Naplní sa každé kúzlo?

Karin sa pýtala: “Ahoj ak dobre chapem tak kazde kuzlo sa splni skor ci neskor ale splni. ci sa stane ze sa aj nesplni?”

Sú veci (kúzla), ktoré idú s prirodzeným tokom energie a “usmerňovaním” ich urýchľujeme alebo sa k nim dostávame bližšie a bližšie. Tam je len otázkou času, kedy sa naplnia, ak sa na ich naplnenie sústredíme. Sem patria hľadanie ideálneho partnera, zbohatnutie, ale aj rozbitie idylky manžela s milenkou, ak je manželstvo inak funkčné. Patrí sem i veľmi základná forma útočných kúziel – napríklad posilnenie zdravotných problémov môjho protivníka (ale musí ich mať).

Ale sú veci (kúzla), ktoré by si vyžiadali radikálnu zmenu toku energie: napr. žiť večne, z muža sa premeniť na ženu (bez chirurgie a hormonálnej liečby) a naopak, znovunarastenie amputovanej nohy alebo podobné veci. Tie sú proti prirodzenosti. Za istých podmienok sú možné (už som videla aj zázraky), ale nie sú pravdepodobné. A rozhodne si vyžadujú vysokú energetickú manipuláciu, oveľa vyššiu ako bežné útočné kúzla. Ak sa energetická manipulácia podarí, tak vyjdú; oveľa častejšie však býva, že sa nepodarí a kúzlo sa nikdy nenaplní. Ten, kto ho robil, však napriek tomu bude pociťovať negatívny dopad, pretože do kúzla vloží časť svojej životnej energie a chvíľu potrvá, než si ju znovu doplní.