Ako vytvoriť šancu láske 1: V čom spočíva problém?

Miniprojekt Ako vytvoriť šancu láske už dobehol. Pôvodné články boli zaheslované, aby sa pre diskutujúcich vytvoril “bezpečný priestor” (ktorý nakoniec nebol až taký bezpečný, pretože ktosi sa nám tam pokúšal nahackovať, a nakoniec nebol ani potrebný, keďže sa nijako priepastne nediskutovalo). To však neznačí, že informácie sú “exkluzívne” a ostatní sa k nim nedostanú… Takže pokračujeme projektíkom s tým, že teraz idú články pre verejnosť. A ak sa v budúcnosti vynorí niečo, čo bude k tomuto projektu patriť, tak sa to doňho automaticky zaradí.

Od tohto týždňa vyhradím na najbližších 9 týždňov utorky láske 😀 . A tých, čo už majú miniprojekt za sebou, poprosím využiť vlastné skúsenosti a radiť iným, ktorí možno budú mať otázky – nech sa všetci posúvame. Najlepší spôsob, ako si zapamätať veci, je učiť ich niekoho iného. 🙂

Čiže dnes začíname prvým článkom:

Niekedy napriek tomu, že ste výnimoční, šarmantní, úspešní a vaše celkové správanie by vám automaticky malo pritiahnuť tú najlepšiu lásku, môžete podvedome energeticky blokovať presne ten vzťah, po ktorom tak veľmi túžite.

Viete, ako sa hovorí – ak vám je nejaký partner určený, tak sa vaše cesty rozhodne skrížia.

Tak ale prečo sa neskrížili doteraz?

Možno že len čakáte na to, kedy to nastane prirodzene a samé od seba, a dúfate, že niekoho takého náhodou stretnete na obede v reštaurácii, na káve v nákupnom stredisku či vás zoznámi nejaký kamarát na jeho narodeninovom večierku.

Ale možno robíte všetko možné, čo si len viete predstaviť, aby ste takéto príležitosti okolo seba vytvárali: využívate zoznamkové portály, čítate knihy o “vylepšovaní” vašej osobnosti, chodíte si posedieť do baru a práve ste sa zapísali po desiatykrát na tanečný kurz…

Vo vašich očiach robíte všetko “správne”, ale stále sa ten vysnívaný partner (partnerka) akosi nie a nie objaviť.

Akoby ste ju/ho nepriťahovali. Akoby ste nesignalizovali, že tu ste a máte záujem.

A máme problém.

Totiž napriek všetkej našej úžasnosti a dobrým úmyslom a šancám, ktoré sa snažíme vytvárať a využívať, môžeme byť podvedome nastavení tak, že vlastne energeticky blokujeme to, čo si chceme do života pritiahnuť.

Vibrujeme na nižšej vibrácii lásky, než by sme potrebovali.

A tak nezávisle od toho, čo všetko robíme, tak nás naša vlastná nízka vibrácia robí neviditeľnými a neatraktívnymi pre potenciálnych partnerov.

Energia, ktorú neúmyselne vyžarujeme, môže totiž dávať prostrediu signál, že nie sme pripravení na svojho vytúženého partnera – a teda ich môže vlastne odpudzovať!

Použijem seba ako “učebnú pomôcku”. Keďže som nemala partnera a potrebovala som prežiť, naučila som sa veľa vecí urobiť sama. Opravovala som si, robila som drevené konštrukcie ako macher, len čo došiel problém, vymyslela som nejaké riešenie. Ale neuvedomila som si, čo to robí s mojím vyžarovaním – vyžarovala som energiu samostatnosti, nezávislosti, neodkázanosti na partnera – ako keby som ho nepotrebovala a nechcela… A všetci potenciálni záujemcovia sa zľakli mojej samostatnosti a zdupkali. 🙂 Došla som na to až po rokoch. Nie že by ma to dnes trápilo. Keď zdupkali, neboli to, čo som potrebovala – ja som potrebovala niekoho, pre koho je žena partner na kradnutie koní, nie kvetinka v skleníčku 😉 . Ale ako ilustrácia vysielania nevhodnej vibrácie to poslúži.

