Countdown 2012: 354 – naša planéta

Viem, že nasledovné video tu už pravdepodobne niekde bolo. To nič nemení na tom, že pre mňa je zhmotneným vyjadrením lásky k tejto planéte – a tak sa nerozpakujem opakovať ho:

Pod videom je text, ktorý tiež stojí za to:

“Keď zažívate planétu Zem, pozitívna vibrácia vašej energie vyžaruje ako kameň hodený do vody a dotýka sa samotnej planéty a každého živého tvora na nej. A ako vzostupujete, beriete si svet so sebou.”

(When you experience Planet Earth, the positive vibration of your energy will emanate out like a stone thrown into water, touching our planet and every living thing on it. As you rise higher, you take the world with you.)

A za mňa: Bratia/sestry, pozdravujem vás. Vraciam sa. 🙂

Reklamy

One thought on “Countdown 2012: 354 – naša planéta

  1. Toto videjko je úžasné 🙂 Občas pri meditácii zažívam niečo podobné. Zrazu mám pocit, akoby som bola letiaca “neviemčo” 😛 a letím ponad more, vnorím sa doňho, popri piesku sa obšuchnem a zamierim pomedzi steblá trávy a konáre stromov do kopcov. Vychutnám si vysoké štíty, rieky a jazerá, zvieratká, mraky, slnečné lúče, vietor…a naplnená tým nádherným pocitom celistvosti sa vrátim do tela. Milujem tieto chvíle 🙂

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s