Interview s Asraelom

Asraela pozná literatúra (a tým pádom aj ja) ako Azraela. Všetky zdroje vrátane moslimských ho uvádzajú so “z”, jedine anjeli používajú “s”. A tak, hoci ma môžete podozrievať z toho, že im kamsi leziem,  prešla som na Asrael.

S Gabrielom sme sa naňho chystali už chvíľu a ešte včera špekuloval, či to bude Asrael alebo Sariel, a ja som chytro vyrábala obrázky. Dnes sa Gabriel rozhodol pre Asraela (ja sa asi nikdy nedozviem, podľa akého “kľúča” ich vyberá! 😦 ) a tak máme rozhovor s tým, ktorého označujú “anjel smrti”.

azraelova energiaNo ale najprv to, čo o Asraelovi viem sama. V podstate som sa s jeho existenciou oboznámila v 80. rokoch, keď som sa zaoberala preprogramovávaním svojho ega/vedomia/podvedomia/čohokoľvek. V ktoromsi horore od Deana Koontza som natrafila na Azraelovu bariéru a jej stručný popis. Priznám sa, že som bola dostatočne šialená a použila som ju pri tom preprogramovávaní – a myslím, že sa mi podpísala pod moju chorobu.

Potom som sa s ním stretla ešte raz – ale dodnes som nevedela, že to bolo stretnutie s ním: Bolo to niečo, čo Nemci označujú ako Nahtoderfahrung, čiže keď takmer zomriete. Vtedy som kráčala dole nejakou úzkou, kamenistou roklinou a pomaly bola väčšia a väčšia tma, až som si nakoniec poriadne nevidela pod nohy. Dostala som sa k nejakým masívnym dubovým dverám, bohato vyrezávaným drakmi (v tom čase som hodne študovala Vikingov). Na dverách bolo zamrežované drevené okienko. Všade bola tma, spopod dverí vychádzali úzke prúžky žltého svetla a počula som hlasy a hudbu a veselenie. Zabúchala som na dvere. Okienko sa otvorilo. Niekto si ma obzrel, povedal, že tam ešte nepatrím a zavrel okienko. Ešte som chvíľu na dvere búchala, ale už sa ani nepohli, a tak som sa nakoniec otočila a pomaly som sa vyšplhala späť do svetla s pocitom, že zasa raz ma nik nechcel… Dnes som sa dozvedela, že to bol vtedy Asrael.

No a tretíkrát som sa s Asraelom stretla v sne. Popisovala som to v článku Som späť! (anjelský showdown) na minigrimi (v tom čase som ho nazývala ešte Azraelom):

Snívalo sa mi. Boli sme s mamou v nejakom malomeste na promenáde, všade okolo bolo plno obchodov a plno ľudí. Sadli sme si na lavičku a pozorovali sme ruch okolo. Odrazu sa na ulici objavil tiger. Ľudia jačali a bežali sa skryť, my sme len vydesene sedeli na lavičke a nehýbali sa, tiger na nás pozrel a potom vliezol do nejakých dverí domu s čínskymi nápismi. Ešte som si pomyslela, že to budú mať obyvatelia malú radosť… Odrazu sa objavilo obrovské prasa. Ľudia zasa jačali a utekali, my sme zostali primrznuté na lavičke. Prasa si to zamierilo celkom k nám. Pamätám sa len na obrovskú ružovú masu, ktorá sa sunula tesne vedľa nás, až sa obtierala – najprv rypák, potom dlho len hrubá koža a potom prišlo obrovské oko, väčšie ako moja hlava, a pozeralo sa priamo na mňa. Ani sme sa nepohli a prasa išlo ďalej.

