Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manOdovzdala som projekt. 🙂 Hepi a Vďačná, pretože posledné dva dni sa podarilo obnoviť moju koncentráciu natoľko, že všetko išlo hladko. Tak bez nervákov sa mi už dlho nepracovalo. Zajtra možno budú reklamácie, ale dnešný večer som si užila. 🙂

Pritom boli príkoria: len čo som sa zahĺbila do roboty, pribehla suseda, či sa niekde u mňa nenachádza Miminka, lebo ju už tri dni nevidela… Skoro plakala. Tak ma to rozhodilo, že som mala problém sústrediť sa a niekoľkokrát som musela ísť pozrieť Blekina, či je ešte stále na balkóne. Pýtala som sa kyvadla, ale Miminka by mala byť v poriadku. Možno sa zatúlala, možno ju niekto v tejto zimiske vzal dovnútra. Pripomenulo mi to Cicu – presne na deň. Aj vtedy bolo 10.12. Tak dúfam, že sa Miminka tiež vráti.

Neviem si predstaviť, čo by som robila, keby sa stalo niečo niektorému z mojich kožúškov… Dnes som upratovala staré účty od veterinára a spomínala som, komu kedy čo bolo. 😕 Sú mi ako detičky – malé, huňaté, neposlušné a umraučané. A ja som ich mačacia mama. Keby nebolo ich, tak som chodiaca mŕtvola.

🙂 Ďakujem za ne.