Liečenie kompenzačným kyvadlom

Pri pochôdzkach webom som sa potkla o stránku, kde je pekne popísaná práca s kompenzačným kyvadlom. Ja som sa na to chystala už vyše roka, ale stále akosi nič, a tak som sa náramne potešila tomuto článku (trochu krátim):

Je-li tělo nemocné, vzniká na místě onemocnění anormální zářivé pole, které nazýváme „nemocná bioplazma”. Úlohou všech  léčebných postupů je tuto nemocnou bioplazmu opět normalizovat. Při léčebném kývání se to děje „odsátím” nemocné bioplazmy kyvadlem. Pak může zdravá bioplazma z ostatních oblastí těla přitéct na ošetřené místo, nahradit nemocnou bioplazmu a člověk se uzdraví.

Ja používam kompenzačné kyvadlo na odvádzanie bolestí a na odvádzanie pricucnutých negatívnych entít. Raz sa nám s GabyBaby stalo, že prišla na návštevu s náramne boľavým ramenom. “Ohmatala” som si jej obálku a cítila som tam niečo nechutne pichľavé, až som skučala, ako to bolelo. Tak som vzala kompenzačné kyvadlo a odviedla som to von z GabyBaby. O chvíľku som cítila, ako rozbolieva rameno mňa. GabyBaby vzala kompenzačné kyvadlo a odviedla to zo mňa. Za chvíľu mala bolesti späť. Napriek tomu, že sme dodržali kompletný postup, ten negatívny sasafras sa presúval asi hodinu medzi nami, než sa nám ho podarilo nejako zbaviť!

A ešte jedna historka, tentokrát s Ambalou: prišla na “bosorácky zlet” nejaká ubitá a poničená. Tak sme si ju “ohmatali” a zistili sme, že vo výške pravej lopatky má niečo “iné”. Začali sme to sťahovať kyvadlom. Ovšem len čo som začala robiť s kyvadlom, začala sa negativita pohybovať po jej tele… a preliezla na ľavú stranu! Nedokázala som ju zachytiť tak, aby som ju mohla natiahnuť do kyvadla. Najprv sme len bezradne pozerali, no potom nás napadlo vyčkať, až bude negativita jednoznačne na jednej polovičke tela, GabyBaby priložením rúk ku korunnej a koreňovej čakre pustila do Ambaly reiki a tým ju rozdelila na “dve polovičky” a negativita zostala čučať tam, kde bola – akosi jej reiki “nechutila” 😛 a nevedela sa cez ňu presunúť. No a ja som ju potom v pohodičke natiahla do kyvadla a vypudila.

No a teraz postup liečenia kompenzačným kyvadlom:

Na obr. je znázorněn příslušný model léčebného kývání společně s pohyby kyvadla.

 1. Nejprve se mentálně nalaďme na představu, že chceme přijímat jen Teslovy vlny, a sice takové, které zasáhnou koneček prostředníku naší levé ruky (A).
 2. Pravá ruka (P) drží kyvadlo, prostředník levé ruky (L) se nejlépe dotýká povrchu těla, nebo se k němu alespoň blíží například na vzdálenost 1 cm.
 3. Je-li dotyčné místo na těle zdravé, točí se kyvadlo proti směru otáčení hodinových ručiček (levo-točivě), až dosáhne oblasti, kde se nachází rušivé pole způsobené nemocí. Nyní se kyvadlo točí pravotočivě, stahuje rušivé pole skrze tělo a pravou rukou léčitele je vysílá do okolního vzduchu.
 4. Po „odsátí” nemocné bioplazmy pak kyvadlo změní svůj směr otáčení, tedy točí se vlevo. Ve většině případů je takto nemoc zažehnána, často již za několik vteřin (v takovém případě jde o takzvané spontánní – živelné, samovolné uzdravení). Pokud dále léčitel pohybuje prstem po těle pacienta (C), podrží si kyvadlo svoji levotočivost do té doby, dokud prst nenarazí najiné nemocné místo.
 5. A môj doplnok: Keď sa začne kyvadlo otáčať znova proti smeru hodinových ručičiek a ukazuje tým, že už je negativita odstránená, ešte stále môže zostať zvyšková negativita v pažiach liečiteľa. Preto spustím ľavú ruku k zemi, kyvadlo ešte raz úmyselne roztočím do “vyťahovacej” sekvencie (teda v smere pohybu hodinových ručičiek) a vyvediem zo seba zvyškovú negativitu. Fungovalo to zatiaľ zakaždým; pri dodatočnom čistení som ešte vždy cítila niečo odchádzať z mojich rúk.

