Šamanskí sprievodcovia: Lienka

ladybug-on-plantVčera som v hoteli na záchodovom okienku našla lienku. Pekne si tam chodila hore-dole a mne z toho bolo dobre. Aj som jej popriala, aby prezimovala v teplúčku, a potom som šla preč. (Nemôžem stráviť celý deň na záchode. 😉 )

No a večer mi do pošty doletela linka s odkazom na lienku ako šamanského sprievodcu. 🙂

Takže…

Ak do vášho života vstúpi lienka…

…je to predzvesť šťastného obdobia, v ktorom sa nám začínajú plniť naše priania. Uvoľnila sa cesta pre náročnejšie ciele a veľké výšky. Starosti sa začínajú rozpúšťať. Dostavuje sa nový pocit šťastia.

Lienka nás súčasne vystríha, aby sme sa za svojimi snami nehnali príliš strmo a za každú cenu. Nechajme, nech sa veci odvíjajú svojím prirodzeným rytmom; vo vhodnom čase sa naplnia.

Lienka aj signalizuje, že môžeme starosti pustiť za hlavu a tešiť sa na šťastie a spokojnosť.

Linka je súčasne pripomienka, že sa nemáme báť žiť našu pravdu. Nenechajme si ju od nikoho zmrzačiť.

Ak je lienka naše totemové zviera (šamanský sprievodca)…

…tak sme pravdepodobne hodne živí a zaujímaví spoločníci. Stále sa vnárame do tajomstiev Univerza a neznámeho. Takisto sme od prírody spirituálnej a zvedavej povahy a rozhodne nás neuspokoja svetské vysvetlenia a nudní spoločníci. Väčšinou bývame otvorenej mysle a radi sa dostávame do stavu rozšíreného vedomia. Ľuďom okolo seba prinášame radosť, preto sme obľúbení a ľudia našu spoločnosť vyhľadávajú. Sme dôverčiví, nekomplikovaní a spokojní.

Ak sa nám o lienke sníva…

…pravdepodobne sme na prahu obdobia šťastných ťahov a vývojov. Ak sa nám sníva o mnohých lienkach, možno sa práve cítime, že veci sú ťažké a nemáme nad nimi kontrolu – ako keby sa kazil kopec drobností. Pouvažujme nad tým, aký drobný krok by sme mohli najbližšie urobiť, aby sme sa cítili lepšie vo vlastnej koži a mali vyšší pocit kontroly nad vecou.

Vidieť lienku v sne symbolizuje niekedy aj krásu, ale súčasne to môže byť aj nejaká žena, ktorá nám žerie nervy. Možno si s ňou potrebujeme niečo vyjasniť. Pritom veľkosť lienky predstavuje veľkosť problému, ako ho vnímame my.

Súčasť cyklu o šamanských sprievodcoch

2 thoughts on “Šamanskí sprievodcovia: Lienka

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s