Hudba pre meditáciu alebo šamanské putovanie

Dnes som zo zvyku pobehala “svoje” stránky a narazila som na novú hudbu, ktorá je vo formáte MP3 a zadarmo na stiahnutie. Hudba je od Harmonies of the Heart a hodí sa pre dva typy uvoľnenia:

 • ako pozadie pre  meditáciu pre ľudí, ktorí majú problémy “vymazať” si myslenie a utíšiť vnútorný monológ
 • ako pomôcka, ktorá nás uvedie do ľahkého tranzu a umožní nám spustiť šamanské putovanie, aj keď na to sú kúsky príliš krátke (odporúčam hlavne Return of Annunaki).

Ja som si nesťahovala tú prvú pesničku, tá by ma zbytočne rozčuľovala, ale všetky ostatné sa na tieto dva účely hodia – sú dostatočne monotónne a pritom “vedú” ucho a vypínajú mozog. Zahĺbte sa do nich, nechajte obrazy voľne plynúť a napíšte, ako na vás pôsobili!

7 thoughts on “Hudba pre meditáciu alebo šamanské putovanie

 1. Ako sa dostanem do zmeneních stavov vedomia ja? ( nejde len o tranz!! ten mi moc nejde!) TOTO JE LEN INFORMAČNÁ SPRÁVA V ŽIADNOM PRÍPADE JU NENAPODOBNUJTE!!!NÁSLEDKY ZA ŠKODY NENESIEM!

  treba vám k tomu:

  1 celú tibetskú vonnú tyčinku
  Miestnosť ktorá sa dá pomerne dobre zatemniť a uzatvoriť najlepšie vlastná izba.
  5 sviec ktoré rozmiestníme na nehorľavé podložky!!!!!!!!!!!! ktoré presahujú priemer 5cm!! sviečky kahančekové iné nepripadajú v úvahu
  mantru

  Zapálim tyčinku a sviece a nejakých 15 minút počkám.
  Dym s tyčinky mi otupí zmysli a spomalí ma doslova. Príjemná žiara sviec ma ukľudní, a mantra začne pôsobiť tak ako má. Je to super relaxácia, ale trochu nebezpečná keďže je tu možnosť že s toľkého dymu môžem odpadnúť. Kto mal tyčinky tibetské pravé tak vie, čo to je za silu.

  Páči sa mi

 2. Best? No tam sú rôzne, ale napríklad ja mám obľúbenú takú tibetskú ezoteriku
  Na Krížnej Ulici. Orient sa tuším volá. Dostaň sa na krížnu ulicu a na tej strane kde je taký obrovský bordový barák sa nachádza. To nájdeš len sa pozorne kukaj.

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s