Christof Rohrbach v knihe Léčení kyvadlem, z ktorej som sa to učila aj ja, používa ešte precíznejší postup. Kým ja ostávam stáť na mieste, len vytiahnem ruku z aury liečeného, on hovorí:

Jak se ukazuje, zůstává v těle léčitele po ukončení léčebného kývání ještě zbytek „odsávané” nemocné bioplazmy. Proto se léčitel musí očistit. Je to velmi snadné Vzdálí se například najeden metr od klienta a soustředí se na „odvedení rušivého pole”. Kyvadlo v jeho ruce se točí opět doprava, a sice tak dlouho, dokud zbytek rušivého pole neopustí jeho tělo. Závěrem se pak doporučuje ještě provést následnou kontrolu mentálním dotazem na to, zda nemocná bioplazma z těla skutečně odešla. 

Šamani v Jižní Americe používají podobný postup. Místo kyvadlem ale odsávají nemocnou bioplazmu ústy, aniž by sejí sami jakýmkoli způsobem zbavovali – to ponechají na zdravém spánku.

Toto ja viem zasa trochu inak z rozprávaní Alberta Villolda: Šamani síce energiu vysajú, ale potom ju vypľúvajú alebo ju dokonca vydávia, ale nenechávajú ju v sebe. Dokonca keď Villolda don Antonio učil šamanské extrakcie, robili to tiež rukami – siahli do aury, nahmatali ťažkú energiu (často vytvárala dokonca pocit pevnejšieho objektu v aure pacienta), natiahli ju do vlastných rúk až po lakte a potom ju vypudili do kryštálu číreho quartzu. Tento kryštál mal obvykle nejakých 10 cm dĺžku a bol úplne číry, aby sa ťažká energia v nňm nemusela prispôsobovať rôznym znečisteniam a puklinám a aby jej nerobili zbytočne zle. Myslím, že kryštál mal aj obojstranné zakončenie hrotom, ale tým si už nie som istá. Nakoniec tento kryštál pohybovali nad ohňom, čím z neho negativitu vypudili a vypustili späť do kolobehu energie očistenú ohňom.

Jak již bylo řečeno, léčitel se musí naprogramovat na to, čeho hodlá dosáhnout. Toto programování se nazývá též „mentální orientace” . Při léčebném kývání většinou léčitel dosáhne požadovaného úspěchu, tedy „odstranění rušivého pole”, již samotnou mentální orientací.

Často lze výsledky léčebného kývání zlepšit tím, že mentální orientaci rozšíříme nebo specifikujeme. Takové rozšíření či specifikace mentální orientace se může vztahovat například na druh nemoci, na určité bakterie nebo viry. Odpovídající mentální orientace by pak zněla například takto: „Mohu učinit herpetické viry neškodnými.” Užitečná a účinná může být i mentální orientace na určitý druh nemoci, například: „Mohu nechat zmizet svíravé bolesti (nebo pocit tlaku a podobně).” Je užitečné, když mentální orientace zahrnuje i přesnější lokalizaci místa nemoci, například „na povrchu kůže” či „pod chodidlem” nebo „do 6 cm uvnitř těla”.

Záření rušivého pole bioplazmy proniká i oblečením, které má klient na sobě, ovšem v různé míře a intenzitě. Proto by měl klient upřednostnit lehké nebo žádné oblečení; místo nemoci pak lze lépe lokalizovat. Klient musí odložit vše, co je kovové (šperky, přezky na opasku apod.), neboť kovové předměty odklánějí nebo odstiňují záření. Mohou také působit jako zářič. To platí zejména pro všechny šperky, zvláště pak pro takové, které obepínali určité části těla (řetízky, náramky apod.).

