Kúzlo na pritiahnutie peňazí

Majoo na internete našiel kúzlo na pritiahnutie peňazí:

Tento rituál vám prinesie peniaze, ak ich budete skutočne potrebovať. Peniaze však neprinesie len kôli tomu, aby ste ich mali.

Potrebujeme:

 • oltárne sviece
 • kadidlo
 • 1 zlatú sviecu
 • 1 červenú
 • 5 zelených a
 • sviecu predstavujúcu prosebníka.

Zapálime oltárne sviece a kadidlo a sústredíme svoje myšlienky na kúzlo, ktoré sa chystáme vykonať. Zapáľte sviečku prosebníka, myslite pri tom na neho, vytvorte si v mysli jeho čo najvernejší obraz (to platí aj v prípade ak robíte kúzlo za seba) a povedzte:

Táto svieca predstavuje ..(meno)…Plameň žiari rovnako silno ako jeho duša.

Potom zapáľte zlatú sviecu a myslite na slovo „príťažlivosť“ (ako zlatá sila sviece priťahuje peniaze k vám) s odriekajte:

Táto svieca predstavuje Príťažlivosť. Pracuje pre a zároveň s ..(meno)…

Postupne zapaľujeme zelené sviečky 1, 2, 3, 4, 5 a myslite pri tom na peniaze. Keď už sviece horia povedzte:

Tieto sviece predstavujú peniaze, po ktorých …(meno)..túži. Je to presne toľko, koľko naozaj potrebuje. Nie viac a nie menej.

Nakoniec zažnite červenú sviecu a myslite na o čo chcete docieliť, predstavte si čo najvernejšie stav, ktorý chcete dosiahnuť (ako by sa to už stalo skutočnosťou) a odriekajte:

Táto svieca predstavuje vôľu a silu privolať peniaze k ..(meno)..

Chvíľu sa ešte sústreďte a podržte si v mysli cieľ po ktorom túžite, vžite sa naplno do toho, že peniaze k vám skutočne prichádzajú a potom povedzte:

Peniaze sú nevyhnutné pre naše základné potreby, preto sa o ne musíme usilovať. Všetko by malo pochádzať z vlastnej práce, nemožno ich získať bez zásluh. Potreba ..(meno)..je v súčasnosti naliehavá. Pritiahni preto k nemu peniaze, ktoré mu/jej chýbajú. Nech si obstará všetko čo bude potrebovať. Podpor ho/ju teraz, keď je v núdzi. Hovorí sa, že bohovia pomôžu, keď taká chvíľa príde. Práve teraz nastala. Nech všetko pracuje pre jeho/jej dobro. Nech má dostatok. Nenechaj ho/ju ďalej strádať.

Myslite na to ako sa prianie vyplnilo a ako prosebník dostal potrebné peniaze. Myslite na ne už ako na jeho majetok a povedzte:

Tieto peniaze sú teraz jeho/jej….(meno).. nimi disponuje, má ich a peniaze teraz plnia jeho/jej potreby. Dostal/a ich bezpečne a je rád/a. Nech sú bohovia pochválení za svoju dobrotu. Nech je to tak už stále. A všetko bude v poriadku.

Ostaňte pokojne sedieť ešte asi 5 minút a potom sviece zhasnite. Rituál by ste mali zopakovať nasledujúci deň, ale než začnete posuňte 5 zelených sviec a červenú sviecu asi o 5 cm bližšie k zlatej. Takto postupujte každý deň, až kým sa zelená sviečka 1 nedostane medzi sviecu prosebníka a zlatú, mala by sa ich takmer dotýkať.

Zdroj-internet a Raymond Buckland:Magie Svíček

9 thoughts on “Kúzlo na pritiahnutie peňazí

 1. Pre lindajack: predstavuj si, ze mas peniaze. ze si zijes v blahobyte a v hojnosti. Dopredu sa za to podakuj a rob tak -mysli tak- ako by si uz peniaze mal. proste sa z nich raduj. Zavrhni kazdu myslienku na chudobu a na to , ze v skutocnosti- v danom okamihu – tie peniaze nemas. Pokial tuzis po nejakom objekte, mysli nan a predstavuj si ako ti patri a aky si stastny , ze je ta vec tvoja.Ak je to vec z casopisu – vystrihni si ju, nakresli, popis ju…
  A pouzivaj pritomny cas: napr.Mam peniaze – namiesto Budem mat peniaze. Pritahujem k sebe bohatstvo.
  Som bohaty. Sme bohati. Bohatstvo ku mne prudi z kazdej strany.
  Pri plateni uctov ale aj v obchode si povedz, ze co miniem ,sa mi 2x vrati a podakuj za to , ze mas peniaze a ze sa z nich radujes nielen ty , ale aj ostatni , kt. platis a vytvaras tym kolobeh penazi.
  +VER TOMU!!
  mnk

  Páči sa mi

 2. monika to popisala presne ,,,ak sa chcete mat lepsie treba tak aj mysliet ,,teraz v pritomnosti robit ako by ste to uz mali,,je rozdiel medzi prianim a uspesnym prianim ,,,da sa to pritiahnut myslienkami a podakovanim za kazde prianie

  Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.