Ako sme hľadali mačku a našli potvrdenie LOA

tortoiseshell-cat-1Minule som písala, ako som dostala nákop na to, aby som si začala budovať svoj očakávací zhmotňovací sval… Nuž, zrejme sa podarilo.

Dnes ráno som sa zobudila, znova som zaspala a snívalo sa mi. To, čo sa začalo snívať, bol obyčajný sen, nad ktorým som nemala nijakú kontrolu – s Tinou a Ambalou sme niekde boli a vyberali si šaty, lebo sme sa chystali na nejakú udalosť. (Podrobnosti si nepamätám.) Potom do toho prišlo, že sa niekomu stratila mačka. (Situácia z reálu spred pár dní.) Vonku bolo snehu po kolená, Tina sa zmenila výzorom na nejakú inú ženu a išla “vyňuchávať” stopu mačky. Takto sme chodili dom od domu a v jednom sme sa doslova vbojovali dovnútra, hoci tam dvaja chlapíci mali nejakú bojovú poradu, pretože tam bol pach mačky najsilnejší. Ešte sa z nás posmievali, ale Tina sa nenechala odstrašiť, preňuchala sa celou záhradou až k záhradnej bránke a tam skončila oňuchávaním pántov. (A chlapíci za nami a mali blbé komentáre.) Ja som cez bránku vyšla von na ulicu a pri druhej bránke som našla učupenú dlhosrstú korytnačinovú mačku. Našli sme ju. (Tiež podľa reálu, akurát typ mačky bol iný; možno som takú videla na fejsbúku.)

Vzala som ju dovnútra. Majiteľ domu sa začudoval a ja som mu vyhlásila, že by bolo načase sa ospravedlniť Tine za to, ako posmešne o nej hovoril… Tak sa ospravedlnil. Potom sme sa ešte zhovárali, boli to také podivné doťahovačky, a ja som si v tom sne uvedomila, že tá slovná prestrelka obsahuje náznaky, že sa mi chystá zhmotniť moje prianie… V tom okamihu som prevzala kontrolu nad snom a začala som riadiť som jeho pokračovanie tak, aby k zhmotneniu došlo!

Teraz, po zobudení a premyslení si uvedomujem, že mi podvedomie poslalo signál “tvoje prianie bolo odovzdané”. A najzábavnejšie na tom je, že som sa tým prianím v posledných dňoch už nijako extra nezaoberala, len som stále hovorila “aj tuto to mohlo nastať, aj tuto to mohlo nastať”… 🙂

Normálne ma to napružilo. Ide sa zázrakovať! 😀

P.S.: Mimochodom, skúšala som aj niečo iné zo zhmotňovania – v sobotu si prišla jedna kočka po všetky tri knižky. Tak som sa z toho plánovito dlho a intenzívne radovala, aby Univerzum vedelo, že tohto si prosím viac… a v nedeľu došla nová objednávka. 😀

2 thoughts on “Ako sme hľadali mačku a našli potvrdenie LOA

  1. Ja sa na túto stránku (hoci ju mám uloženú na lište) vždy zatúlam úplne strašnou “náhodou”. Dnes som chcela napísať úplne inú adresu a hodilo ma to sem. Moja prvá myšlienka bola “dokelu, toto bude zasa nejaká lekcia…” A či nebola? 😀 Mňa to sem proste hodí vždy, keď má. Aspoň som pravidelný čitateľ, aj keď “proti svojej vôli” 😛 😀 (Nesťažujem sa!)

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s