Gabrielov prechod 15. – 21. 5. 2017: týždeň priaznivý pre konanie

Otvárajú sa pred nami vzrušujúce, nové možnosti. Naše predstavy začínajú nadobúdať konkrétnu podobu a dychtivo sledujeme, ako sa pomaly premietajú cez chaos každodenného života… Dôležité je pre nás teraz vnímať a tešiť sa, vychutnávať si okamih, nie pozerať, či a nakoľko záblesky budúcnosti zodpovedajú tomu, čo sme si vysnívali!

To, čo k nám príde, príde cez iných ľudí. Preto by sme mali na každého pozerať ako na potenciálneho nositeľa toho dobrého, po čom túžime. Neodsúvajme od seba ľudí, pretože nikdy nevieme, ako ich úloha zapadá do reťaze zhmotnenia nášho sna. Možno celkom nerozumieme, ako sa udalosti skladajú jedna k druhej, ale pokiaľ im budeme dôverovať, prinesú prekvapenie…

Najbližší týždeň je vhodný pre konanie. Nemusíme vedieť, či nám konanie niečo prinesie, ale v každom okamihu dávajme svoje najlepšie, ako keby od toho závisel náš život! Aj keby sa výsledky nedostavovali, hlavne sa hýbme – každý pohyb vnáša novú energiu do situácie, ktorá už chvíľku vyzerá ako zavrznutá. Každý nový pohyb mení podmienky a vytvára možnosť, že sa pred nami otvoria nové dvere. Ak sa otvoria, neváhajme nimi prejsť – hocijaká zmena je pokrok oproti pretrvávaniu súčasného stavu, pretože otvára nové možnosti.

 

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.