Zasa možno budem vyzerať ako egomaniak, ale ako inak sa mám podeliť o svoje vnímanie sveta než tým, že sa podelím o svoje vnímanie sveta? 🙂 Takže tu máte najnovšiu dávku „postoja“ 😉 …
Na fejsbúku som našla tento citát:
Nedalo mi, a skomentovala som ho:
🙂 A potom v istom okamihu zistíš, že nebolo proti komu a za čo bojovať, pretože to všetko „tam vonku“ si premietal zo svojho vnútra navonok… 🙂 Svoje predpoklady, preferencie, obavy a nevraživosti. Sám si vytváraš bubákov, s ktorými zápasíš. Pritom stačí jediné – vypnúť premietač. 🙂
„Tam vonku“ je presne také ako „tu vnútri“. To preto, že „tam vonku“ je síce absolútne všetko, ale my z neho vnímame len tú časť, ktorú nám naše „tu vnútri“ vnímať umožňuje. 🙂
Omieľam donekonečna, ja viem… 🙂 Achich.














Pridaj komentár