To už sme nevydržali, zdvihli sme sa a zamierili preč. Práve sme išli okolo nejakého kostola na námestí, keď tu zhora sa na zem zniesol muž v dlhom čiernom kabáte, celý oslizený. Ešte než pristal, pustili sme sa s mamou utekať späť na korzo. Bežala ako mladica. Vbehli sme do prvej krčmičky, zakričali sme na ľudí, nech nejdú von a zavrú dvere, a utekali sme do zadnej miestnosti a vyzerali sme cez okno. Mama bola pri okne, ja som bola hodne ďaleko v miestnosti, teda v tieni. Odrazu sa pred oknom objavil ten chlap v čiernom, už nebol oslizený, kabát mal typu “Van Helsing” a polodlhé rovné tmavé vlasy. Išiel okolo, odrazu zastal a pozrel do okna. Napadlo ma, že vyzerá ako van Damme, len oveľa inteligentnejšie. Nemohol ma vidieť; vedela som, že ma nemôže vidieť, ale napriek tomu pozeral priamo na mňa a usmial sa. Ľudia okolo sa pýtali, kto to je, a ja som povedala: “To je Azrael.” Neviem, odkiaľ som to mohla vedieť, ale vedela som to. Aj som si uvedomila v sne, že toto je informácia, ktorú nemám a napriek tomu ju viem. Napadlo ma, že ma možno potrebuje. Povedala som mame, aby zostala vnútri, a pobrala som sa za ním. Ľudia sa ma pýtali, kto je Azrael, tak som im povedala, že anjel smrti. Pýtali sa ma, ako to viem, a ja som povedala “ja som oni”. (Toto neskôr Azrael kvitoval uznaním.)

Ulica bola ľudoprázdna. Bol ďaleko vpredu a ja som sa ponáhľala za ním. Nezastal, len sa napoly obzrel, usmial sa a povedal mi, že sa mám vrátiť. Spýtala som sa ho, či nepotrebuje pomoc. Zastal, ale neobrátil sa, len tak cez plece mi povedal, že nie. Že sa mám vrátiť a nemusím sa báť, pretože mne nič nehrozí. Vedela som, že ide zabíjať, a myslím, že mi povedal, že na tom nič nezmením a preto že sa mám vrátiť.

Obrátila som sa a pobrala som sa späť, ale na konci uličky odrazu vyhúkol šík nejakých príšer. Zastala som v panike. Odrazu bol Azrael za mojím chrbtom, ruky predo mnou zopol ako radlicu a povedal mi, že mi neublížia, že sa nemám báť. A tie príšery pokračovali naďalej napravo a naľavo odo mňa. Ešte som sa niekde v rozhovore s ním dozvedela, že tých ľudí nezachránim. Povedala som, že som teda zlyhala. Na to on odpovedal, že nie, pretože som zachránila Zem a tak tí, čo zostanú, budú mať aspoň po čom kráčať.

Takže toľko moje skúsenosti s Asraelom a teraz channelingy: najprv prípravný s Gabrielom o Asraelovi a potom channeling so samotným Asraelom.

Automatické písanie s Gabrielom o Asraelovi z 11.7.2009:

Tak čo mi vieš povedať o Azraelovi a jeho energii?
JE ANJEL OSUDU A ZNOVUZRODENIA
CASTO HO OZNACUJETE AKO ANJELA SMRTI

ale má na starosti karmické lekcie
A jeho energia? Alebo som ťa zastavila?
🙂 Trošku… S Azraelom duša vyjedná, akú lekciu sa ide učiť. Asrael je jediný, s ktorým ste stále v kontakte. Niekedy si naňho aj spomeniete. Je to ten “čierny tieň”, ktorý vám naháňa strach a magicky vás priťahuje.
Všimla som si, že používame Azrael i Asrael. Aké ti je príjemnejšie pomenovanie?
Asrael.
Dobre. Ešte niečo k nemu?
Zo smrti máte strach, ale Asrael je veľmi mierny. Nikoho nestraší. Jednoducho robí, čo treba.
Viem; stretla som ho v sne.
Stretla si ho už predtým. Keď si zomierala a klepala na bránu, on bol ten, kto usúdil, že ťa nepustí ďalej. Nepamätáš si ho?
Nevidela som ho poriadne.
Videl tvoje zúfalstvo a smútok. Ale ľudské zúfalstvo a smútok nie sú dostatočný dôvod na smrť. A my sme mali pre teba naplánovaný život. Tvoja dohoda nevypršala – a tak si sa musela vrátiť.
A jeho energia?
Vy ho zobrazujete v tmavej a čiernej, ale jeho skutočná energia je krvavočervená, pulzujúca, ako váš život – silná, dravá, vášnivá, ale súčasne mierna a …
Hľadáme slovo…
…toto budeš musieť prerobiť. Je to prísľub večnosti. Večnosť býva väčšinou fialová…
Že by purpurová?
Áno. Purpurová a veľa, veľa červenej. A trochu modrej, nie veľmi tmavej, ako býva v plameni. Jeho energia je teplá a akceptujúca (Gabriel použil anglické accommodating).
Ale budem vedieť s Asraelom hovoriť priamo?
Asi nie… vezmi si tabuľku.
Dobre, Gabriel. Dáš mi ho?

