Čo robíte?

Cvičenie: Popíšte, čím si zarábate na živobytie, ale tak, aby to znelo desivo až hororovo. Je helouíííín! 😀

11 thoughts on “Čo robíte?

 1. V mučírně mučím lidi, často tak, až je slyšet křupání žeber a praskání kloubůůůůůůůů. Není nic hezčího, než najít a zadloubat do bolestivých míst na lidském těle 😉 .

  Liked by 1 person

 2. V mojej práci ľudí týram psychicky. S nožom pod hrdlom ich nútim, aby rozprávali v cudzích jazykoch. Väčšine ľudí pocit studenej ocele na hrdle nestačí. Musím začať rezať do živého, až vtedy odhodia všetok stud, prestanú sa okúňať a pud sebazáchovy ich prinúti čosi vyprodukovať. O počúvaní ani nehovorím. Keď chcem, aby rozumeli počutému textu, musím držať nôž na hrdle študentovho rodinného príslušníka, najlepšie dieťaťa.

  Liked by 1 person

 3. Chodím dospelým osobám do súkromia ako biela čarodejnica. A domov letím na metle už ako stará unavená vycucaná ježibabka. V práci varím čarodejný lektvár,vymetám obydlia od nečistého bordelu,robím ťažké výsluchy a nútim ích k rôzným fyzickým činostiam bez čarovného prútika.Hlavne si zgustnem na babičkách a deduškoch ,niekedy sú skutočne na zjedenie.

  Liked by 2 people

 4. Ja mucim zvierata,,tie stvornohe a usate najradsej..tie menej poslusne viac, ostatne menej..Nepotrebujem k vyvolaniu pocitu hrozy a beznadeje vela pomocok ani donucovacich prostriedkov..Pre niektorych psychicky malo zdatnych jedincov staci uz len to, ze sa objavim vo dverach..niektorym dokonca len predtucha mojej navstevy staci a snazia sa uniknut z dosahu, z domova, zo sveta..niektorym sa to podari, inym nie..Je to naplnujuca praca a prinasa mi velke potesenie..

  Liked by 1 person

 5. 😀 Žiaľ, na mojej práci nie je nič hrozné – ja len požieram temné duše ľudí. 😉 Pozerám im do hláv. Pohľadom prevŕtam očičká a pozerám, aké haraburdie majú pozastrkované v záhyboch svojho mozgu. Našťastie, mám do činenia väčšinou s ľuďmi, čo majú 1. mozog a 2. v hlavách úplný labyrint, takže je to zábava niečo nájsť, čo ani nechcú vidieť, a vytiahnuť to na svetlo božie a objasniť. A keď sa zadarí a niečo o sebe a svete pochopia, potom idú a aj oni vyžierajú temnotu a nezorientovanosť z duší iných – a hlavne, sú lepší v tom, čo robia. 🙂

  Liked by 3 people

 6. Ja som rada ak má žena v sebe ďalšieho človeka. 🙂 Ideálne, ak sa ten človek zväčší a vytláča jej už poriadne brucho, vtedy nastupujem ja a všelijakými čarami ju prinútim obliecť sa do mojich špeciálnych oblečkov, ktoré bude nosiť až kým z nej ten človek v strašných bolestiach nevylezie.. 😀

  Liked by 1 person

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s