Ho’oponopono s piesňou

Pri obzeraní webov som na jednom z nich vyňúrala YouTube videjko s prekrásnou ho’oponopono pesničkou, ktorú si možno pospevovať aj ako mantru:

Prajem príjemné počúvanie a odriekanie 😛 …

7 thoughts on “Ho’oponopono s piesňou

 1. Ahoj, Helar, poviem Ti, chytila si ma s touto pesničkou! Na začiatku, keď si to tu dala, som si povedala: Hmm, pekná pieseň, pekné slová, dobrá oddychovka. A myslela som si, že ho oponopono je hudobná skupina, ktorá pieseň naspievala /hahaha!/
  No lenže samozrejme, že tam hore sa postarali o to, aby som sa v krátkom čase k podstate ho oponopono preklikala. A teraz, keď počúvam túto pieseň, ma mrazí, tisnú sa mi slzy do očí, slzy úľavy.
  S tou jednoduchosťou bez špekulácii ma tie 4 vety úplne dostali. A ešte viac to, že som vďaka letmému pochopeniu tohto “učenia” /nič iné mi teraz nenapadá/ precítila tú spojitosť so všetkým, akoby som to až teraz zachytila v kostiach, o čom to vlastne je, aj keď som už o tom taaaak veľakrát čítala.
  ĎAKUJEM !!!

  Páči sa mi

  • Ahoj, ozaj to funguje? nie je to len reklamná finta——, keď som čítal knihu zdalo sa mi to sympatické ale po zhliadnutí stránky Joe Vitela som nadobudla pochybnosti.

   R

   Páči sa mi

  • ahoj, aj mna to zaujalo, wiki hovorí: Doslova hoo je ako “to” v angličtine. Pono, je definované ako
   “dobro, bezúhonnosť, etika, morálne vlastnosti, pohoda, prosperita, blahobyt, úľava”.
   Ponopono je definované ako “dať do poriadku, opraviť, zmeniť, upraviť, doplniť, upraviť, zariadiť, opraviť, upratovať, očistiť

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s