Channeling s Asraelom z 11.7.2009:

Kto je?
ASRAEL
Ahoj, Asrael. Vieš, o čo mi ide?
ANO
Povedz mi o sebe. To, čo by ľudia o tebe mali vedieť. Gabriel hovoril, že si anjel osudu, reinkarnácie a smrti.
SMRT JE RELATIVNA
MOJE POSLANIE JE DOSTAVAT VAS DALEJ ABY STE SA UCILI TEMPOM AKE SI ZVOLITE
Messiel mi hovoril, že som hoooodne stará duša…
🙂 TY SI Z TYCH LENIVEJSICH
VZDY SI SA BALA BOLESTI A NAKONIEC SI SI JEJ UZILA
BOLESTI A BEZMOCNOSTI
VSETKO SI SI ODKLADALA NA NESKOR
Nie je to ľudské?
TO JE
DUSE NEBYVAJU LOGICKE
DUSE SKUMAJU EMOCIE

Nie je ti niekedy ľúto, že ty tie emócie nepoznáš, keď máš toľko do činenia s dušami?
🙂 NIE!
Takže ty nám pomáhaš zostaviť si “plán hry” pre najbližšiu inkarnáciu.
ROBIM VIAC
ZBIERAM VASE ZAZITKY A SPRACOVAVAM ICH
Myslela som, že to robí Raziel.
NEROBI S LUDMI LEN S UDAJMI
Čo ešte robíš?
BERIEM ZIVOT
Aj ho dávaš?
NIE
A kto to robí?
ANJEL STRAZNY
Takže ak to chápem dobre, ty si zodpovedný za našu smrť vtedy, keď príde doba, a za naše poučenie zo života a naplánovanie ďalšieho života.
ANO
A za zariadenie novej inkarnácie potom zodpovedá anjel strážny. Ten vyberá, kedy a kam sa narodíme. Je to tak?
ANO
Čo by sme o tebe ešte mali vedieť?
TO NESTACI?
Asrael, ale ako to, že ti niektoré duše uniknú? Myslím tým duše ako Hufiorec alebo Castaneda.
PRAVE TO NIE JE PRAVDA
NEUNIKLI
TO BOLA SUCAST DOHODY
TESTUJU ABSOLUTNU PLATNOST PODMIENOK

Asrael, potrebovala by som prerušiť. Môžem sa k rozhovoru vrátiť neskôr?
ANO

po návrate:

Takže duše ako Hufiorec a Castaneda sa s tebou dohodli, že spochybnia pravidlá reinkarnácie, ale teraz si to nepamätajú.
ANO
Čiže oni sa skutočne obávajú, že ich Otec hodí späť do kola inkarnácií?
🙂 ANO
BOJA SA JEHO HNEVU A NEVEDIA ZE SA LEN DRZIA PLANU
Ale čo vlastne testujú?
SCHOPNOSTI LUDSKEJ DUSE KTORE DOKAZE SAMA A BEZ POMOCI NADOBUDNUT
Čo som sa ešte nepýtala?
SOM SPOKOJNY
Volávajú ťa ľudia niekedy? Kedy by ťa mali volať?
TO NEBYVA CASTE
A kedy by ťa mali volať?
Z TUZBY PO SMRTI A PRI OHROZENI ZIVOTA
Aj keď chcú poznať dôvod, prečo sa im tie veci dejú?
NIE
TO POVIE ICH STRAZNY ANJEL

Máš nejakú čakru, s ktorou sa spájaš?
TU OSMU
Wiracocha?
ANO
Nejaký kameň?
RUBIN
Rastlinu?
TIS
A zviera?
MACKA
Čierna?
🙂 VSETKY

22 thoughts on “Interview s Asraelom

 1. Takže Asrael? Hmmmm 🙂 zakaždým keď dáš článok tohto typu snažím sa cítiť daného Anjela a pozorujem zmeny podľa predošlého.
  Pri Asraelovi cítim: Nekľud i kľud , rešpekt, súcit s osudom a istú tajomnosť ktorú neviem odhaliť, skrýva sa za Van helsinka 😛 😛 😀

  Páči sa mi

  • Nie, len kabát mal v tom mojom sne taký fešácky… Ja tieto kabáty môžem… také kovbojské! 😀 (hrozný smajl)

   Ten nekľud je asi tvoj vlastný, keď si konfrontovaný so smrťou. Keď sa cez toto dostaneš, mal by zostať len kľud, mäkkosť a zabudnutie.

