Gabrielov prechod 14. – 20. 11. 2022: obdobie zázrakov

Keď sa spoja vhodné podmienky a vhodné vnútorné nastavenie, začínajú sa diať zázraky – a to nielen pre tých, čo na zázraky veria!

Toto je obdobie, kedy začína byť všetko možné a nič nie je zákerné. Vnútorne sme na sebe popracovali a zbavili sme sa obmedzení, ktoré nám znemožňovali pohnúť sa na vyššiu úroveň existencie. Navyše sme videli záblesky potvrdenia, ktoré nám dávajú krídla – odrazu si trúfame, sme ochotní riskovať a nasadiť, pretože sme si uvedomili, že naše sny by sa predsa len mohli naplniť… Už im nevtláčame konkrétnu podobu. Už len so zatajeným dychom čakáme, čo z toho vylezie. Sme ako malé dychtivé deti, ktoré vedia, čo by chceli, a už len hľadajú signál, že sa to ide naplniť.

Nechajme si toto vnútorné nastavenie! Ak si ho udržíme dostatočne dlho, aj vonkajšie podmienky sa začnú meniť a možno nám umožnia nový štart. Snívajme na plné pecky; nikdy nevieme, čo z toho sa naplní. Ale len čo sa naplní prvá drobná nepodstatnosť, prijmime ju ako signál, že aj ten zvyšok je na spadnutie…

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s