Test: povedz mi, ktoré pero sa ti páči, a ja ti poviem, kto si

Na webe som našla ďalší zo zábavných (a nie až tak márnych) testíkov.

Zakladá sa na kategorizácii ľudí podľa tvarov a farieb. Pozrite sa dobre na týchto päť pier, na ich tvar a farbu (ktorú ani v origináli nebolo vidno 😉 ). Keď máte pocit, že ste si vybrali svoje obľúbené, prečítajte si, čo to vypovedá o vás… (U mňa to aspoň sadlo ako príslovečný koniec potravinového reťazca na šerbel 😛 .)

Pierko 1

Vo vašom prostredí sa šíria pokoj a harmónia, máte radi mierumilovných ľudí bez náhlych výbuchov a zmien nálad, pretože sami seba vidíte presne takto. Ste ušľachtilá duša, ktorá rada pomáha iným a nikdy neodmietne podať pomocnú ruku. Kontakt s inými a vzťah si dokážete utvoriť veľmi ľahko, ale uprednostníte radšej ľudí s podobnými záujmami a podobným vkusom. Niekto vás môže považovať za slabingera, ale pravdou je, že sa dokážete zachovať láskavo k hocikomu. Máte mnoho priateľov práve vďaka vašej schopnosti byť priateľský a neprelietavý.

Pierko 2

Rýchlo sa prispôsobujete a rýchlo sa učíte.Ste perfekcionista a snažíte sa stále dávať zo seba svoje najlepšie, ale to isté očakávate aj od ostatných.

Ste veľmi chytrí a vytrvalí až tvrdohlaví. Aj keď si viete vychutnať okamihy strávené s priateľmi, niekedy pôsobíte, ako keby ste sa izolovali, pretože radi trávite čas aj osamote a skúmaním seba, čo nie je zlé. Potrebovali by ste však ľuďom okolo seba viac dávať najavo, akí dôležití pre vás sú, pretože si často môžu myslieť, že sa im snažíte vyhýbať a nestojíte o nich, aj keď to vôbec nie je z vašej strany úmyselné.

Pierko 3

Ste nezávislí a dobrodružne naladení, večne na ceste za svojimi snami a podstupujúci pre to aj riziká. Ak vás život zrazí na kolená, ľahko a rýchlo sa pozbierate. Nebojíte sa zlyhaní, pretože ich vnímate ako skúsenosti, ktoré z vás robia silnejšieho, múdrejšieho a schopnejšieho človeka. Jediná vec, ktorej by ste mali venovať viac pozornosti, je výber vašich priateľov.

Viete, ako naplniť potreby ostatných, a preto máte potrebné zručnosti na to, aby ste boli dobrým lídrom.

Pierko 4

Od ostatných sa odlišujete svojou silou charakteru.Máte hodne predstavivosti a všetky potrebné zručnosti na to, aby ste sa vysporiadali s problémami. Vždy hľadáte najlepšie riešenie. Nie vždy ste rovnako obľúbení, pretože váš silný charakter vyvoláva v iných pocit, že ste autoritatívni a prevalcujete ich, ale keď sa s vami ľudia lepšie oboznámia, zistia, že to nie je pravda.

Vďaka svojej silnej, výraznej osobnosti vás nikto neprehliadne. Nedáte sa ľahko oklamať a vždy máte poruke pádne argumenty.

Kladiete vysoké požiadavky na seba i na ľudí vám blízkych. Pamätajte, že dokonalosť je len nedosiahnuteľná méta, od ktorej sa všetci istým spôsobom odchyľujeme – a ku ktorej sa rovnako iným spôsobom všetci približujeme. Netlačte príliš na pílu a vychutnávajte radšej každý okamih taký, ako prichádza, s jeho nečakanými vývojmi, chybami a skúsenosťami. Uvoľnite sa; o nič nejde. Veď je to len život.

Pierko 5

Ste umelecky naladení, výrazne kreatívni a s dobrou fantáziou. Niekedy si však celkom neveríte a znižujete svoje schopnosti, čím sami seba hatíte v raste. Sústreďujete sa natoľko na nepriaznivé reakcie a možné zlyhania, že si neuvedomujete, že to len váš vlastný strach vás práve zaháňa “späť do búdy”. Máte výborný zmysel pre detail a v podstate ste perfekcionisti, ktorí sa snažia zakaždým zo seba vydať maximum – a očakávajú to isté aj od okolia.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s