Zajtra je superspln!

23 osvietenieMáme za sebou energeticky veľmi náročný víkend. Výkyvy v počasí, jeden deň tma ako v bunkri, druhý deň svieti slnko na plné pecky, zvieratá (alebo aspoň moje mačky) sa jašia ostošesť, aj my cítime vnútorný nepokoj… To preto, že sa kombinuje energia portálu 11:11 a energiou najväčšieho supersplnu v našom živote (pokiaľ nemáte vyše 68). V pondelok bude najväčší superspln za posledných 68 rokov vrcholiť a dá sa očakávať, že intenzita jeho vplyvu na nás ešte vzrastie. Môžeme byť podráždení, nepokojní, môžeme mať pocit, že niečo v nás sa derie na povrch… pretože sa derie. 🙂

Takže berte obdobie okolo supersplnu ako ten najvhodnejší čas na to, aby ste si poupratovali vnútro – aké samonastolené obmedzenia vlečiete so sebou? Zbavte sa ich teraz. Vyčistite si svoje “svetské záležitosti”, postavte nohy pevne na zem a zbavte sa vnútorných obmedzení a zvykov ako pocit viny, pocit hanby, pocit nedostatočnosti, strach z odmietania… Energia supersplnu vám v tom pomôže.

Skúste na to využiť aj energiu portálu 11:11. Sadnite si, započúvajte sa do hudby a dovoľte podvedomiu, nech vám ukáže veci, ktoré vás robia nešťastnými. Akceptujte si, odpustite si, že ste sa nimi nechali blokovať, a pustite ich k vode… alebo ich nechajte rozpustiť svetlom supersplnu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s