   Páči sa mi

 2. 😀 mne sa páči ten tvôj výraz ,, také ja môžem ,, 😀 Ako pri tom kurze toningu zadarmo ,,také ja môžem,, 😀 myslím že také môžeme viacerí.

  Páči sa mi

 3. Nejaku dobu ma pritahuju a nosím rubíny, milujem mačky, fascinuju ma, a zhodou okolnosti sa ladim na purpurovu farbu- tu ja mozem 😀 – vyvolava to vo mne pocity podobne tomu co si, Helar v mene anjela napisala: energia: “silná, dravá, vášnivá, ale súčasne mierna” a dodala by som ešte laskyplna, trpezliva, ochotna sluzit pre dobru vec. Neviem, ked citam info o Asraelovi, som prekvapena, kolko asociacii s nim ma pritahuje. Preto sa chcem spýtat, ci by som to nemala radsej potlacit- tu frekvenciu na ktoru sa mimovolne ladim? Ci to nahodou nie je vzyvanie Asraela. Lebo to by som nerada…Chcela by som mat tento zivot dlhý.

  Páči sa mi

 4. Mona,

  hneď prvé vety, ktoré Gabriel povedal k Asraelovi, ti dávajú čiastočne odpoveď:
  JE ANJEL OSUDU A ZNOVUZRODENIA
  CASTO HO OZNACUJETE AKO ANJELA SMRTI
  ale má na starosti karmické lekcie

  To, že sme z neho urobili anjela “smrti”, je naša, ľudská špecialitka. Pokiaľ ťa priťahuje jeho energia, farba a kameň, neboj sa toho – nie je to predznak “smrti”, ale toho, že máš s Asraelom pracovať. My ľudia si anjelov “chlievikujeme”, ale oni sami sú univerzalisti – každý dokáže všetko, len niektorí robia špecifické veci vďaka svojej energii lepšie/účinnejšie.

  Ak channeluješ, najjednoduchšie by bolo zavolať si ho a priamo sa ho spýtať, či ťa môže niečo naučiť. Ja mám takisto rada rubíny, mačky a purpurovú a aj jeho energiu a pre mňa je Asrael ochranca (ten sen som popísala hore). Každý si z každého anjela vieme vyťažiť to, čo v danom okamihu najviac potrebujeme. Alebo sa potom oňho “potkneme” 🙂 , keď nastal čas, aby nás niečo naučil.

  Nič nepotláčaj. Život nie je vždy taký, ako si prajeme, ale nikdy nevieš, či nezaujímavý dnešok neotvára dvere nejakému vzrušujúcemu zajtrajšku… Je nezmysel báť sa smrti. Smrť je fakt a ako taký ju môžeme len akceptovať. Keď má nastať, tak nastane – toto je myslím jediná vec, ktorú ešte nijaký človek nedokázal zmanipulovať… alebo teda som ešte nestretla žiadneho, ktorému sa na konci jeho života podarilo “neumrieť”! 😀

  Páči sa mi

 5. Dakujem, Helar.
  vlastne moj zivot je cely o zmenach a nutnosti transformacie atd…Zaoberam sa trosku astrologiou a v horoskope (aj v praxi 😀 ) mam na juznom lunarnom uzle (to co si prinasam z minulych zivotov) skorpiona- plutonicke znamenie- symbol transformacie, smrti, atd. A celkovo osud mam tymto znamenim prifarbeny. Aj ked som este mlada a mnohe sa zrejme este len prejavi.
  Channelovat neviem, dufam, ze k tomu dozrejem, ale mas pravdu, ze je lepsie prijat co pride a nepotlacat. Hoci je mi intelektualne jasne, ze smrt je nieco uplne prirodzene, aj tak je pre mna emocionalne tazke byt uplne v pohodicke a “dobrej” nalade (myslim tym pristup “take it easy” 😀 ) v styku s nou. Tym strachom som sa uz zaoberala a u mna prameni z lutosti, zanechat tento konkretny zivot (hoci nie je zrovna na ruziach ustlany…) , ktory milujem, lebo viem ze sa uz nikdy presne takyto nezopakuje. Lebo vsetko je len jedno, vsetko je original, v takomto zneni a v takomto obsadeni iba jedno neopakovatelne a mam to v srdci.
  To musi byt uplne super mat tento zakladny pud strachu zo smrti prekonany 😀
  Vdaka za skvele clanky na tomto blogu. K mimofyzickym bytostiam telepaticky pristup nemam, preto som velmi rada ze aspon z citania mozem mat spravy, co sa “tam” 😀 deje, ako to tam vyzera a proste, vdaka za skvelu encyklopediu energetickej rise 😀
  Pekny večerík.