Čo sa týka liečiteľa a kovových šperkov, nespozorovala som nijaký rozdiel v tom, či mám na ruke prstene alebo nie.

12 thoughts on “Liečenie kompenzačným kyvadlom

 1. Konečne som našla odpoveď k jednej mojej technike. Robila som to len na svojich deťoch, lebo na inom som si to netrúfla. Na mieste bolesti som držala ruky a silným nádychom cez ruky som vyťahovala energiu z miesta, potom pri výdychu som otočila hlavu na ľavo a energiu vydýchla ústami von. Toto som urobila tri krát, potom ruky otriasla a vdýchla na to miesto energiu lásky. Nikde som však nenašla, či také niekto robí, že vcucuje energiu z miesta bolesti do seba. Hmm že by som bola niekdy so šmanmi kamarátka, či ich súčasťou kmeňa? 😆

  Čo sa týka toho odstraňovania tej bolesti a prenášania si ju, mňa napadlo, keby si sa potom ako si ju mala na sebe zamerala na solar plexus, aktivovala energiu vysielaním vnútorného úsmevu, tým by sa ti teplo lásky rozlievalo po celom tele, posilnili by sa ti prvé tri telá a ono by sa žiarou rozpustilo. Neviem či by to fungovalo, ale viem že zameraním sa na solar plexus si zvyšujem vibrácie a citim energie svojho energetického tela ako pracuje a vyžaruje. 😛

  Páči sa mi

  • Ja to používam na seba a má to pomerne dobrý účinok. Ovšem, musíš dosiahnuť na dané miesto, a tak ak ťa bolia ruky, je to nanič. Keď som mala problém s ľavým zápästím, použila som ako senzor pery a zabralo aj to. 🙂

   Páči sa mi

   • lebo ja sa uz skoro rok neviem zbavit zápalu ucha. Špekulujem a vôbec neviem príjsť na to, prečo ma stále bolí. asi (určite) robím niečo zle. Viem, že ak bolí ucho, u mna ľavé, to značí, že nechcem niečo počuť a keďže ľavé tak od ženy, alebo tú ženu. Možno sa mýlim. Ale od ucha ma bolí mŕtvy zub a ľavé čelné dutiny a stále je to dookola a už ma to nebaví. Kto môže nech pomôže, pls.

    Páči sa mi

 2. Heli chcem sa spýtať, Včera som kamoškám skúšala akú energiu majú v čakrách pomocou kyvadla. Všetky pohyby krútenie kyvadla som si podľa Barbarinho článku vysvetlila, len u jednej kamošky sa mi na solar plexus kyvadlo nechcelo točiť. Potom som rukou skúšala akú má energiu, necítila som nič a až potom, keď som ho znova tam priložila, tak sa začalo točiť, ale v malinkom asi 1cm kruhu. Pochopila som , že táto čakra pracuje najmenej u nej, len som nečakala, že sa kyvadlo nebude vôbec točiť. Stretla si sa už takým niečim ? Ďakujem za odpoveď.

  Páči sa mi

  • Hej, zažila som, ja som mala také srdce. Treba to odblokovať, ale nemala by si to urobiť ty, ale ona. Môžeš ju tým procesom viesť, ale keď to odblokuješ miesto nej, čoskoro sa tam vytvorí znova štupeľ.

   Páči sa mi

 3. Viem , že to musí urobiť ona sama, lebo ak sa nenaučí so sebou pracovať vráti sa to.Trocha som ju naviedla ako sa zbavovať strachu a rozpúšťať ho.
  Je zvláštne, že vždy ak sa pritrafí niečo nové a neviem odpoveď, tak náhodou na ňu natrafím a zhodou okolností to bolo v tvojom článku na inej stránke, keď som hľadala niečo pre Dušana 😉
  Peknu nedeľu Heli a ďakujem.

  Páči sa mi

 4. Jedna otázočka ak sa negativita čiže chorba dostane preč z celého tela ma sa kyvadlo nejako očistit aby to nezastalo natom kyvadle alebo kde to ide.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s