Bosorácky stalking: #5 Jednota

Táto piata úroveň stalkingu podľa done Bernadette Vigilovej je posledná. S predošlou úrovňou sme sa dostali z družiny Jaguára do družiny Orla. Jaguár zostane navždy v nás, ale už sme pripravení vzlietnuť a stať sa Orlom s jeho rozšíreným vnímaním – vidieť veľký obraz a súčasne byť sústredení na jeden bod.

Práca na úrovni Orla je o nájdení slobody a rozšírení vlastného vnímania. V predošlej úrovni stalkingu sme si prinavrátili množstvo energie a tak máme vysokú osobnú silu. Vidíme, ako sa mení náš život. Viac si uvedomujeme každý okamih, viac sme v toku života, robíme skutočné rozhodnutia a sme verní sebe samým.

Ako sme prechádzali predošlou úrovňou, začalo sa naše vnímanie veľmi vyostrovať. Zmenil sa náš pohľad na svet a pravdepodobne došlo k vysokej obmene nášho okruhu známych. Ľudia okolo nás budú mať tú istú úroveň vnímania ako my. Nie sú proti nám a my nie sme proti nim.

V tomto okamihu prechádzame do piatej úrovne stalkovania – stalkovania na úrovni Jednoty.

Budeme pre to potrebovať:

  • pevnú stoličku.

Toto je posledná úroveň stalkovania, majstrovská úroveň družiny Orla. Na tejto úrovni si vytvárame vnímanie, že všetko sme my, pretože všetko je produktom našich zmyslov a emócií. Počas stalkovania nič nevraciame, pretože jediné, čo vizualizujeme, sme my sami.

Na tejto úrovni stalkovania už nemáme Meditáciu srdca. Sedíme na pevnej stoličke, nohy sú naplocho opreté o zem a ruky spočívajú v lone, dlaňami nadol. Nohy sú máličko od seba. Zatvoríme oči a zostávame v tichu a nehybnosti. Dýchame normálne.

Sústredíme sa na našu Božskú Vôľu, ktorá sídli v Treťom oku v strede čela. Z tohto miesta vyšleme k slnku prekrásny lúč svetla. Predstavíme si sami seba ako Slnko, na všetky strany z nás vychádzajú slnečné lúče.

Teraz si predstavíme obraz čohokoľvek, na čo ešte reagujeme alebo čo ešte posudzujeme. V tomto obraze to vidíme ako seba. Nie je to nič oddelené od nás – sme to my sami. Tento obraz vezmime do seba ako Slnka a premeňme ho na svetlo. Vdýchnime ho do seba ako lúč svetla. Neposielame ho nikomu. Je transformovaný v nás a do nás. Premeňme ten obraz na všetko, čo existuje: stromy, kvety, rastliny. A pretože všetko je my, nič nás nemôže donútiť znova reagovať.

Zmysel tejto úrovne stalkovania je vidieť seba samého ako lúč svetla, ktoré je čistou láskou. Čistá láska je všetko. My sme všetko. Všetko je my.

Keď sa cítime kompletní, vyšleme každým výdychom všetku našu lásku celému Snu Planéty, hlavne tým, ktorým sa ubližuje, ktorí sú znásilňovaní alebo vraždení, ktorí trpia. Predstavíme si ich, ako vedia a cítia lúč lásky okolo seba.

Túto úroveň časovo neohraničujeme. Robíme ju dovtedy, kým máme pocit, že nám pomáha v našom raste, alebo dovtedy, kým necítime, že niet rozdielu medzi nami a všetkým, čo existuje.

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.