Meditácie a pathworking pre osobný rast: Boslaal

boslaal1

“Každý v sebe máme niečo mimoriadne… Niekedy však potrebujeme iného človeka, aby nám pomohol vnímať to.”

Už som nejako stratila pocit zmysluplnosti pre Eprakone. Nie, nebojte sa, nejdem blog rušiť, len už asi nebudem fungovať ako pred prázdninami, formou “jeden článok denne”. Niekedy sú obdobia, že nemám svetu čo povedať (alebo nechcem 😉 ) – tak vtedy budem ticho. Alebo…

😀 Alebo aj nie.

Kedysi som mala predstavu, že začnem zhŕňať nástroje sebarozvoja na jedno miesto a pre ľudí, ktorí ich chcú skutočne využívať, nielen si o nich počítať, podiskutovať a ísť ďalej. Medzičasom som si vytvorila istú zručnosť pre hypnomeditácie, subliminálne správy a podobné veci a tak som si povedala, že asi už nastáva čas pustiť sa do toho… a tak v auguste vznikla stránka Boslaal: meditácie a pathworking pre osobný rast.

Tí, ktorí teraz obraciate oči stĺpkom, nebojte sa – nejde o nový blog. Jeden mi bohato stačí. Boslaal sú komunity – jedna okolo meditácií, druhá pathworkingová. Obe komunity sú uzavreté, t.j. fungujú formou predplatného. Na Boslaale nájdete ochutnávku toho, čo v nich je a bude, ako aj možnosť prihlásiť sa, ak vás nový nápad zaujal.

Ale pozor: prihlasujte sa len tí, ktorí skutočne chcete niečo robiť. Spolieham sa na to, že diskusie pri článkoch budú vyslovene pragmatické a o osobných skúsenostiach z vlastného rozvoja.

Komunita Meditačný klub funguje tak, že aspoň raz do mesiaca sa tam objaví nová meditácia. Témy vopred nie sú určené, ale na zozname mám karmu, čítanie z akaše, minulé životy, presekávanie nefunkčných pút, prácu so strachom, prácu s bolesťou, osobný totem a podobné.

Okrem toho bude existovať možnosť objednať si meditáciu šitú “na mieru”, na nejaký špecifický osobný problém/situáciu.

Komunita Pathworkingový klub sa bude hýbať každý deň, 365 dní v roku. Niekedy pribudnú inšpiratívne citáty, ktoré si budeme rozoberať a popisovať naše postrehy alebo skúsenosti k tomu, čo zachytávajú; v utorok sa nahodí “úvaha” – téma, ktorú budeme v ten týždeň vo vlastnom živote sledovať, sobota je vyhradená pre cvičenie, no a každú nedeľu budeme mať “reflexiu” toho, čo sme sa o sebe za daný týždeň dozvedeli/naučili. Ak ste niekto boli v stalkovacej skupine, kde sme robili Ruizove dohody, bude to niečo veľmi podobné, len so širším záberom pozornosti.

Ak sa nám bude dariť, tak po čase pribudne ešte komunita o práci s energiou – a hlavne o zhmotňovaní. Ak sa nám bude dariť. Uvidíme. 🙂

No a popri tom máme ponuku aj na veci, ktoré sme doteraz nerobievali: veštenie, tvorba individualizovaných mandál a obrazov a šamanské cesty na požiadanie.

Hehe… všimli ste si, ako som plynule prešla do mykania? To preto, že sme v tom namočené dve – moja veličkosť a Ambala. Konečne sa dala nahovoriť, aby vystúpila z tieňa a ukázala, čo všetko vie. 🙂

Ak vás projekt oslovil, choďte si pozrieť Boslaal (a áno, meno stránke dal Gabriel a kto channelujete, kyvadlujete alebo inak ťaháte energie za fusakľu, skúste zistiť, čo to znamená 😛 ). Hlavná stránka projektu bude vždy prístupná pre všetkých. Budú sa na nej objavovať informácie o prírastkoch v Meditačnom klube a každý týždeň nejaký vybraný citát z Pathworkingového klubu. A, samozrejme, “ochutnávky”, aby ste si vedeli urobiť názor, či je to niečo pre vás. Oba kluby budú uzatvorené a treba sa do nich registrovať formou predplatného.

rightarrowDo 30. septembra 2014 bude Meditačný klub i Pathworkingový klub otvorený pre každého záujemcu bez potreby registrovania sa. Tri týždne na to, aby ste zistili, či vás to oslovuje…

Ak usúdite, že to pre vás nie je, ale poznáte niekoho, komu by sa to hodilo, tak adresa je www.boslaal.com.

Dnešným dňom Boslaal slávnostne otvárame. 🙂 Čírijou! 😀

wallpaper-874216

 

 

Reklamy

One thought on “Meditácie a pathworking pre osobný rast: Boslaal

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.