Abraham Hicks – Očekávejte, že vám vše vyjde dobře

Našla som na webe toto a prenášam si to sem:

Když je touha silná, řešení jsou připravená. Není možné, aby vám věci nevycházely. Jen kolik hybné síly směřuje k tomu, jak dobře věci vychází, a kolik hybné síly vám směřuje k tomu, jak věci nevychází. Jaké je vaše očekávání blahobytu? Když si zvyknete, že vám věci vychází, ostatní lidé, kteří to nechápou, vás mohu nazvat chamtiví nebo sobečtí. Ale když očekáváte, že věci vám dobře vyjdou, také tak vyjdou.

Očekávání je mocná věc. Když něco nevychází tak, jak jste si to v mysli naplánovali., je snadné začít vyšilovat a předpokládat, že se něco pokazilo, Nebo když je to pro vás nepříjemnější a ne pro vás dobré, předpokládat, že jste udělali něco špatného, abyste si zasloužili, že vám něco nevychází… Prochází vámi tolik energie, kterou si neumožňujete přijímat. Jste napjatí. Pak jdete v noci spát, což tu hybnou sílu zastaví.

Probudíte se méně napjatí a pak začnete znovu. Začnete myslet na to, co chcete a kde jste, jak daleko jste ušli. Myslíte na peníze, které chcete, a pak na svůj dluh. Myslíte na zdraví svého fyzického těla a pak jaké je vaše tělo nyní. To, že svým touhám protiřečíte, vysílá energii opačnými směry, a udržuje vás na jednom místě, a pak velmi zajímavá věc, která se děje většině lidem, je ta, že se snaží svými činy vyrovnat energii. Činy jsou ve srovnání s energií tak drobné, že tím také nic nedosáhnou. Jen si toho buďte vědomi.

Chceme, abyste bez výjimky věděli, že věci vám vždy vychází, že vaše vnitřní bytí a ostatní jako vaše vnitřní bytí vás pozorují a dláždí cesty, čistí stezky, připravují věci, které jsou pro vás lepší. Ale vy se musíte dostat do stavu, kdy to budete očekávat. Protože vy jste jediní, kteří mohou cestu zablokovat. Jste jediní, kteří mohou věcem, které vám vychází, bránit, aby vám vycházeli. Nic jiného vám v tom bránit nemůže.

Nikdo jiný s podlým záměrem vůči vám to nemůže být. Myslíte si, že ano, protože když vás to zasáhne, máte pocit, že je to nesprávné, a když něco vnímáte jako nesprávné, automaticky předpokládáte: Způsobuje mi to někdo jiný, protože já bych si tohle nezpůsobil. Ale způsobili… pokaždé. Nebo tuto správnou věc. To chceme, abyste slyšeli. Mnoho věcí, které se vám dějí a vnímáte je jako špatné, nejsou špatné. Jsou to správné věci, které se vám dějí.

Jen to děláte těžší, než to musí být. Vše, o co žádáte, už bylo dáno. Pokud se dokážete dostat do stavu uvolněné, pozitivní emoce, pak budete ve stavu přijímání. Nemusíte myslet na to, co chcete, abyste ve stavu přijímání byli. Jen nemůžete nabízet rezistentní vibraci. Není dobré vědět, že si tvoříte svou realitu, a že je vám nabízena pomoc, kterou nelze ani slovně popsat? Energie, která tvoří světy, sestupuje a spolupracuje pro vaši expanzi a růst.

Tu je to v angličtine s titulkami:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s