Ktoré veštecké karty sú najpresnejšie?

divinationMinule som medzi vyhľadávacími heslami našla otázku “ktore veštecke karty su najpresnejsie”. Tak mi to prišlo ako fajn príležitosť napísať, že… žiadne.

Veštenie totiž nie je vec kariet a pomôcok, ale média, teda osoby, ktorá veští. Karty fungujú ako struny, ktoré rozohrávajú v podvedomí veštiaceho nejaký príbeh. Preto každý človek bude na tie isté karty reagovať inak. Niekto dokáže veštiť aj z kariet bez obrázkov, iný potrebuje realistické obrázky, ďalší zas potrebuje abstraktné obrázky. Osoba veštca rozhoduje, s ktorými kartami bude jeho veštenie najpresnejšie.

6 thoughts on “Ktoré veštecké karty sú najpresnejšie?

  1. Ja som si minulý rok kúpila novembrovú EMMU ako darček tam boli priložené Osudové Karty, je ich 22 a na každej z nich je iná víla a je k nej napísané: “ZODPOVEDNOSŤ, HARMÓNIA, ZAČIATOK, LÁSKA, NÁVRAT, HOJNOSŤ, DETI, POVOLANIE, RODINA, STÍŠENIE, NAPREDOVANIE, UKONČENIE, KRÁSA, ODVAHA, TVORIVOSŤ, NÁHĽAD, RADOSŤ, PRIJATIE, ROZHODNUTIE, BEZPEČIE, ÚPRIMNOSŤ, PRIATELIA” Vo vnútri bolo ešte ku každej vysvetlenie. Chcela som ich hneď vyskúšať ale do dnes som to neurobila a ležia v stolíku, myslela som si že keď nie som veštica a ešte som to zo žiadnymi kartami nerobila, tak to nebude mať význam, ale možno to skúsim.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s