po ostří žiletky, přitahuje mnohé. Jenomže ne každý je ochoten se k tomu přiznat. Jste-li na to připraveni, je pro vás Štír ideální partner.

Štíři vynikají silou, záhadností, uměním překvapit a rozpoutat skutečné tornádo nejrůznějších emocí. Časem si na to zvyknete; ovšem po životě se Štírem vám jakýkoli jiný partner bude připadat jako beznadějný suchar.

Střelce milují, protože jsou hodní

Pokud se vám líbí lidé s vlídnou povahou, hledejte mezi Střelci. Lidé tohoto znamení jsou vždycky otevření a k jiným se chovají s laskavostí a láskou. Jsou velmi rádi, když se jim důvěřuje.

Problémem může být pouze to, že si musejí neustále něco dokazovat. Nedokážou žít bez výzvy. Život s nimi proto nebude ani tichý, ani klidný, ani bezstarostný.

Kozorozi jsou milováni pro ticho

Kozoroh je ideální druh do života. Nikdy nepropadá hysterii, zoufalství ani panice. Je mu vrozena pevnost. Když už se rozhodne něco hájit, znamená to, že to má pro něj veliký význam. Nenadává a také nic neskrývá. Jenom se neotevře každému, kdo přijde.

Je snad něco víc sexy, než klidná sebejistota Kozoroha?Přitom musíme mít na paměti, že Kozoroh je vášnivý milenec, schopný přinášet skutečnou rozkoš. Neklaďme si otázku, zda tito kliďasové jsou stejnými kliďasy, když se zhasne.

Ve světě Kozorohů nemá místo ani nenávist, ani zloba. Buďte však opatrní. Pokud se Kozoroha skutečně citelně dotknete, odpoví tím nejméně očekávaným způsobem.

Vodnář je milován pro svou bezprostřednost

Zrozenci znamení Vodnáře nikdy neusilují být někým jiným, než kým jsou. Neumějí chytračit, nikdy se neponižují a také neskrývají své city. Vodnáři jsou upřímní, to je jejich hlavní povahový rys. Jinak mohou různí: veselí, smutní, nedbalí nebo pedanti, ale nikdy nebudou podlízat šéfovi a nadřízeným. Proto jsou také v oblibě.

Pokud vám Vodnář pomáhá, pak si vás opravdu váží a má vás rád.

Ryby jsou oblíbeny pro svou pružnost

Ryby jsou pružné. Nikdy neodmítnou slibný mejdan nebo zábavnou cestu jenom proto, že to neplánovaly. Snadno se nadchnou. Jsou to obvykle lidé věku nepřiměřeně moudří. Jejich zájem nesmíte nikdy ignorovat, jinak půjdou do útoku přesně v té chvíli, kdy to budete nejméně čekat.

Žít s rybami je dokonalá radost. Umějí hájit rodinné zájmy, přitom však nedělají ze života tupou rutinu ve stylu „domov-práce-domov“. Jsou vždycky ochotné ke každému bláznovství. Držte se Ryb a nebudete se nikdy nudit ani naříkat!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s