  Páči sa mi

 6. ahoj,
  ani neviem čo Ti či Vám mám písať. Je Štedrý deň, chcem na mimiaukciach popriať všetkým ľuďom Šťastné a Veselé sviatky. Pustila som sa hľadať nejaký obraz anjela, aby som to tam zavesila a natrafila som na toto. neviem preečo, začala som čítať tento článok, iné som neskúšala otvoriť. a teraz question k tebe. kto si a ako sa s tebou spojím? je zaujímavé čítať tieto veci, ani neviem čo ti mám napísať. ale ak by si mi niekedy mohla odpovedať bolo by to fajn. zaujíma ma, prečo ma v minulosti kontaktovali ľudia, ktorí ma nazvali menom lilah. Kto je to, a čo sa od nej, mňa čaká? ale fakt neviem či nie som vedľa ked sa to pýtam teba/vás. dík

  Páči sa mi

 7. dovolím si sem prispieť, lebo ma zaujala práve tá predstava anjela smrti, ako s ním majú ľudia málo skúseností. tak sa s vami podelím o tú svoju. po smrti môjho psa s ktorým som vyrastala(osobne som mala pocit, že to bola moja spriaznená duša 😀 ) som dlho prosila mojich anjelov o pomoc, o silu prekonať to ale nič sa nedialo. až keď som sa dostala do kníhkupectva kde som si kúpila nové archanjelské karty. keď som vytiahla prvú stál na nej odkaz práve od Azraela. karta hovorila, že on ma prišiel utešiť. vraj vie ako trpím kvôli smrti blízkeho a že on moje srdce vylieči. a bola to pravda pretože napriek bolesti som sa ukľudnila. vtedy keď som poprosila práve Azraela o pomoc som sa zo všetkým vyrovnala (i keď bolesť ostávala- len sa otupila). keď bol pri mne Azrael cítila som akési “pohladenie” duše aj vedomia. pripomenul mi, že smrťou sa to nekončí. a ručím vám za to, že z neho nejde strach 😀 odvtedy ho volávam častejšie a veľmi sa teším z jeho tichej spoločnosti 🙂

  Páči sa mi

 8. Vposlednej dobe sa snazim dostat do astralu, ale nejako mi to nejde, ked som sa pokusal spojit s jednou osobou videl som anjela, anjela so znicenymi kridlami a za nim stal vyssi anjel s mecom, bola to avsak len pasivna predstavivost tak som si neni celkom isty ci si to len nenahovaram, pri nom mi vyskakuju dve mena Jedno je Asmael a druhe Az/srael, mam pocit ze som reinkarnovany anjel ten so znicenymi kridlami. neviem presne o co ide a preco to vidim pri kontakte s tou osobou, ale jeden clovek ktory sa ezoterike venuje dlho a aktivne tvrdi ze som padli anjel a ta osoba je anjel ktory mi ma pomoct a medzi nami je agapé. Skuste mi prosim s tymto pomoct co sa tyka tej vidiny anjelov…

  Páči sa mi

 9. No skúšam abecednu ale nieviem či ju mam dobre spravenú zatial my vyšš li slova Azrael Beikopsyadejka ked som sa viac sustredil tak slovo Ego a Aoeloha

  Páči sa mi

 10. Chcem sa opytat, ak by si s nim nahodou este hovrila… ci spolupracuje aj s inymi anjelmi alebo spolupracoval, po pripade aj s tymi co su medzi nami a ak ano aka je to psolupraca

  Páči sa mi

   • tazko sa k tomu mozem vyjadrit… povedzme ze zlozito:D ako ich vnimam ja je namet na malu knihu a nie na odpoved jednou vetou… ale ak mi chces odpovedat potom neries ako ich vnimam ja ale ako ich vnimas ty

    Páči sa mi

   • Jo, veď práve a to je práve taká moja malá neistota. Nie som si istý, ako sa na túto problematiku “pozeráš” a preto som sa najprv spýtal na tvoj pohľad, aby som mohol ten svoj prispôsobiť čo najviac (v mojom vnímaní) tomu tvojmu, resp. sa vyjadril čo najbližšie v zmysle tvojho vnímania, ale možno to naozaj nie je treba takto “komplikovať” 🙂

