Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manVďačná za to, že už mám svoj počítačík späť. 😀 Síce ešte budem mesiac vychytávať chyby a problémy, ale už som znova medzi živými. 😉

A mám aj dve krásne vďačnosti – jednu za včera a jednu za dnes. Včera to bolo tak, že som sa práve obúvala, že musím skočiť niekam do obchodu kúpiť granule, aby mali kožúšky čo žerky, keď mi zavolal kuriér, že mi vezie objednané granule… Od objednávky k dodávke to netrvalo ani tri dni. 🙂 Hepihepihepi, nikam som sa neprebehla.

No a vďačnosť za dnes: ráno som si poležkala dlhšie, ako obvykle (keď nemáte počítač, akosi vás strašne málo vecí ťahá z postele 😉 ), keď tu na mňa vyskočil Ryšík a natiahol sa ako špagetka, predné packy dopredu a zadné dozadu, rovno na mojich nohách. Siahal mi od brucha až po členky. 🙂 Tá najkrajšia záťaž, akú si viem predstaviť.

No a chalani (môj kolega a jeho syn), čo mi robili počítač, sebou nejako švihli a… sú to tí najzlatší tvorovia na svete. 🙂

Inak kolega mi ráno volal. Vravel, že chcel volať už o ôsmej, pretože videl, že už robím na počítači – a až potom mu došlo, že ale môj počítač je u jeho syna a tak asi na ňom robí niekto iný… Hepi, pretože keby ma bol zobudil, bola by som mierne nevrlá. 🙂

Ešte jedna vďačnosť za piatok – spolu s kolegom sme dosiahli 100% funkčnosti celého televíneho systému. 🙂 Vyriešil to, koťuha jedna.

Ja som mala poobede migrénu, tak som si ľahla, ale mala som problém so svetlom, robilo mi zle. Vtedy som si spomenula, že mám taký LEDkový vianočný stromček s veľmi príjemným, tlmeným svetlom, tak som ho vybalila a postavila na stolík. Odvčera máme Vianoce. 😀 Kožúšky ho vyňuchávali a vyňuchávali, ale neopišali ho a zdá sa, že už ho prijali do rodiny.

Včera, ako som nemala počítač, sedela som dlho pri telke a moje nervózne Mačičky sa priam zázračne ukľudnili. Tmolili sa okolo mňa, hrali sme sa, naháňali sa, ležkali… bolo vidno, ako majú radi celú svorku pohromade. Musím niečo vymyslieť, aby mohli ku mne aj vtedy, keď pracujem (bez toho, aby opišali počítač ako naposledy).

2 thoughts on “Vďačnosť každý deň

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.