Tento problém môžu mať všetci, ktorí boli už dlhší čas sami a naučili sa žiť svoj život aj bez partnera. Pravdepodobne vysielajú signál “mám všetko pod kontrolou a nepotrebujem pomoc ani radu ani spoločnosť niekoho iného” a čudujú sa, že všetci ich obdivujú z diaľky.

Dobrá správa je, že nie ste “pokazení” a nepotrebujete meniť nič na tom, kto ste.

Potrebujete sa len vyladiť na tú vhodnú frekvenciu lásky.

A len čo to spravíte, budete zaskočení, ako rýchlo začnete k sebe priťahovať ľudí, čo sú schopní poskytnúť vám presne to, po čom túžite a čo si zaslúžite.

V tomto miniseriáli sa sústredíme hlavne na veci, ktoré sa dajú robiť automaticky, bez menenia vlastných presvedčení – na “feng šuej lásky” 😛 . Pomocou princípov feng šuej sa naučíme nastavovať na to správne vyžarovanie, aby sme svoje prostredie naplnili energiou, ktorá bude pre potenciálneho partnera príťažlivá.

Ovšem má to jeden malý háčik – najprv potrebujete celkom presne vedieť, po čom túžite. 😉

Takže poďme hneď na vec:

  1. Aký by mal byť váš partner? (Budem používať mužský rod pre partnera aj partnerku.) Čo presne by mal robiť, ako by vás mal obohacovať, čo by, naopak, robiť nemal?
  2. Ako by mal dopĺňať váš terajší život?
  3. Keď si predstavíte dokonalé šťastie: čo v ňom by bola spoločná oblasť, čo by ste si chceli nechať len pre seba a čo by ste prenechali len jemu/jej?
  4. Ako by sa zmenil váš terajší život, keby ste získali partnera? Čo v ňom by zostalo po starom a čo by sa muselo meniť? Aké záujmy si chcete ponechať a ktoré záujmy ste ochotní pustiť k vode a venovať ten čas partnerovi? Ste skutočne ochotní vzdať sa toho? Alebo to dokážete nahradiť niečím, na čom sa bude môcť podieľať aj váš partner?
  5. Aký pocit očakávate od toho, že by ste v živote mali partnera? Ako by sa to cítilo?

Využite komentáre na odpovede, ale aj na otázky. Nebojte sa navzájom diskutovať. Všetci sme tak uzavretí v svojom vlastnom svete, že dodatočný pár očí, upierajúci sa na iné priority a vnímajúci iné možnosti nám môže len pomôcť…

Pretože keby nemohol, nečítali by ste práve tento článok. 🙂

Mantra na najbližší týždeň:

“Ak chcem do svojho života Vhodného partnera, potrebujem mu vytvoriť priestor, aby ho so mnou mohol zdieľať. Starám sa, aby veci v mojom živote boli nastavené tak, že podvedome vytváram priestor pre ľudí, ktorí sú pre mňa potenciálni partneri.”

Túto mantru si opakujte denne aj niekoľkokrát. Napíšte si ju na papier a dajte si ju vedľa niečoho, na čo často cez deň pozeráte (napr. počítačový monitor, zrkadlo, kuchynská skrinka pri sporáku a pod.). Cieľom je umožniť podvedomiu mať túto mantru na očiach čo najčastejšie a čo najdlhšie bez toho, aby ju potrebovalo čítať. (Čudovali by ste sa, aký výkonný periférny zrak máte – a navyše všetko idúce cez periférne vnímanie “obchádza” vaše vstavané filtre predsudkov a predpojatostí.)

Tento článok je súčasťou projektu

One thought on “Ako vytvoriť šancu láske 1: V čom spočíva problém?

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s