Ajoit pomáha zbaviť sa neželaných energií

ajoitAJ: ajoite, NJ: Ajoit

Podľa Melody: Ajoit prepája hrdelnú a srdcovú čakru a pomáha nám hovoriť to, čo cítime. Vnáša do našich emócií pokoj a miernosť a radostné akceptovanie nášho prostredia, okolností a situácií. Zmieruje nás samých so sebou a podporuje porozumenie a úplnú akceptáciu.

Dosahuje jasnosť ducha prostredníctvom vyčistenia srdca. Odstraňuje nepriateľskosť a zazlievačnosť v nás a tým aj znižuje našu prchkosť, zlosť, ostré hranu, žiarlivosť a predsudky, slovom všetko negatívne. Spája naše energetické vnímanie s Univerzálnou Energiou. Energetizuje a aktivuje sakrálnu čakru.

Zvyšuje kreativitu a zlepšuje komunikáciu. Stimuluje bratstvo s inými ľuďmi, ale aj spojenie medzi ľuďmi, ktorí sa mali v tomto živote stretnúť. Takisto stimuluje spojenie medzi bytosťami rôznych dimenzií a podporuje prenos informácií medzi rôznymi dimenziami.

Ajoit sa úspešne používa na odstránenie mimozemských, lemuriánskych a atlantských energetických implantátov, pretože má schopnosť extrahovať nevhodnú energiu z tela (alebo hmoty) a jej miesto zaplniť čistou bezpodmienečnou láskou.

Pomáha omladeniu na všetkých úrovniach a zlaďuje všetky naše telá do optimálneho súladu. Pomáha prenášať informácie z éterického tela o perfektnom stave organizmu do fyzického tela na bunkovej úrovni. Je výborný liečiteľ, ale aj médium na spojenie s inými dimenziami.

ajoite-angel-whiteBiely anjelský ajoit (Angel White Ajoite TM) je kombinácia ajoitu a bieleho quartzu. Kombinuje jemnú, zemsky viazanú a ochrannú energiu ajoitu s vysokými vibráciami anjelskej sféry. Je to ako kombinovaná vibrácia ajoitu a azeztulitu. Silno pôsobí na Tretie oko a korunnú čakru a na srdce a hrdlo. Pomáhajú nám zotrvať v svojom srdci, kým pracujeme s vyššími spirituálnymi frekvenciami. Ak sa používa pri meditácii, umožňuje nám nastaviť sa na tieto vysoké vibrácie bez toho, aby sme stratili zakotvenie v Zemi.

Tieto kamene nám upravujú energie duše a vyššieho ja tak, aby sme dokázali plne rozvinúť svoj potenciál a premostiť Zem a Nebo. (Podľa Roberta Simmonsa)

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.