    Môj pohľad je taký, že každý má iné vnímanie jemnohmotnej energie a preto nie je vôbec jednoduché vyjadriť svoje videnie “sveta” pre iné samostatné vnímanie…a teda pre mňa sa ukázalo ako najjednoduchšie, snažiť sa spojiť s týmito energiami v najlepšom vedomí a svedomí a nasledovne si na to spraviť/budovať svoju vlastnú interpretáciu vnímania.
    Ja vnímam “Jemnohmotnú inteligenciu” ako energiu, ktorá sa dokážu podľa individuálnej potreby “rekonfigurovať” (spájať-odpájať) a teda ak je treba, vie naraz jednať ako “spleť energie”, alebo ako jej oddelná časť, čiže môžem mať pocit, že som v spojení s “1 bytosťou”, ale pritom je to “mix” energií – práve najvhodnejší pre danú “udalosť”. Rozprávať o “nich” ako o jednotlivcoch (osobách), v mojom vnímaní ako keby nevystihovalo/do istej miery obmedzovalo daný “potenciál”, ale je to jednoduchšie na predstavenie si, o čo konkrétne ide (s čím/kým mám momentálne do činenia). Sú to v mojom vnímaní rôzne aspekty jedného, ktoré sa dajú mysľou/vnímaním takýmto spôsobom od seba ako keby “oddeľovať-spájať” a tak jednoduchšie za týchto podmienok “pozorovať-chápať”.

    Páči sa mi

   • Ano moze byt spojenie energii, avsak co som sa dostal trochu ku chanelingu neprislo mi to len ze je to energia, dane bytosti mali vlastny charakter a odlisny je mozne ze si to bud moje podvedomie alebo ja sam pretvorilo informacie ktore som vnimal o tej energii {cize taka IP adresa alebo DNA astralnych bytosti} bud to alebo maju predsa len svoj charakter a tym by som uz netvrdil o energiach ale o samostatnych bytostiach…. no ale kazdy mame svoj pohlad a nikto nevie ako to je… pretoze ,, právd je mnoho, no skutočnosť len jedna ale pritom najmenej podstatná,,

    Páči sa mi

   • Áno, preto som rozprával o “jemnohmotnej inteligencii”. Môžeme ju volať trebárs vesmír, alebo zdroj a v mojom vnímaní sa vie deliť/štiepiť a znovu spájať/miešať podľa potreby a vytvárať napr. nás, alebo “anjelov”…neviem to dať veľmi dobre do slov, lebo tomu sám ešte úplne “nerozumiem” 🙂 , ale “podstatná” pre mňa je tá dobrodružná cesta “spomínania si” a táto časť “mojej pravdy” je jej fragmentom 😀

    Páči sa mi

  • veru kazdi hrame s vlastnymi kartami tu sa iste najde aj par ,,vyvolenych,, co hraju s kartami co su aj na stole ale my ostatni musime len s tymi na rukami….
   ale jedno je iste kazdy hrame vlastnu hru

   Páči sa mi

 11. Zaujímalo by ma či každý človek ma svoje druhe meno v tom druhom svete alebo prezívku ako si vybrala meno helar alebo či ti bolo nejako priradené

  Páči sa mi

  • 🙂 Je možné, že každá duša má svoje meno, alebo možno aj viac mien. Skús sa spojiť so svojim VJ a opýtaj sa ho 🙂

   Kyvadlo je cvik, čím viac cvičíš, tým jasnejšie vnímaš.
   Čím viac sa dokážeš uvoľniť, tým menej ovplyvňuješ výsledok, alebo viacej, podľa toho, či sa ti naozaj podarilo uvoľniť a prenechať iniciatívu svojej intuícii, namiesto hlavy a túžby byť výnimočný (ani jedno, ani druhé nie je zlé) 😀

   Páči sa mi

 12. dnes som bol na kyvadle teraz sa učim s abecednou tabuľkou a Dnes mi višlo toto:
  Gabriel
  Bež von- išiel som na bálkón
  Bolo tam dobre odpovedal som áno
  Díky za spoluprácu
  Bol to kontakt s anielom či ma testoval ale ešťe nič nevidím a nepočujem lebo len kyvadlujem prepáčťe že to píšem do tejto sekcie nevedel som kam to napísať.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s