Pripravujete sa na slnovrat?

599645_464233523685508_6428225_nBlíži sa slnovrat, 21.6.2015. A tesne pred slnovratom sa začína stupňovať aktivita slnka (počas retrográdneho Merkúru napríklad neboli nijaké väčšie slnečné erupcie, ale len čo sa Merkúr pohol normálnym spôsobom, Slnko sa začína zobúdzať). Elizabeth Peru na svojej stránke začína dávať cvičenia k príprave na slnovrat. Neviem, či sa mi podarí zachytiť všetky, ale toto prvé sa mi zdalo samo o sebe dosť dôležité…

Najbližších 24 hodín (a počas celého týždňa) si všímajte, nakoľko prekrižujete končatiny nad telo.  Len čo to urobíte, odkrížte členky, kolená, ramená, ruky, nohy… Prečo? Aby ste svoje telo otvorili nehatenej výmene energie medzi vami a prostredím (kozmickými telesami).

Toto cvičenie vás pripraví na aktivačný proces počas slnovratu na budúci týždeň.

Aj keby ste hneď neverili v aktivácie a slnovraty a kozmické energie, naučiť sa nekrížiť končatiny je veľmi povzbudzujúce cvičenie. Telo a duša sú dve spojené nádoby. Keď sa cítime neistí, prekrížime ruky na hrudi, prehodíme si nohy jednu cez druhú, krížime nohy v členkoch… Je to podvedomé a funguje to na 100%. A rovnako, keď náhodou prekrížime ruky/nohy, posúvame telo do módu “cíť sa neisto”. (Mimochodom, to isté zapríčiňujeme, keď sa hrbíme.)

Takže sa sledujme a začnime naprávať svoje držanie tela, aby sme ho častejšie posúvali do módu “všetko je OK a máš to pod kontrolou”. 🙂 (A než som toto napísala, asi 19x som musela odprekrížiť členky. 😉 )

One thought on “Pripravujete sa na slnovrat?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s